Як анотувати PDF на Mac

Якщо ви обмінюєтеся та створюєте PDF-файли зі своїми колегами чи колегами, велика ймовірність, що вам знадобиться зробити певний запис. Анотація PDF-файлів стосується додавання приміток та важливих зауважень до PDF-файлів для інших читачів. Це часто трапляється в процесі розробки, і вам може знадобитися також підписати або заповнити PDF.

Не хвилюйтеся, якщо у вас немає великого досвіду подібних анотацій на Mac. Ми розглянемо найпростіші способи коментування PDF-файлів на MacOS, а також те, які інструменти найкраще варто використовувати як для попереднього перегляду, так і для Acrobat DC.

Анотація за допомогою попереднього перегляду на Mac

Програма попереднього перегляду на Mac - це, мабуть, найпростіший спосіб швидкого коментування PDF-документа. Він уже встановлений, повністю безкоштовний і досить простий у використанні. Ось що робити:

Попередній перегляд Інструменти анотації

Крок 1: Перейдіть до програми попереднього перегляду. Попередній перегляд повинен бути доступний у док-станції - це піктограма, яка виглядає як пара фотографій під лупою. Коли ви клацаєте правою кнопкою миші на Попередній перегляд додаток, ви зможете побачити всі файли, до яких ви нещодавно отримували доступ за допомогою попереднього перегляду, та вибрати той, який хочете. Якщо ви маєте справу з новим PDF-файлом, просто відкрийте його, і він повинен відкритися в попередньому перегляді автоматично (в іншому випадку клацніть правою кнопкою миші на PDF-файлі, щоб побачити більше варіантів відкриття та виберіть Попередній перегляд).

Крок 2: У вас є кілька різних типів варіантів приміток, які можна використовувати в попередньому перегляді. Щоб розпочати з ними, перейдіть до меню у верхній частині екрана та виберіть Інструменти, після чого Коментувати. У меню Анотація виберіть верхній варіант із зазначеним Виділити текст. Це має додати панель інструментів анотацій у вікно попереднього перегляду та дати вам можливість виділити будь-який текст у PDF. Потім виділіть розділ тексту клацніть правою кнопкою миші виділити, щоб побачити можливість зміни кольорів виділення або Додати коментар. Виберіть Додати примітку, щоб анотувати цей розділ.

Попередній перегляд редагування PDF

Крок 3: Додавання приміток до виділеного тексту - один із найпоширеніших способів коментування. Однак у Preview є безліч інших варіантів. Поверніться до Анотація, і ви також побачите можливість створити Примітка там. Ця нотатка - це невеликий кольоровий блок, який розгортається до повної ноти, яку ви можете писати. Ви можете розмістити цей блок у будь-якому місці PDF, що робить його чудовим для більш наочних PDF-файлів, де ви можете поговорити про одну конкретну область, а не про певну частину тексту. Якщо подивитися, ви також можете творити Текст коробки і Мовні бульбашки з Annotate, які є подібними об’єктами з однаковими перевагами.

Крок 4: Іншим популярним типом анотацій у форматі PDF є вставлення Вашого Підпису. Якщо вам потрібно це зробити, вирушайте до Інструменти і Коментувати, і подивіться на самий низ, щоб побачити Підпис варіант. Якщо на вашому Mac немає попередньо встановленого підпису, вам потрібно буде вибрати Управління підписами. Це дозволяє створити Підпис за допомогою миші, сенсорної панелі або за допомогою камери для завантаження Підпису. Потім ви можете вставити своє творіння у PDF як текстове поле.

Анотація за допомогою Adobe Acrobat DC

Ще одним дуже популярним варіантом керування PDF-файлами в MacOS є Acrobat DC від Adobe, який може бути особливо поширеним у професійних середовищах. Якщо це інструмент, який ви використовуєте для керування PDF-файлами, він також має способи коментування. Це особливо ефективно для більш поглиблених позначень та роботи в групах для спільної розробки PDF. Ось що ви робите.

Примітка. Ці інструменти можуть не працювати, якщо всі коментарі були спеціально вимкнені для PDF. У сценарії співпраці або робочого процесу це малоймовірно, але варто пам’ятати.

Панель інструментів для коментарів Adobe Acrobat

Крок 1: Відкрийте PDF за допомогою Adobe Acrobat DC. Якщо ви не відкриєте PDF-файл, який уже є в робочому процесі керованого перегляду, ви не одразу побачите панель інструментів інструментів анотації. Це нормально - вам просто потрібно його ввімкнути. Подивіться на меню у верхній частині екрана та виберіть Інструменти. Потім виберіть Прокоментуйте. Після цього відкриється панель інструментів "Коментар", яку ви будете використовувати для коментування.

Наліпка Acrobat

Крок 2: Якщо ви подивитеся на панель інструментів "Коментар", ви побачите безліч різних варіантів створення приміток. Щоб спростити ситуацію, ви можете просто вибрати крайній лівий варіант, маленьке текстове поле. Це створить "липку нотатку" або нотку, що розгортається, яку ви можете розмістити в PDF. Клацніть на Клейка нотатка , а потім клацніть у будь-якому місці PDF, де ви хочете розмістити свій коментар. Введіть повний вміст, а потім виберіть Опублікувати.

Крок 3: Є також багато інших способів створювати коментарі. На панелі інструментів ви можете побачити параметри ряду інструментів для виділення тексту (усі піктограми з символом „T“), яка працює для більш конкретних типів редагування. Якщо ви хочете створити об’єкт, подивіться на праву сторону панелі інструментів і побачите піктограму багатокутника, яка дозволяє створювати стрілки, квадрати, кола тощо в рамках складніших завдань редагування.

Крок 4: Ви робите багато анотацій в одному PDF-файлі? Виберіть інструмент анотації на панелі інструментів Коментар. Тепер, перш ніж використовувати його, знайдіть піктограму шпильки праворуч. Це Кнопка «Зберегти інструмент вибраним». Виберіть його, і ви зможете використовувати цей інструмент Коментар неодноразово без необхідності його повторного вибору.

Останні повідомлення