Як увімкнути HDR у Windows 10

Абревіатура HDR розшифровується як High Dynamic Range. Увімкнення HDR означає, що ваші програми, ігри та навіть фільми чіткіші. Для того, щоб використовувати HDR, вам потрібно буде його увімкнути та налаштувати для використання із зовнішніми дисплеями.

Увімкнути HDR в Windows 10 не так складно, як може здатися. У цьому посібнику ми даємо вам покрокові інструкції. Ми навіть даємо вам вказівки, як підключити можливості Windows 10 до зовнішніх дисплеїв.

Крок 1: Підключіть усі необхідні дисплеї

HDR особливо корисний, якщо ви підключаєте комп'ютер Windows до зовнішнього дисплея для відтворення фільмів чи ігор. Якщо це так, почніть із підключення HDR-сумісного дисплея до комп’ютера з Windows 10. Чим краща якість з'єднання, тим кращими будуть ваші результати HDR. DisplayPort 1.4 і вище - один з найкращих варіантів. Якщо це недоступно, підключень HDMI 2.0 та USB-C має бути достатньо.

Якщо ви хочете увімкнути HDR прямо на ноутбуці з Windows 10 або на вбудованому дисплеї, вам не доведеться турбуватися про підключення дисплея - але ви повинні переконатися, що ваш ноутбук має необхідні вимоги до дисплея. Це включає роздільну здатність щонайменше 1080p та максимальну яскравість 300 ніт або більше.

Як для вбудованих, так і для зовнішніх дисплеїв, ваш комп’ютер Windows 10 повинен мати графічну карту, яка підтримує обладнання PlayReady 3.0 та можливості 10-розрядного декодування. Якщо ваш комп’ютер з ОС Windows 2017 або новішої версії, ви, мабуть, у порядку. В іншому випадку ви не зможете запускати вміст HDR.

Нарешті, якщо ви використовуєте ноутбук Windows 10, переконайтеся, що він підключений до мережі. Налаштування Windows 10 призначені для використання HDR лише тоді, коли ноутбук підключений до мережі, через додатковий злив енергії. Ви можете технічно запустити HDR за допомогою акумулятора, якщо ви бажаєте змінити деякі налаштування живлення, але безпечніше та простіше просто переконатися, що ваш ноутбук підключений до початку відтворення.

Крок 2: Перейдіть до налаштувань дисплея та виберіть правильний дисплей

Виберіть та переставіть дисплеї

Відкрийте Windows 10 Налаштування меню, яке можна знайти в меню "Пуск" або просто здійснивши пошук у рядку пошуку.

Один з перших значків, який ви повинні побачити Налаштування буде Система. Виберіть його.

У системі має бути пункт верхнього меню Дисплей. Система, природно, відкривається в Дисплей вікно, тож ви вже повинні бути там. Перший варіант, який ви повинні побачити в Дисплей вікно - це варіант, який говорить Виберіть та переставіть дисплеї (якщо у вас підключений додатковий дисплей). Використовувати Визначте і Виявити у цьому розділі, щоб знайти та вибрати ваш HDR-сумісний дисплей.

Якщо ви працюєте над увімкненням HDR на вбудованому дисплеї, то вам не потрібно турбуватися про вибір правильного дисплея. Хоча, знову ж таки, переконайтесь, що ваш комп’ютер підключений до мережі, оновлений та сумісний з HDR.

Крок 3: Увімкніть усі налаштування HDR, які вам потрібні

Грайте в ігри HDR та налаштування програм Марк Коппок / Цифрові тенденції

Розділ нижче Виберіть та переставіть дисплеї має бути Налаштування кольору Windows HD. Виберіть це, щоб перейти до кольорового вікна Windows HD.

Перший розділ цього меню - Виберіть дисплей. Переконайтеся, що при необхідності вибрано правильний дисплей. Розділ після є Можливості відображення. Тут переконайтесь, що Грайте в ігри та програми HDR таПотокове HDR-відео обидва перемикаються на Так.

Зверніть увагу, що ці інструкції стосуються останньої версії Windows 10: Якщо у вас пізніша версія, деякі розділи можуть бути позначені трохи по-іншому, хоча ті самі загальні інструкції все ще застосовуються!

Крок 4: Переконайтеся, що HDR увімкнено на всіх інших ваших пристроях

Sony Z9G 85-дюймовий 8K HDR світлодіодний телевізор Джоел Чоккатту / Цифрові тенденції

Windows 10 може бути готовий підтримувати HDR, але вам потрібно переконатися, що й інші ваші пристрої готові. Якщо ви використовуєте зовнішній дисплей, перейдіть до налаштувань дисплея / телевізора та переконайтеся, що режим HDR також увімкнено. Якщо ви граєте у гру, вам також слід перевірити налаштування дисплея гри, щоб переконатися, що будь-які можливості HDR увімкнено. Тепер ви повинні бути готові до роботи.

Останні повідомлення