Додайте трохи кольору у своє життя! Ось як увімкнути HDR на Xbox One

Battlefield 1 HDR на Xbox One

Якщо ви стаєте гордим новим власником Xbox One S або Xbox One X, ви, мабуть, слиняте від думки про чудову кольорову графіку HDR, що прикрашає ваш телевізор (тобто, якщо ви отримали 4K Телевізор HDR).

Налаштування на те, щоб це сталося, трохи складніше, ніж можна було очікувати. Щоб правильно активувати HDR - Високий динамічний діапазон - вам потрібно перевірити (і потенційно відрегулювати) налаштування як на консолі, так і на телевізорі, і звичайно, вам потрібно відтворити підтримуваний заголовок. Маючи це на увазі, ми зібрали короткий посібник про те, як отримати ігри в HDR на Xbox One.

Примітка перед тим, як ми почнемо. Якщо ви качаєте оригінальний Xbox One - не One S або One X - зауважте, що він не підтримує відтворення HDR або 4K. Те саме стосується тих, хто не має телевізора з підтримкою HDR. Поки у вас не буде належного обладнання, ви не зможете залити дисплей яскравим контрастом HDR та кольоровими відтінками. Якщо ви власник PlayStation 4, зверніться до нашого посібника, щоб увімкнути HDR на своїх PS4 та PS4 Pro.

Налаштування телевізора

Xbox One X огляд ігор Les Shu / Цифрові тренди Les Shu / Цифрові тренди

Xbox One S та One X автоматично визначатимуть можливості телевізора 4K та / або HDR, але лише за умови попереднього правильного налаштування телевізора. Маючи це на увазі, давайте спочатку налаштуємо ваш телевізор правильно.

Спочатку цей процес може здатися трохи складним, оскільки не кожен телевізор працює точно так само. Залежно від торгової марки, меню може мати дещо різні макети та назви категорій. Не панікуйте! Тут ми окреслимо основи, тому ви зможете зрозуміти все самостійно.

  1. Переконайтеся, що ваша консоль підключена до порту, сумісного з HDMI 2.0a / HDCP 2.2 на вашому телевізорі. Ви можете подумати, що оскільки ваш телевізор підтримує 4K / HDR, усі порти можуть бути використані, але в більшості випадків лише один або два порти мають підтримку HDMI 2.0a / HDCP 2.2. Що ще більш дивно, це те, що сумісний порт HDMI, який вам потрібен, не обов'язково HDMI 1. Іноді виробники телевізорів позначають порти, щоб ви знали, дивлячись, але навіть ці ярлики можуть ввести в оману. Щоб бути абсолютно впевненим, перегляньте розділ технічних характеристик моделі телевізора на веб-сайті виробника, щоб визначити, які порти HDMI підтримують HDMI 2.0a, і використовуйте один із них для вашої консолі.
  2. Відкрийте меню налаштувань телевізора. Перейдіть до розділу налаштувань зображення, а потім перегляньте попередньо встановлені налаштування, щоб знайти "ігровий режим" телевізора. Цей режим зменшить обробку зображень, і якість вашого зображення може здатися незначним у процесі (ми також це виправляємо), але це також зменшить затримку вводу, тому, якщо ви конкурентний геймер, зробіть впевнений, що вибраний Ігровий режим, щоб зберегти зв’язок у багатокористувацьких матчах Якщо ви, як правило, граєте в одиночні ігри (або якщо ви цінуєте графіку за продуктивність), вибирайте, який із попередньо встановлених налаштувань найбільше підходить вашим очним яблукам - ми, як правило, віддаємо перевагу режимам "фільм", "кіно" або "стандарт".
  3. Далі потрібно увімкнути HDR на телевізорі. Поверніться до меню налаштувань зображення. Відтепер це залежить від типу телевізора. Деякі телевізори мають налаштування HDR прямо в головному меню налаштувань зображення, тоді як інші відображатимуть їх у списку «Налаштування введення», «Додаткові параметри зображення» або навіть в головному меню параметрів. Ви шукаєте такий параметр, як "HDMI HDR", "Підсистема кольорів HDMI", "Ультра глибокий колір HDMI HD", "Колір HDMI UHD", "10-бітний колір" або щось подібне. Вам потрібно ввімкнути цей параметр (він же увімкнути) для порту HDMI, до якого підключена консоль. Якщо ви не впевнені, де можна знайти налаштування HDMI HDR вашого телевізора, зверніться до посібника користувача або відвідайте веб-сайт виробника .
  4. Тепер ваш телевізор налаштований для прийому HDR-вмісту з вашої ігрової консолі, але, можливо, ви захочете налаштувати якість зображення. Ми пропонуємо налаштувати регулювання яскравості та контрасту на смак, але перед тим, як почати налаштовувати ці налаштування, ви хочете, щоб ваш телевізор відображав якийсь вміст HDR. Це може бути HDR-гра для вашої консолі або назва фільму чи телевізора в HDR через Netflix, Amazon або Vudu. Коли ви відтворюєте якийсь вміст HDR (багато телевізорів підтверджують це, розміщуючи на екрані логотип HDR), перейдіть у налаштування зображення, щоб внести зміни. Ви помітите, що ваш телевізор перебуває в режимі зображення HDR. Вносячи налаштування в цьому режимі, ви налаштовуєте якість зображення лише для режиму HDR телевізора - це не вплине на налаштування якості зображення для тих часів, коли ви переглядаєте вміст SDR, будь то фільм, що не є HDR, на Netflix, стандартний Blu- ray disk, або хороші ефірні ефіри.

На ринку нового телевізора? Ми можемо допомогти! Погляньте на наші вибори найкращих телевізорів 2017 року або ознайомтеся з нашим посібником із придбання телевізорів 4K для отримання додаткової інформації.

Налаштування Xbox

Логотип огляду Xbox One X. Les Shu / Цифрові тренди Les Shu / Цифрові тренди

Примітка. І Xbox One S, і Xbox One X повинні автоматично ввімкнути HDR, якщо вони виявляють сумісний телевізор через HDMI (хоча для цього потрібно, щоб ваш телевізор заздалегідь був правильно налаштований.) Однак ми все одно покажемо вам, як зробити це на випадок, якщо ви підключили консоль перед правильним налаштуванням телевізора.

  1. Перейдіть до меню Налаштування на вашому Xbox (інтерфейс ідентичний, незалежно від варіанту консолі), а потім до Дисплея та звуку. Опинившись там, ви хочете перейти до відеовиходу, а потім Додаткові налаштування відео. Ви повинні побачити поля "Дозволити 4K" та "Дозволити HDR". Переконайтеся, що обидва ці поля встановлені.

Якщо ви хочете отримати більш активний підручник, перегляньте це відео з офіційного облікового запису Xbox YouTube.

Грати в правильні ігри

Звичайно, не всі ігри оптимізовані для відтворення HDR. Для вашої зручності ми маємо повний перелік усіх сумісних ігор Xbox One. Звичайно, більш підтримувані заголовки випускаються досить часто (якщо Okami HD не підтримує HDR, ми заворушимося), тому обов’язково зв’яжіться з нами щодо оновлень. Нижче ми назвали кілька видатних назв, які можуть, так би мовити, викликати ваш зоровий апетит.

  • Gears of War 4 (на фото вгорі)
  • Поле бою 1
  • Final Fantasy XV
  • Resident Evil 7: Biohazard
  • Forza Horizon 3

Переконайтесь, що картинка виглядає чудово!

Тепер, коли ви все налаштували і відтворюєте заголовок HDR, якість зображення має бути приголомшливою і чудовою. Але що, якщо вас це не вразить? Можливо, це насправді виглядає гірше? Що тепер?

На жаль, це може означати, що ваш телевізор не підходить для HDR, навіть якщо на боці коробки написано HDR. Щоб добре отримати HDR, телевізор повинен мати змогу досягти високого контрасту та розширеного кольору. Якщо ваш телевізор не може вивести контраст, необхідний для вражаючого HDR, зображення може виглядати темним або розмитим, із недостатньою деталізацією на затемнених або яскравих ділянках залежно від налаштувань зображення. Якщо все це трапляється, ми пропонуємо вимкнути HDR і грати в стандартному режимі. Якщо якість зображення виглядає набагато кращою в результаті повернення до HDR, просто дотримуйтесь його.

Останні повідомлення