Як знайти ключ продукту для Windows 8 або 8.1

Ключі продукту - це воротарі, які запобігають широкомасштабному піратству, але якщо у них є один недолік, то факт, що їх можна досить просто втратити. Є велика ймовірність, що ваш ключ продукту Windows глибоко захований у скриньці електронної пошти, повній спаму, захороненому в темних порожнинах шафи або недоступному іншим способом. На щастя, користувачі Windows можуть легко витягти ключ із реєстру Windows за допомогою пошуку ключа продукту менш ніж за 15 хвилин.

Ось наш посібник із пошуку ключа продукту для Windows 8 або 8.1. Також перегляньте найкращі варіанти пошуку найкращих ключів продукту, а також наші інструкції щодо встановлення Windows 8 та оновлення до Windows 8.1

Крок 1: Завантажте програму перегляду ключів продукту Windows 8

Клацніть тут, щоб завантажити програму перегляду ключів продукту Windows 8. Потім заголовок та виберіть місце збереження для файлу. Додаток є легким і має бездоганний інтерфейс.

Крок 2: Запустіть програму

Після завантаження двічі клацніть папку zip і відкрийте виконуваний файл "pkeyui.exe". Потім натиснітьБіжикнопку.

як знайти свій ключ продукту для Windows 8 або 1 windowskeydownloadfoldernew -Як знайти свій ключ продукту Windows 8 або 1

Крок 3: Зніміть ключ продукту Windows

Знайшовши, зверніть увагу на 25-значний ключ продукту, переконавшись, що поєднання букв і цифр копіюєтьсяточнояк показано.

WindowsKeyFinalНова копія

Примітка: Розташування ключа продукту за допомогою Windows Product Key Finder не є надійним. На щастя, є й інші методи пошуку вашого ключа продукту Windows 8. Ви можете зв’язатися з корпорацією Майкрософт і подати запит на ключ продукту, якщо ви придбали роздрібну версію Windows 8, або якщо програмне забезпечення було попередньо встановлене на вашому комп’ютері, просто зв’яжіться з виробником, щоб отримати новий ключ.

Найновіша операційна система Microsoft має неабияку кількість проблем, і хоча багато проблем пов’язані із заплутаним новим інтерфейсом, деякі мають глибші корені. Так, як і будь-яка нова операційна система, у Windows 8 є помилки. Задихайтесь! На щастя, Windows 8 має щось спільне з попередньою версією Windows; тенденція до зрілості. Зараз у багатьох виставок та роздратування є рішення. Ми вирішили багато загальних проблем, з якими ви зіткнетесь: ознайомтесь із нашим посібником із поширених проблем Windows 8 - і способи їх усунення.

Що ви думаєте про наш посібник із пошуку ключа продукту Windows 8? Усе ще мають проблеми з цим? Звук у коментарях нижче.

Останні повідомлення