Від піску до блиску: як очистити свій обліковий запис Instagram

як додати більше підписників в Instagram

Іноді Instagram може перетворитися на Instaregret. Можливо, вам хотілося б, щоб ви ніколи не публікували тих селфі в п’яному ступорі ще з часів коледжу - веселих і, здавалося б, невинних на той час. На щастя, фотографії в Instagram не є постійними об’єктами, і є кілька вбудованих інструментів, які дозволяють очистити свій обліковий запис Instagram.

Але є й інші причини для весняного прибирання вашої сітки Insta, крім того, щоб стерти незручні моменти. Можливо, ви зробили стрибок від фотографа-любителя до професіонала, і якість цих старих публікацій не відповідає вашим сучасним стандартам. Або, можливо, ви більше не зустрічаєтеся з людиною, яка з’являється у кількох ваших групових селфі. Або, можливо, ви вирішили перейти з особистого Instagram на професійно орієнтований обліковий запис. Якою б не була причина, більшість наших сіток Instagram могли б використати деяке оновлення. Ми отримали відповідь: починайте з улюбленого напою з кофеїном, нової мети та трохи ноу-хау з інструментів очищення Instagram.

Поставте мету

Не починайте пов'язувати старі Інстаграми з неорганізованим пухнастим тасманійським дияволом. Почніть з того, що визначите, чого саме ви хотіли б досягти за допомогою свого акаунта в Instagram, незалежно від того, використовуєте ви соціальну платформу для особистих чи професійних обмінів.

Одним з найбільших аспектів, на який слід поглянути, є фоторешітка, з якої складається ваш профіль в Instagram. Погляньте на свій і зробіть вигляд, що бачите його вперше. Що ти бачиш? Ви бачите організовану, згуртовану сітку? Кольори та предмети подібні, чи всюди? Якщо ви використовуєте Instagram професійно, чи могли б ви найняти себе після перегляду свого профілю Instagram? Або, можливо, якість фотографій чудова, але немає цілісного стилю чи колірної схеми, і зображення просто не доповнюють одне одного.

Піксабай Піксабай

Хоча сітка може бути найвизначнішою, ви також повинні поглянути на свою фотографію профілю та біографію - ви ніколи не знаєте, що може потребувати трохи очищення.

Після того, як ви зрозумієте, чим уже займається ваш профіль Instagram, ви можете визначити свою мету та спосіб досягнення. Прокручуючи власну стрічку, я бачу кілька знімків деяких своїх улюблених книг на смартфоні, які насправді нічого не роблять для покращення мого профілю як професійного фотографа. Моя мета - очистити сітку від простих знімків, щоб залишились лише ті зображення, які відображають стиль і якість моєї поточної роботи.

Очистіть свій профіль

Як тільки у вас є мета на меті, починайте очищення фотографій. Шукайте зображення, які не підтримують вашу мету через вміст, якість або стиль. Однак вам не потрібно назавжди видаляти ці знімки. Інструмент архіву Instagram дозволяє видаляти зображення з загальнодоступного перегляду, одночасно надаючи доступ до цих старих публікацій. Архівування - чудовий варіант, якщо ви хочете очистити свою сітку, але ще не обов’язково кидати ці фотографії.

Щоб заархівувати фотографію, торкніться зображення, а потім торкніться піктограми з трьома крапками у верхньому правому куті. Потім виберіть Архів. Ви можете отримати доступ до своїх заархівованих фотографій, торкнувшись значка годинника у верхньому лівому куті вашого профілю. Торкніться Архів посередині екрана, щоб вибрати між переглядом своїх архівованих Історій та Публікацій, які зберігаються на окремих сторінках.

Хочете, щоб ці фотографії були недоступні навіть вам? Виконайте ті самі дії, але виберіть варіант видалення зі спадного меню. На відміну від заархівованих дописів, ви більше не зможете бачити свої видалені дописи - це добре для того, щоб насправді забути це колишнє або усунути спогади, про які ви воліли б не пам’ятати. Ніякого судження тут.

Після того, як ваша сітка фотографій виблискує, погляньте на свою фотографію профілю та біографію. Натисніть кнопку редагування профілю у верхній частині вашого профілю, щоб отримати доступ до своєї біографії та зображення профілю для оновлень.

Очистіть свій корм

Тепер, коли ваш профіль чистий, вам слід займатися своїм каналом. Відміна облікових записів, які просто забирають час і простір у вашій стрічці, може допомогти вам повернути свій Instagram.

Щоб скасувати підписку на когось в Instagram, перейдіть до свого профілю та торкніться кількості людей, за якими ви стежите. Ви потрапите в список усіх користувачів, за якими ви стежите. Щоб скасувати підписку, просто натисніть наступну піктограму та виберіть скасувати підписку на спливаючому екрані. Ви також можете скасувати підписку на хештеги, перейшовши на наступну вкладку хештегов на тій самій сторінці.

Простого скасування підписки недостатньо? Перейдіть до їх профілю, торкніться піктограми багатоточия та виберіть блок. Якщо цей користувач порушує політику Instagram, ви також можете вибрати параметр звіту.

Щоб очистити стрічку "Історії", ви можете відключити звук іншого користувача, не відмінюючи його регулярні публікації. Все, що вам потрібно зробити, це натиснути і утримувати зображення їхнього профілю, і з’явиться меню, яке включає опцію вимкнення звуку.

Готові відпочити від Instagram? Ви можете тимчасово вимкнути свій обліковий запис і приховувати свої фотографії на невизначений час, не проходячи повне видалення повного облікового запису. Для цього вам потрібно використовувати настільний комп’ютер або веб-браузер вашого мобільного пристрою. Після входу натисніть кнопку редагування профілю та виберіть опцію “тимчасово вимкнути мій обліковий запис”. Вам доведеться сказати головним шанувальникам Instagram, чому ви відключаєте свій обліковий запис. Інший варіант - конвертувати в приватний обліковий запис, щоб ваші фотографії не були загальнодоступними - для цього варіанту натисніть значок налаштувань у своєму профілі та переверніть перемикач із позначеним приватним обліковим записом.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found