Як користуватися подарунковою карткою Google Play

Подарункові картки Google Play - це чудовий подарунок, який дозволяє завантажувати фільми, музику, програми та інші засоби масової інформації безпосередньо на свій смартфон. Але як саме ви оперуєте свою подарункову картку і що робити, якщо вона працює неправильно?

Не хвилюйся; ми маємо все, що вам потрібно знати про погашення вашої нової подарункової картки та застосування залишку на ваш обліковий запис Google Play. Ми також розглянемо деякі поради щодо усунення несправностей, якщо ваша картка працює неправильно.

Як активувати подарункову картку Google Play у додатку

Аліна Бредфорд / Цифрові тенденції

Якщо у вас є телефон під рукою, відкрийте додаток Google Play і торкніться значка меню у верхньому лівому куті. Потім натисніть Викупити з меню (це буде внизу сторінки). Нарешті, просто введіть код на звороті подарункової картки та торкніться Викупити. Це воно. Сума грошей, показана на лицьовій стороні картки, буде додана на баланс вашого рахунку.

Як викупити подарункову карту Google Play в Інтернеті

Google

Ви також можете викупити свою картку в Інтернеті на веб-сайті Google Play. Спочатку перейдіть на сторінку погашення подарункової картки. Потім введіть код подарункової картки, розміщений на звороті картки. Не забудьте натиснути на Викупити кнопку, щоб закінчити. Як і в додатку, грошова сума, зазначена на лицьовій стороні картки, буде додана до балансу вашого облікового запису Google Play.

Як викупити під час здійснення покупки

Вже знаєте, що хочете придбати, і вже на касі? Перейдіть до способу оплати та натисніть стрілку поруч із ним, щоб відкрити спадне меню. У меню виберіть Активувати код варіант. Потім просто введіть свій код. Після натискання Викупити, подарункова картка буде застосована до покупки.

Картка не працює? Ось кілька виправлень

Якщо ваша подарункова картка не працює, є кілька причин. По-перше, не використовуйте тире та пробіли під час введення коду. Якщо це не допомогло, перейдіть туди, де була придбана картка, якщо можливо, і перевірте, чи була карта активована. Усі подарункові картки потрібно активувати, інакше їх не можна використовувати. Якщо ви не можете дістатися до магазину, спробуйте зв’язатися зі службою обслуговування клієнтів Google Play.

Крім того, ваша картка повинна бути погашена в тій самій країні, в якій вона була придбана. Отже, якщо ваш друг за кордоном надіслав вам картку, вона не буде працювати, якщо вона не придбала спеціально для вашої країни. На звороті картки буде вказана країна.

Виправлення полягає в тому, щоб змінити свою країну в обліковому записі Google Pay, створивши новий платіжний профіль. Щоб внести зміни, перейдіть на сайт Google Pay, а потім Налаштування >Країна і натисніть на кнопку Редагувати (вона схожа на олівець). Натисніть на Створити новий профіль і дотримуйтесь інструкцій на екрані, обов’язково вибравши країну своєї картки як свою країну в опціях. Потім викупіть свою подарункову карту і просто використовуйте цей профіль для здійснення покупок, поки баланс вашої картки не буде витрачено.

Останні повідомлення