Як отримати Disney + на телевізор

З моменту свого дебюту Disney + бурхливо взяв світ потокових передач. Зараз, лише через півроку, він може похвалитися 50 мільйонами абонентів по всьому світу. Оскільки так багато чудових фільмів та шоу на вибір, це ідеальний спосіб провести вечір у колі сім’ї. Однак привернути увагу Disney + до телевізора не завжди так просто, як здається.

Щоб насолодитися надійним каталогом Disney + у вашій вітальні, ви хочете переконатися, що у вашому розпорядженні є правильні потокові пристрої. Найкращий спосіб дізнатись, що вам потрібно, - це звернутися до довідкового центру Disney +, де викладено різні платформи та пристрої, на яких наразі доступна послуга.

Для вашої зручності ми розбили найпоширеніші способи отримання Disney + на своєму телевізорі.

Розумні телевізори

Як ви, мабуть, вже знаєте, за допомогою смарт-телевізора легко отримати доступ до популярних потокових платформ, таких як Netflix та Hulu. Однак Disney + працює не на всіх моделях телевізорів Smart TV, і зазвичай рекомендується використовувати телевізор, новіший за 2016 рік, для передачі вмісту із сервісу. Давайте розберемо вимоги до деяких найпопулярніших брендів на ринку.

Samsung

Ви можете дивитись Disney + на будь-якому телевізорі Samsung, починаючи з 2016 року і використовуючи операційну систему Tizen. Потокова служба не підтримує ОС Orsay, тому вам потрібно буде перевірити технічні характеристики вашого телевізора.

LG

Для телевізорів LG просто завантажте Disney + із магазину LG Content Store. Однак на вашому телевізорі LG повинен працювати webOS 3.0, однак, оскільки Disney + не підтримує жодного іншого програмного забезпечення від виробника. На жаль, послуга потокового передавання не працює на телевізорах LG Netcast.

FireTV та RokuTV

Disney + підтримує всі смарт-телевізори Fire TV Edition та пристрої FireTV. Щоб отримати Disney + на цих пристроях, просто завантажте програму з Fire Store і увійдіть в систему. Disney + також підтримує сотні пристроїв RokuTV, тож добре, що ваш працює.

Візіо

Також підтримується лінійка Smartcast від Vizio. Телевізори Smartcast зручні, оскільки вони оснащені технологією Google Chromecast, яка полегшує дзеркальне відображення вашого смартфона (про це пізніше). Disney + підтримує більшість лінійки Smartcast від Vizio, починаючи з 2016 року. Виняток становлять E32-D1, E32h-D1, E40-D0, E43-D2, E48-D0, E50-D1 та E55-D0. Це означає, що вам доведеться ще раз перевірити номер моделі, якщо ви плануєте придбати новий телевізор або хочете передавати Disney + на той, який вам уже належить.

AndroidTV

Android TV - це платформа Smart TV, яка створила унікальний екземпляр мобільної операційної системи Android. Замість того, щоб просто імітувати ваш смартфон на великому екрані, він розроблений, щоб допомогти користувачам курувати улюблений вміст. Це трохи надійніше, ніж деякі варіанти інтелектуального телевізора, оскільки він включає Google Play Store зі спеціально розробленими програмами для телевізійних програм. Android TV також стає все більш поширеним, оскільки Google співпрацює з такими великими виробниками телевізорів, як Sony, Hisense та OnePlus.

Ви також можете отримати Android TV через телевізійні приставки, такі як Nvidia Shield. Щоб відтворити Disney + на своєму Android TV, завантажте програму з Google Play Store або дзеркально відображте її зі свого смартфона (про це нижче).

Само собою зрозуміло, що якщо у вас вдома є розумний телевізор, це, безумовно, найпростіший спосіб підняти і запустити Disney +. Якщо у вас його ще немає, ви завжди можете переглянути наші рекомендації щодо найкращих телевізорів. Якщо ви задоволені тим, що маєте, будьте впевнені, все ще є безліч варіантів.

Консолі та потокові пристрої

Якщо ви не володієте розумним телевізором, будьте впевнені, що всі сучасні моделі як Sony, так і Microsoft підтримують Disney +. Сюди входять оригінальні Playstation 4, PS4 Pro, PS4 Slim, Xbox One, Xbox One S та Xbox One X. Щоб отримати Disney + на цих пристроях, просто завантажте програму з відповідного магазину та увійдіть.

Ви також можете придбати Disney + на найновіших моделях телевізійних приставок, таких як Apple TV та Nvidia Shield. Disney + також підтримує переважну більшість продуктів Roku, але не всі з них. Підтримувані пристрої Roku включають:

 • Roku LT (2700X)
 • Року 1
 • Року 2
 • Року 3
 • Року 4
 • Roku Express
 • Roku Express +
 • Прем'єра 4K Roku
 • 4K Roku Premiere +
 • 4K Roku Ultra
 • 4K Roku Ultra LT
 • Roku Streaming Stick
 • 4K Roku Streaming Stick +
 • Roku TV
 • Розумна колонка 4K Roku

Ви навіть можете транслювати вміст 4K та звук Dolby Atmos, якщо ваш телевізор та аудіо налаштування підтримують це.

Дзеркальне відображення екрана

Дзеркальне відображення екрану - ще один варіант передачі Disney + на телевізор. Дзеркальне відображення екрана зручно, якщо ви не хочете балуватись потрібним пультом дистанційного керування або ви не володієте жодним із зазначених вище пристроїв.

AirPlay - це рішення Apple для віддзеркалення екрану. Для його використання вам знадобиться iPhone, Apple TV третього або четвертого покоління або телевізор, сумісний з AirPlay 2. Зверніть увагу, що це рішення не буде працювати на старих телевізорах Apple TV, а також на будь-яких інших пристроях, що працюють у версіях tvOS старше 11,0.

Що стосується Google, Chromecast - це найпростіший спосіб відобразити екран вашого смартфона на телевізорі. Базовий Chromecast поверне вам близько 35 доларів США, але ви зможете транслювати на свій телевізор майже все, що завгодно зі свого смартфона, коли у вас буде такий. Ви також можете використовувати розумні домашні пристрої, такі як Google Nest Hub, щоб транслювати на телевізор.

Якщо у вас Android TV, Chromecast не потрібен. Ви зможете зняти шоу, яке ви хочете переглянути, і негайно передати його на телевізор, поки два пристрої знаходяться в одній мережі. Деякі розумні телевізори, такі як лінійка Vizio Smartcast, також мають вбудовану технологію Chromecast.

У будь-якому з цих випадків ви захочете завантажити додаток Google Home і підключити свій смартфон до пристрою, на якому ви хочете віддзеркалитись. Потім просто виберіть шоу, яке ви хочете переглянути, торкніться піктограми акторського складу, виберіть Chromecast або телевізор, до якого ви хочете віддзеркалитися, і шоу почне транслюватися на вашому телевізорі.

Висновок

Якщо у вас є напівновий телевізор або консоль, отримати Disney + на телевізорі досить просто. Якщо ви ще не зареєструвались, ви все ще можете вибрати безкоштовну пробну версію. Дісней + теж не лише для дитячих фільмів. Ви також можете переглянути більшість фільмів про "Зоряні війни" та "Марвел", а також документальні фільми про оригінальні шоу.

Останні повідомлення