Як дивитися Super Bowl 2019 в Інтернеті

Жахливо. Біжи від цього. Патріоти все одно прибувають у Суперкубок. "Патріоти" провели гру чемпіонату АФК в овертаймі, перемігши "Канзас-Сіті" за четверте причал "Супербоул" за п'ять років. Вони зіграють "Лос-Анджелес", які подолали таку ж драматичну (і набагато більш суперечливу) битву проти святих. Суперкубок LIII має атмосферу долі; у 2002 році "Патріоти" перемогли "Сент-Луїс Рамз" у "Супербоулі" XXXVI, розпочавши, здавалося б, нескінченне правління НФЛ Білла Белічика і Тома Брейді.

Майже через два десятиліття вивітрювані патріоти зіткнулися з набагато молодшою ​​командою "Рамз", що базується в Лос-Анджелесі, до складу якої входить наймолодший головний тренер в історії Супербоула Шон Маквей і дворічний захисник Джаред Гофф. Чи патріоти ще раз підкорять Овні? Або новонароджені барани узурпують трон, розпочавши цикл "Чи вимитий Брейді?" думати, що закінчиться, коли GOAT неминуче приведе свою команду до Супербоулу наступного року? Однак речі витрушуються, Super Bowl LIII обіцяє бути захоплюючим. Ось як це дивитись.

Веб-сайт і додаток CBS Sports

Дата: Неділя, 3 лютого

Час: 15:30 PT / 6: 30 вечора ET

Де: Стадіон Mercedes-Benz, Атланта, штат Джорджія

Команди: "Лос-Анджелес Рамз" проти "Нової Англії Патріоти"

ЦБС транслює гру цього року, і глядачі матимуть кілька варіантів перегляду. Ви можете дивитися безкоштовно на веб-сайті CBS Sports або через спортивний додаток CBS Sports. Для мобільних користувачів додаток CBS Sports доступний на iOS та Android. Додаток також доступний на Apple TV, Roku та Amazon Fire TV.

Потокове обслуговування телевізійних передач

Кабелі також можуть дивитися Super Bowl (якщо вони не передплачують Sling TV). CBS Sports доступний на більшості потокових телевізійних сервісів, включаючи PlayStation Vue, Hulu з Live TV, YouTube TV, DirectTV Now (з пакетами "Go Big" та "Gotta Have It"), а також спортивний FuboTV. Якщо ви ще не вирізали кабель зі свого життя, але розглядаєте його, ми маємо путівник по всьому, що вам потрібно знати.

Параметри офлайн

Антенне телебачення

Якщо у вас є HD-антена, ви також можете зловити велику гру за умови, що у вашому районі є CBS. Ви можете скористатися інструментом локатора Antenna Direct, щоб дізнатись, чи можна отримати CBS на домашній базі; просто введіть свою інформацію у відповідні поля. Якщо у вас його ще немає, ось декілька наших улюблених антен, які допоможуть вам підключитися до гри.

Кабель або супутник

Якщо припустити, що ви не маєте доступу до жодної з наведених вище опцій, якщо ви підписалися на постачальника телевізійних послуг, найпростіший спосіб перегляду - це у місцевій філії CBS Sports через кабель або супутник. Це, очевидно, буде найнадійнішим варіантом в цілому, оскільки вам не доведеться турбуватися про швидкість підключення до Інтернету чи відключення антени, а також не доведеться возитися із завантаженнями програм або вікнами браузера.

Останні повідомлення