Facebook представляє рейтинг коментарів, сподіваючись приборкати вогонь смітника

Facebook знову намагається вирішити проблему пожежі, яка є публічним коментарем на її сайті.

Як відомо кожному, хто модерував або навіть просто переглядав сторінку у Facebook, розділ коментарів у публічних дописах, як правило, є вигрібною ямою ненависті, фанатизму, спаму та недоречності. Навіть за (низькими) стандартами Інтернету коментарі на Facebook є жахливими. І погані коментарі не тільки неприємно читати, вони також можуть насправді знизити довіру до вмісту, який вони коментують.

Зараз Facebook запроваджує нову систему ранжування коментарів для спроби вирішити цю проблему. Коментарі до публічних публікацій, зроблених Сторінками або людьми, які мають багато підписників, будуть класифіковані з метою показу найрелевантніших та найякісніших коментарів угорі. Для визначення якості коментарів Facebook використовуватиме дані з чотирьох показників:

  • Сигнали доброчесності, тож коментарі, які суперечать стандартам спільноти Facebook, або які викликають натискання або навмисно провокаційні, будуть оцінені нижче,
  • Опитування користувачів щодо коментарів, в якому користувачі можуть висловлювати думки щодо того, який вміст вони вважають корисним у коментарі,
  • Взаємодія з коментарями, тому коментарі, які сподобалися, на які реагували та на які відповіли, оцінюються вище, та
  • Елементи керування плакатами, тому оригінальний плакат вмісту може приховати або видалити погані коментарі, щоб оцінити їх нижчим, а взаємодіяти з хорошими коментарями, щоб оцінити їх вище.

Це далеко не перший раз, коли Facebook намагається вирішити питання якості коментарів. Починаючи з нових візуальних конструкцій для коментарів і закінчуючи реакціями на коментарі смайлів, компанія намагалася покращити вигляд розділів коментарів і раніше. І експеримент з протиголосуванням був спробою підвищити якість коментарів, а також їхній вигляд.

Але проблема з коментарями може бути глибшою, ніж щось, що може виправити кілька косметичних удосконалень або алгоритмів ранжування. Facebook показав себе жахливо неадекватним завданням модерації контенту на своїй платформі, оскільки мовою ненависті дозволено поширюватися, а фейкові новини поширюються як пожежа. Компанія наймає більше людських модераторів, але все ще схильна покладатися на А.І. для більшості своїх модерацій, і існує багато видів негативного змісту, які А.І. не може вловити, оскільки йому бракує розуміння соціального контексту.

Нова система ранжування коментарів може допомогти певною мірою, але поки Facebook не вирішить проблеми, що стосуються загального сайту, своєю платформою, це буде лише пластир для глибшої проблеми.

Останні повідомлення