Як користуватися додатком Apple з розширеною реальністю в iOS 12

Бренда Столяр / Цифрові тенденції

Рулетки - це одна з тих речей, яку, здається, ти ніколи не зможеш знайти, коли тобі це потрібно. На щастя, цілком ймовірно, що у вас сьогодні є телефон поблизу, і тепер Apple робить його надзвичайно простим для використання в iOS 12.

Так, є сторонні додатки AR, які ви можете встановити, але новий додаток Measure вбудований в iPhone з новою операційною системою Apple iOS 12. Він використовує систему доповненої реальності Apple, ARKit, для вимірювання об'єктів та просторів у реальному світі за допомогою камери телефону. Він може вимірювати предмет меблів або відстань між точками, а також є вбудований рівень, який дозволяє легко забезпечити прямі плаваючі полички або картини. Додаток Measure доступний лише на iOS 12, але в майбутньому він повинен працювати з будь-яким iPhone або iPad з iOS 11.

Ось як користуватися новою програмою Apple Measure.

Як виміряти об’єкт одним натисканням

як користуватися програмою вимірювання в iOS 12 7як користуватися програмою вимірювання в iOS 12 8як користуватися програмою вимірювання в iOS 12 вимірювання 9як користуватися програмою вимірювання в iOS 12 6як користуватися програмою вимірювання в iOS 12 5

Після відкриття програми Measure вам доведеться спочатку відкалібрувати її, переміщаючи iPhone по колу. Якщо ви спрямовуєте камеру на квадратний або прямокутний об’єкт - наприклад, на рамку для картини, плакат, вивіску чи коробку, - вона автоматично визначить її повні розміри.

Коли є об’єкт для вимірювання, переконайтеся, що камера висить прямо над ним. Навколо об’єкта з’явиться жовтий контур, який допоможе забезпечити його правильне вирівнювання. Ви можете змінити положення, перемістивши камеру навколо пристрою, доки воно не стане абсолютно правильним. Потім натисніть на жовтий контур, і з’являться вимірювання.

Натисніть на кожне вимірювання для отримання додаткової інформації - кожне з них також покаже перетворення від дюймів до сантиметрів. Унизу є можливість скопіювати вимірювання прямо з програми, щоб вставити де-небудь ще, наприклад, програму Notes. Інший спосіб зберегти все вимірювання - це використання вбудованої кнопки камери, яка робить знімок екрана та зберігає його у ваших Фотографіях.

Як знайти індивідуальні виміри

Попередня Наступна 1 з 3 як користуватися програмою вимірювання в iOS 12 вимірювання 3як користуватися програмою вимірювання в iOS 12 вимірювання 1як користуватися програмою вимірювання в вимірі iOS 12

Щоб знайти відстань між двома об’єктами або провести індивідуальні вимірювання, дочекайтеся появи білого кола і наведіть камеру на кут, який ви хочете почати вимірювати. Біла крапка в середині кола буде збільшуватися, а також з’являтиметься якийсь тактильний зворотний зв’язок, коли вона знайде найкраще місце для вас, щоб почати вимірювання - те ж саме відбудеться і з кінцевою точкою.

Коли ви рухаєтесь телефоном, з’являється жовта пунктирна лінія, і ви почнете бачити вимірювання в режимі реального часу. У кінцевій точці просто натисніть на кінець або торкніться знака плюса внизу екрана. Знак плюс не лише позначить кінець вимірювання, але й розпочне нове вимірювання, щоб ви могли продовжувати будь-яку роботу, яку робите.

Після завершення кожного окремого вимірювання подальші вимірювання можуть трохи зміститися, коли ви рухаєтесь навколо елемента, тому ви хочете стежити за будь-якими невідповідностями та неточними розмірами.

У верхньому лівому та правому кутах програми є стрілка назад разом із опцією очищення. Якщо ви проводите окремі вимірювання і хочете видалити одне, не стираючи всі свої роботи, натискання стрілки назад позбавить вас лише останнього вимірювання. Якщо ви хочете стерти всі вимірювання, натиснітьЯсно кнопку.

Використання рівня

Попередня Наступна 1 з 2 як користуватися програмою для вимірювання в рівні iOS 12як користуватися програмою вимірювання в iOS 12 1

Спочатку Apple розташовувалась у програмі Compass, а натомість об’єднала функцію рівня в програму Measure. Розташований поруч з Виміряйте , натисніть на Рівень і програма автоматично відображатиме градуси. Як тільки ви розмістите телефон на поверхні предмета горизонтально, градуси будуть коливатися. Ви хочете зберегти його на нулі, що означає, що об’єкт є прямим або рівним. Дисплей стає зеленим, коли досягає нуля.

Наскільки це точно?

Щоб побачити, наскільки точна програма Measure, ми вирішили перевірити вимірювання рулеткою.

Ми почали з зовнішнього акумулятора і виявили, що довжина та ширина були приблизно на півдюйма. Оскільки ми вимірювали акумулятор одним краном, ми також вирішили знайти кожне вимірювання окремо за допомогою програми, яка дала нам правильні виміри - 4,5 дюйма для ширини та 7,5 для довжини. Можливо, через те, що акумулятор має вигнуті краї, програма мала проблеми з розпізнаванням точних вимірювань.

Що стосується шахової дошки, ми виявили, що одна сторона, яку ми вимірювали за допомогою додатка, також відключилася приблизно на півдюйма - вона досягла 15 дюймів, коли насправді вона становить 14,5 дюйма. Але коли ми вдруге вимірювали одну і ту ж сторону з додатком (лише ту окрему сторону), це дало нам правильне вимірювання 14,5 дюйма, саме тоді ми зрозуміли, наскільки ретельно і обережно потрібно бути з додатком, вибираючи кінець точка, тому що вона може легко стрибнути приблизно на півдюйма. Оскільки він надзвичайно чутливий і біла точка трохи велика, може бути важко точно визначити, де саме ви зупиняєте вимірювання.

Щоб додатково протестувати додаток, ми також виміряли дно дверної коробки в нашому офісі, яке додаток виміряв у 38,4 дюйма. Рулетка дала нам 39 дюймів, тому додаток Measure підійшов дуже близько.

То який вирок? Додаток Measure, безсумнівно, може стати в нагоді, коли опинишся без рулетки або мірної палички, але якщо потрібні точні дані, схоже, все-таки найкраще використовувати фізичний вимірювальний прилад.

Останні повідомлення