Як користуватися Live Radio в iOS 13

Apple пропонує радіо в прямому ефірі для iOS. За допомогою правильних команд ви зможете слухати місцеві радіостанції в прямому ефірі з того місця, де проживаєте (та всі інші станції, але багато людей насолоджуються місцевим аспектом). Ця функція поставляється з iOS 13, але Apple уже почала її впроваджувати в деяких місцях для iOS 12. Давайте розглянемо, як саме отримати доступ до цих прямих станцій.

Крок 1: Завантажте iOS 13

Щоб отримати всі можливості функції радіо в прямому ефірі, вам потрібна iOS 13. Apple, як очікується, випустить це оновлення восени 2019 року. Звичайно, якщо ви не хочете чекати до цього часу, ви завжди можете завантажити бета-версію iOS 13 через Бета-програма Apple.

Тут застосовуються всі звичайні застереження щодо бета-тестування: це може бути небезпечним для ваших даних, безперебійна робота не гарантується, і не всі функції будуть працювати або працювати належним чином. Ви можете очікувати багато збоїв, проблем несумісності додатків та загальної присутності помилок. Однак відтворення радіостанцій у прямому ефірі, здається, працює в бета-програмі, і навряд чи це загрожує вашому телефону, якщо ви хочете спробувати.

Якщо ви хочете дотримуватися iOS 12, це добре - ви все одно можете спробувати виконати ці дії, щоб перевірити, чи працює якась із ваших місцевих станцій. Це не зовсім ймовірно, але не завадить спробувати. Зверніть увагу, що це також буде працювати для вашого HomePod, і не потрібно чекати майбутнього оновлення, тому, якщо у вас є HomePod, ви можете спробувати це на дозвіллі.

Крок 2: Скажіть Сірі грати на станції

Найпростіший спосіб отримати доступ до радіо в прямому ефірі - це просто запитати про це у Siri. Оскільки існує декілька різних команд радіо, на які Siri може реагувати, наприклад, створювати радіостанції з улюбленої пісні або списку відтворення, важливо бути конкретним, щоб Siri знала, про яку пряму станцію ви говорите.

Отже, переконайтеся, що ваша Siri увімкнена, і при необхідності слухаєте, а потім скажіть: “Siri, відтвори [радіостанцію] (назва радіостанції)”. Потім Siri використовуватиме кількох онлайн-партнерів, з якими Apple працює, щоб знайти цю радіостанцію, включаючи TuneIn, Radio.com та iHeartRadio. Якщо ви хочете бути впевненими, що вподобана радіостанція буде працювати, ви можете перейти до однієї з цих служб і шукати її.

Наприклад, скажімо, ви живете в Сан-Франциско і вам хочеться слухати деякі мелодії. Зокрема, ви хочете почути кілька хітів 80-х, тому ви сказали б: “Сірі, грай 98.1 Радіостанція "Бриз". І Сірі повинна сказати щось на кшталт: «Граємо на бризі, надане TuneIn». Просто не забудьте включити фразу "радіостанція", яка говорить Сірі, що ви шукаєте станцію в прямому ефірі. Якщо станція має назву, спробуйте включити її, а не просто використовувати номер станції. Якщо Siri заплутається, спробуйте використовувати лише назву або номер станції замість обох.

Тепер ваш пристрій iOS насправді не прослуховує ефір, щоб відтворити станцію. Такі служби, як TuneIn, створюють потокові версії радіостанцій, які можна відтворювати через Інтернет. Це також означає, що відтворення цих станцій з’їсть ваші дані, якщо у вас є обмеження даних, тому майте це на увазі.

Крок 3: Поверніться до попередніх станцій, якщо це необхідно

Ви успішно попросили Siri відтворити низку ваших улюблених місцевих радіостанцій, і поки що це працює добре. Але тепер ви не можете згадати, чи працювала певна радіостанція, або, можливо, ви знайшли чудову станцію, але забули, як її називали, використовуючи Siri для її пошуку. Не хвилюйтеся, є простий спосіб повернутися до минулих станцій.

В даний час Apple відтворює пряме радіо через додаток Music. Відкрийте програму Music і перейдіть до Нещодавно зіграні розділ (не плутати з нещодавно доданими). Радіостанції, які ви слухали в минулому, повинні з’являтися там: замість обкладинки альбомів ви повинні побачити назву радіостанції та логотип, якщо Apple зможе її знайти. Це дозволяє швидко повернутися до попередньої станції, про яку ви, можливо, забули.

Пам’ятайте, що все це пов’язано з обліковим записом, тож ви хочете залишатися в одному обліковому записі, щоб додаток Музика пам’ятав станції, які ви грали раніше.

Останні повідомлення