Гімн: Як і коли можна починати грати в демонстраційну та повну гру

Попередній перегляд гімну

За останні роки в індустрії відеоігор виявилася тенденція: кілька дат випуску. Окремі дати запуску були замінені періодами раннього доступу через попередні замовлення, спеціальні видання та послуги передплати.

Гімн, майбутня сервісна гра від BioWare, є яскравим прикладом цієї тенденції. Рекламована дата випуску Гімн 22 лютого на PS4, Xbox One та ПК. І хоча це перший день, коли ви побачите гру на полицях магазинів, багато хто зможе пограти в неї раніше. Деякі люди вже грали Гімн. Це зрозуміло заплутано, і EA навіть випустив діаграму, де детально описував, коли і як можна вскочити Гімн. Але навіть з діаграмою все одно є певна плутанина, оскільки, ну, діаграма дещо вводить в оману.

Отже, якщо вас заінтригувало Гімн але не можете зрозуміти, коли ви насправді можете розпочати гру, давайте розберемо це для вас.

Кожен може грати в демонстрацію прямо зараз

Попередній перегляд гімну

Хоча VIP-демонстрація минулих вихідних заблокувала пул гравців лише тим, хто попередньо замовив гімн, відкрита демонстрація цих вихідних доступна для всіх. Починаючи з 1 лютого о 9:00 за тихоокеанським часом, користувачі можуть завантажити демонстрацію гімну з PlayStation Store, Microsoft Store та EA Origin. Демонстрація триває до 3 лютого. На консолях демонстрація становить 26 ГБ, а версія для ПК - 44 ГБ.

Єдиним обмеженням для демонстрації є те, що вам потрібна активна підписка на Xbox Live Gold або PlayStation Plus, щоб брати участь у заходах на вихідних. Демонстрація включає дві сюжетні місії, розділ карти, який ви можете вивчити, та подію Stronghold. Подія Stronghold - це лише кооператив з чотирма гравцями, але решту демо-версії можна насолодитись соло.

У демонстраційній версії ви починаєте з 10 рівня як Ranger Javelin. Досягнувши рівня 12, ви можете вибрати один із трьох інших класів Джавелінів, щоб спробувати (Перехоплювач, Шторм, Колос). Демо обмежується на рівні 15.

Якщо ви брали участь у VIP-демонстрації, програма може продовжуватись там, де ви зупинилися. Проте демо-прогрес не переходить на повну гру.

Учасники Origin Access Premier можуть зіграти всю гру 15 лютого

Учасники Origin Access Premier отримують доступ до повної Гімн гра 15 лютого. Однак це лише можливість для ПК. Підписки на Origin Access Premier коштують 15 доларів на місяць або 100 доларів на рік і надають доступ до великої бібліотеки ігор EA.

Учасники Origin Access Basic можуть грати перші 10 годин, починаючи з 15 лютого

Попередній перегляд гімну

Абоненти Origin Access Basic можуть відтворити 10-годинну пробну версію Anthem, починаючи з 15 лютого, як на Xbox One, так і на ПК. Origin Access Basic коштує 5 доларів на місяць або 30 доларів на рік. Однак ви можете отримати одномісячну пробну версію лише за долар, якщо хочете дати Гімн йти рано. Вам все одно доведеться купувати Гімн 22 лютого, як і всі ми, оскільки Origin Access Basic не дає вам повного доступу до гри при запуску. Прогрес, досягнутий протягом випробувального періоду, переноситься на повну гру.

Усі бажаючі можуть придбати Гімн 22 лютого

Попередній перегляд гімну

22 лютого, офіційний день запуску Гімну, кожен зможе придбати звичайну копію оле у ​​роздрібних торговців цеглою та розчином, а також через PlayStation Store, Microsoft Store та EA Origin.

Ми мали можливість перевірити Гімн під час попереднього перегляду і залишився дуже вражений. Незалежно від того, коли ви закінчите вводити свій Javelin, здається, що BioWare приготував досвід дій, який порадує багатьох.

Останні повідомлення