Субвітнення: таємне, тонке мистецтво пліткувати в Twitter

щебет бій

Twitter не зовсім захищений від суперечок. Люди дійсно можуть зайнятися цим, враховуючи, що у них лише 140 персонажів, щоб вигадувати образи та вигадувати зневажливі цингери. Але не всі користувачі Twitter хочуть брати участь у битві зі своїми ворогами. Деякі вважають за краще закликати своїх ворогів за спиною - що важко зробити, враховуючи, що ваші твіти зазвичай є загальнодоступними, а ваші суперники можуть піти за вами або не піти. І є термін для цього підступного підрахування образ: це називається субтвіт.

Субвіт - це твіт про когось іншого в Twitter, який безпосередньо про них не згадує. Замість того, щоб бути конфронтаційними, субтвіти є підступнішими - це не бійки роздягальні Twitter, це жорстокі шепоти на бік шафки. Сам Twitter може описати субвітвання краще, ніж я:

Субтвіт - це як закликати когось, сподіваючись на відсутність конфронтації. #badmove

- Бен Хільц (@ bhiltz1711) 26 червня 2013 р

І таких прикладів, як субтвіт, достатньо. Ось приклад відомого дорослого чоловіка-чоловіка Кріса Брауна, який демонструє свою фірмову вражаючу зрілість, коли він творить жінку, з якою потрапив у дорожньо-транспортну пригоду багато):

Це не хіт і біг, якщо ти вийдеш з машини, обміняєшся інформацією (хто не має шкоди ні для однієї машини). Це справді смішно

- Кріс Браун (@chrisbrown) 25 червня 2013 р

Мої юристи зв’яжуться з вами. Я не буду стояти за ці знущання та жовту журналістику!

- Кріс Браун (@chrisbrown) 25 червня 2013 р

Він не згадує @ і не звертається безпосередньо до того, про кого йде мова, але він явно злий на конкретну людину. Це, мої друзі, класичний субтвіт.

Зараз Кріс Браун - 24-річний чоловік, тож його поведінка у твіттері досить дивна. Субвітнення - це більш поширене явище серед старшокласників та молодих користувачів Twitter, особливо тих, хто створив облікові записи Twitter у відносно молодому віці та використовує їх як інструмент для спілкування зі своїми друзями. Якщо Підлі дівчата вийшов у 2013 році, можна посперечатися, що книга про випалювання буде просто новинкою у Twitter, сповненою субвітків.

За іронією долі, багато людей, які тягнуть цей пасивно-агресивний цифровий побічний погляд, як правило, хештегують свої дисертації #subtweet, дивним закликом до уваги; якщо ви збираєтеся розмовляти когось непрямо, навіщо використовувати хештег, який оголошує "Я опосередковано розмовляю з сміттям!" всім вашим послідовникам? Знову ж таки, заходити в Twitter, щоб публічно скаржитися на когось, а не безпосередньо спілкуватися з ними, не зовсім є ознакою раціонального процесу мислення.

БУДИ ПРИГОЖНИЙ, добродію. Мовляв, чи відчуваєте ви просто НАДУСЬ добре про себе, що робить когось іншим нещасним? #SUBTWEET

- Алі Суман (@ali_suman) 25 червня 2013 р

Але хоча деякі користувачі використовують хештег #subtweet, щоб позначити їх, багато в чому субтвіт знаходиться на протилежному кінці спектра від твіту, який спеціально перекреслений для максимальної експозиції. Хештеги - це інструмент виявлення, тоді як субтвіти - це категорія твітів, які часто навмисно уникають легкого виявлення, оскільки користувачі вирішують не використовувати @ згадування, щоб спалити свого опонента.

Коли люди субтвітнуть мене. pic.twitter.com/J5rQOuY63M

- Терпіння. (@booonitafaithh) 24 червня 2013 р

Дивлячись на Google Trends, інтерес до субтвітків посилився в 2010 році, коли також це визначення увійшло в Урбанський словник (і в наші серця).

Знімок екрану 26.06.2013 о 10.03.33

Але люди почали шукати «визначити субтвіт» більше в 2012 році, і пошуки, щоб з'ясувати, що означає цей термін, залишалися популярними дотепер, вказуючи на те, що багато користувачів Twitter все ще намагаються з'ясувати, що означає цей термін:

Знімок екрану 26.06.2013 о 10.04.04

Знімок екрану 26.06.2013 о 10.16.58 ранкуЗвичайно, субтвіти - це оригінал Twitter, але вони поширюються і в інших соціальних мережах. Незважаючи на те, що хештеги Facebook перебувають у зародковому стані, люди вже використовують хештег #subtweet, щоб показати, що вони намагаються кинути кимось, не позначаючи їх.

Користувачі Instagram також прийняли жаргон із тисячами зображень із позначкою #subtweet та різними перестановками. Я насправді не впевнений, як ти субвітлюєш когось із зображенням, але я впевнений, що це блискучий показ зрілості. Знімок екрану 26.06.2013 о 10.10.59Крім того, приємно знати, що десь там 30 людей намагаються здійснити #subtweetsunday.

То що говорять субвітри про соціальні медіа? Одне з найбільших речей, яке вони вказують, - це те, як молоді люди використовують Twitter. Хоча багато брендів, коміків, журналістів та інших професіоналів час від часу занурюються у суворі води у Twitter, розмова, як правило, стосується поточних подій та нашої реакції - наприклад, нещодавні рішення Верховного суду вчора, безумовно, викликали багато бурхливих дискусій (і деякі субтвіти), але це не був міжособистісний, інтимний конфлікт.

Оскільки багато молодих людей перейшли з Facebook на Twitter, як улюблену соціальну мережу для швидкого спілкування, спосіб використання Twitter - як інструменту розмови, більш схожого на публічні миттєві повідомлення, ніж окремі публікації в мікро-блогах - піддається субвітванню. Більшість старшокласників у Twitter не намагаються повторно написати Роб Ділані. Вони використовують цю послугу для спілкування зі своїми друзями, і це включає плітки, розмови про сміття та вирішення сприйнятих неприємностей. Оскільки Марк Цукерберг використовує деякі функції Twitter, щоб спробувати зробити Facebook більше «персоніфікованою газетою», а не місцем для взаємодії між людьми, які знають один одного в реальному житті, деякі користувачі Twitter застосовують протилежний підхід, використовуючи Twitter переважно як інструмент спілкування для спілкування лише зі своїми друзями - і це включає висловлення поганих речей про них.

Субвітри - це чітко не те, що Twitter хотів заохотити, але вони тут і відбуваються. Це ще раз показує, як соціальні мережі завжди більше контролюються їхніми користувачами, ніж їх інфраструктурою. Звичайно, творці Snapchat наголошують на тому, що вони встановили це як цікавий спосіб відправлення невинних повідомлень, але це не змінює того факту, що маса людей використовує його для сексів, а інші використовують той факт, що ви можете зробити скріншот картинки, щоб збентежити людей. І Tumblr не мав наміру стати одним з найбільших місць для порно, але його користувачі ... вважали інакше. Щоразу, коли ви даєте людям платформу для свободи слова, ви допускаєте можливість того, що користувачі скористаються цільовим використанням і побіжать у зворотному напрямку.

Підтвіти - це незрілі, безглузді, образливі і, мабуть, найбільш пасивно-агресивні речі, які ви можете зробити в Twitter. Вони також нікуди не поїдуть найближчим часом, поки молоді люди продовжують використовувати Twitter як послугу чату. І навіть незважаючи на те, що субтитри - це смішно робити, їх якось цікаво читати (якщо вони не про вас).

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found