Як налаштувати комутатор Nintendo

Відкриття вашого першого коробки перемикачів може бути рівноцінним захоплюючим і заплутаним. Можливо, ця консоль невелика і спроектована для легких подорожей, але вам потрібно буде виконати чимало кроків, щоб усе налагодити роботу. Суть у тому, що ви можете використовувати комутатор Nintendo одним із двох способів: мобільним або в док-станції, підключеній до телевізора. Ось як налаштувати комутатор Nintendo, незалежно від того, чи намагаєтесь ви виграти час гри в дорогу на роботу чи влаштовуєте ігровий вечір у своїй вітальні з друзями.

Як налаштувати комутатор Nintendo вперше

Під час першого налаштування комутатора Nintendo вам потрібно буде почати роботу без використання док-станції. Це тому, що вам потрібно буде виконати кілька вступних підказок, перш ніж ви зможете насправді використовувати їх. Це також чудово підходить для людей, які вважають за краще використовувати свій комутатор як мобільний ігровий пристрій.

Для початку підніміть адаптер змінного струму та підключіть його до сусідньої розетки. Підключіть USB-порт до порту, розташований у нижній частині РК-екрану. Увімкніть консоль, натиснувши кнопку живлення зверху, щоб підтвердити, що вона заряджається, а потім посуньте праву та ліву Joy-Cons на місце з боків екрана. Якщо ви хочете використовувати Pro Controller, вам доведеться почекати, поки не завершиться початкове налаштування.

Прикріплюючи свої Joy-Cons, не повинно бути опору. Якщо є, можливо, ваш перемикач перевернутий або ваші Joy-Cons відсталі. Ніколи не забивайте та не примушуйте їх вставати на місце, оскільки вони можуть застрягти і потенційно можуть спричинити незворотні пошкодження консолі. Якщо у вас виникли проблеми, зверніться до відео від Nintendo нижче.

Після того, як комутатор увімкнено, а контролери підключено, ви можете почати пробігатись через підказки, що з’являються на екрані. Ви розглянете кілька питань, які включають вибір мови, регіону та згоду на ліцензійний договір. Виберіть мережу Інтернету, до якої потрібно підключитися, і дозвольте консолі оновлюватись. Далі буде вибрано ваш часовий пояс, а також підручник з підключення консолі до телевізора, але це можна пропустити.

Потім вас попросять створити або підключити свій профіль Nintendo, налаштувати батьківський контроль (також його можна пропустити), і тоді ми раді повідомити, що налаштування вашого Nintendo Switch офіційно завершиться!

Якщо ви плануєте використовувати консоль переважно як мобільний ігровий пристрій, цей спосіб безпосереднього підключення до адаптера змінного струму ідеально підходить саме вам. Але якщо ви плануєте зайнятися деякими зручними іграми на домашній консолі, продовжуйте читати, щоб дізнатися, як налаштувати комутатор Nintendo для телевізора.

Як налаштувати комутатор Nintendo для телевізора

Можливість домашньої консолі Switch ідеально підходить для тих днів, коли ви розслабляєтеся вдома і бачите, коли на великому екрані бачите одну з своїх улюблених ігор Nintendo. Перетворити ваш комутатор з мобільного на домашній просто і вимагає лише декількох додаткових кроків.

Спочатку потрібно підключити адаптер змінного струму до розетки біля телевізора. Встановіть док-станцію на рівній поверхні поблизу та відкрийте задній відсік, щоб підключити USB до порту, позначеного AD ADAPTER.

Далі візьміть кабель HDMI і підключіть один кінець до порту HDMI на телевізорі. Підключіть інший кінець до порту з позначкою HDMI OUT на док-станції. Закрийте задній відсік, переконавшись, що дроти проходять крізь невеликий отвір, інакше задня частина не закриється належним чином.

Перш ніж вставляти Nintendo Switch у док-станцію, переконайтеся, що консоль увімкнена. Якщо його потрібно зарядити, просто залиште його трохи на док-станції, перш ніж намагатись увімкнути його знову.

Увімкніть телевізор і виберіть відповідний вхід HDMI. Екран вашого комутатора Nintendo тепер повинен відображатися на телевізорі. Якщо це так, ви успішно налаштували свій Nintendo Switch на телевізор.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found