Як вимкнути Apple CarPlay

Apple стверджує, що його програмне забезпечення CarPlay робить їзду безпечнішою та зручнішою завдяки зменшенню відволікаючих факторів, але не всі погоджуються. Нещодавно AAA уклав з використанням такої системи, як CarPlay (або конкуруюча система Google, Android Auto), скорочує час реакції водія більше, ніж випивка або каструля. З огляду на це, існують обставини, при яких відключення CarPlay має сенс. Це відносно простий процес, який ми детально описали нижче.

Функціонал CarPlay має два компоненти: автомобіль та сам iPhone. Налаштування обох повинні бути налаштовані так, щоб вимкнути CarPlay і зупинити роботу будь-яких служб автовідтворення в будь-який час, коли ви підключаєте телефон до машини. Apple не одразу дала зрозуміти, що відключення CarPlay - це навіть річ, це в інтересах компанії, щоб ви користувались системою якомога частіше, але це можливо за допомогою кількох додаткових кроків.

Налаштування параметрів iPhone

Коли iPhone вперше підключено до USB-порту транспортного засобу, що підтримує CarPlay, пристрій сповістить користувача спливаючим вікном на екрані із запитом, чи повинен телефон дозволяти CarPlay бути активним, поки екран заблокований. Може здатися, що сказання «ні» тут вимкне CarPlay, але воно блокує підключення системи лише тоді, коли пристрій заблоковано. Щоб вимкнути CarPlay з самого телефону, потрібно виконати наведені нижче дії:

iPhone, що працюють під управлінням iOS 13

  1. відчинено Налаштування
  2. Вибирайте ЕкранЧас
  3. Вибирайте Обмеження вмісту та конфіденційності
  4. Увімкніть обмеження, а потім виберіть ДозволеноПрограми
  5. Вимкнути CarPlay

iPhone, на яких встановлені старіші версії iOS

  1. Відкриття Налаштування
  2. Вибирайте Загальні
  3. Вибирайте Обмеження
  4. Увімкніть обмеження та введіть пароль
  5. Перемкнути CarPlay варіант до Вимкнено

Також можна тимчасово вимкнути CarPlay з iPhone. Для цього виберіть CarPlay в Налаштування меню під Загальні , виберіть транспортний засіб, який зараз використовується, та вимкніть / вилучіть його зі списку. Ця зміна не призведе до остаточного знищення можливості пристрою під’єднуватися. Але користувач потребуватиме схвалення транспортного засобу для відтворення, коли ви підключите телефон наступного разу. Якщо користувач вирішить не приймати CarPlay, телефон заряджатиметься лише кожного разу, коли ви підключаєте його. Можливість вимкнення CarPlay зручна для ряду сценаріїв.

Налаштування автомобіля

2021 Hyundai Elantra

З боку рівняння автомобіля, багато автовиробників включили опцію відключення Apple CarPlay. Наприклад, Ford полегшив вимкнення функціональних можливостей своїх автомобілів. Система Sync 3 у багатьох нових моделях Ford дозволяє користувачам вимкнути CarPlay, вибравши Преференції а потім виберіть підключений iPhone. Потім система дозволить користувачеві вимкнути можливості CarPlay цього телефону.

Інші виробники застосовують дещо інший підхід. Jaguar запитує користувача, як вони хочуть, щоб їх телефон взаємодіяв із інформаційно-розважальною системою, коли пристрій підключається до мережі. Користувачі можуть вибрати підключення до CarPlay або синхронізацію музики та дзвінків іншим способом. Водії можуть запам'ятати свій вибір, якщо вони хочуть, щоб опція залишалася на місці довше, ніж одна поїздка на транспортному засобі. Що стосується точного методу вимкнення CarPlay через систему приладів вашого автомобіля, кроки можуть відрізнятися. Для отримання найкращих результатів зверніться до свого виробника автомобілів для отримання додаткової інформації. Або добре подивіться посібник користувача вашого автомобіля, щоб побачити, чи проливає воно світло на процес.

Незалежно від того, чому ви відключаєте CarPlay, ніщо не є постійним - ви можете легко скасувати будь-які зміни, описані тут. Вимкнення функцій не завдає шкоди, і ви можете перемикати туди-сюди стільки разів, скільки хочете, без негативних наслідків.

Починаючи з обмеження можливості пасажирів взяти на себе стереосистему, щоб запобігти автоматичному підключенню до декількох смартфонів, CarPlay знає, що споживачі хочуть варіантів. Однак для навігації системою вашого автомобіля можуть знадобитися деякі спроби та помилки.

Останні повідомлення