Як запустити ChromeOS у VirtualBox

Хочете спробувати ChromeOS у VirtualBox? Незалежно від того, чи плануєте ви придбати Chromebook і хочете відчути операційну систему, чи просто вам цікаво ChromeOS, віртуальна машина - чудовий спосіб спробувати першу браузерну ОС Google.

На жаль, Google не пропонує завантажувати ChromeOS - принаймні, не у формі, яка проста у використанні з віртуальною машиною. Популярні збірки ChromeOS, колись пропоновані Hexxah, схоже, також зникли. Навіть версія CloudReady Neverware має обмеження.

Тим не менш, ваш вибір для запуску ChromeOS у віртуальній машині надзвичайно вузький. Ось як запустити стару збірку ChromeOS від Neverware у VirtualBox. Якщо ви хочете чогось нового, компанія пропонує збірку для VMware ESXi 6.5, Workstation 14.1.1 та Fusion 10.1.

Що тобі потрібно

Остання версія образу CloudReady ChromeOS, v83, не працює з VirtualBox через "несумісність графіки". Вам потрібно буде знайти та завантажити стару версію, перелічену нижче, оскільки Neverware не пропонує цей файл. Що стосується VirtualBox, то остання версія працює чудово.

 • Oracle VM VirtualBox
 • Файл CloudReady_Free_x64_Virtualbox.ova Neverware

Перед встановленням VirtualBox

VirtualBox не працює, коли в Windows 10 встановлюються певні функції. Якщо під час спроби завантажити образ ChromeOS з’являється помилка, виконайте такі дії:

Крок 1: Введіть “turn” у полі пошуку на панелі завдань та виберіть Увімкніть або вимкніть функції Windows в результатах.

Крок 2: На екрані з’явиться спливаюче вікно. Наступні функції слід вимкнути (хоча перед цим перевірте, до чого ви втрачаєте доступ):

 • Захист програми - Ізолює визначені підприємством ненадійні сайти.
 • Credential Guard - Захист на основі віртуалізації, який лише надає привілейованому системному програмному забезпеченню доступ до секретів.
 • Device Guard -Вмикає компоненти Hyper-V.
 • * Вартовий
 • Контейнери - Віртуалізація на системному рівні для запуску декількох ізольованих додатків.
 • Hyper-V - Запускає 64-розрядні віртуальні машини на головній ОС.
 • Платформа віртуальних машин - Компонент для запуску віртуальної машини.
 • Платформа Windows Hypervisor - Додає розширений API режиму користувача для сторонніх стеків і програм віртуалізації.
 • Пісочниця Windows - Віртуальне одноразове середовище.
 • Підсистема Windows для Linux (WSL) - Рівень сумісності для запуску двійкових виконуваних файлів Linux.

Примітка: Перелічені вище функції стосуються віртуалізації та не входять до складу Windows 10 Home. Повторно ввімкніть ці функції, якщо ви не плануєте використовувати VirtualBox поза цим тестовим диском ChromeOS.

Крок 3: Перезапустіть Windows 10.

Якщо образ ChromeOS все одно не вдається завантажити, спробуйте наступне:

Крок 1: Клацніть правою кнопкою миші на Почніть і виберіть Windows PowerShell (адміністратор) на Меню потужних користувачів.

Крок 2: Тип: bcdedit / set hypervisorlaunchtype off

Крок 3: Вимкніть ПК, а потім перезапустіть - не просто клацніть «Перезавантажити».

Запустіть ChromeOS у VirtualBox

Пристрій для імпорту VirtualBox Кевін Перріш / Цифрові тенденції

Крок 1: Коли VirtualBox відкрито, натисніть Файл у верхньому лівому куті, а потім - Імпорт приладу у спадному меню.

Крок 2: Поруч з Файл натисніть поле Папка знайдіть вкрай праворуч, знайдіть файл CloudReady_Free_x64_Virtualbox.ova на своєму ПК, а потім клацніть відчинено кнопку.

VirtualBox Знайти вихідний файл Кевін Перріш / Цифрові тенденції

Крок 3: Файл OVA відображається у полі файлу. Клацніть Далі продовжувати.

Крок 4: Залиште всі налаштування приладу за замовчуванням у спокої та натисніть на Імпорт , щоб продовжити. Коли VirtualBox створює віртуальну машину ChromeOS, з’являється спливаюче вікно.

Пристрій імпорту VirtualBox Кевін Перріш / Цифрові тенденції

Крок 5: На головній панелі VirtualBox Manager виберіть CloudReady_Free_x86 віртуальної машини, а потім натисніть зелений Почніть кнопку.

Відкрийте віртуальну машину ChromeOS Кевін Перріш / Цифрові тенденції

Крок 6: Логотип CloudReady з'являється на мить, доки панель встановлення не завантажиться. Виберіть мову, розкладку клавіатури та підключення до мережі, а потім натисніть Продовжуйте коли буде готовий.

Налаштування ChromeOS VM Кевін Перріш / Цифрові тенденції

Крок 7: З’являються умови використання ліцензійної угоди Adobe Flash. Клацніть на Не зараз кнопку.

Крок 8: Введіть електронну адресу або телефон свого облікового запису Google і натисніть на Далі кнопку.

Крок 9: Введіть пароль свого облікового запису Google і натисніть на Далі кнопку.

Примітка: Ви також можете вибрати Переглядайте як гість, хоча ви побачите більше ChromeOS за допомогою облікового запису Google.

Крок 10: Перевірте двоетапну автентифікацію, якщо це необхідно.

Ласкаво просимо до ChromeOS

Віртуальна машина ChromeOS у VirtualBox Кевін Перріш / Цифрові тенденції

Завантаживши ChromeOS, ви можете отримати загальне уявлення про те, чого очікувати. Ця збірка не відображає останню версію, оскільки весь інтерфейс виглядає інакше. Кілька веб-програм, пов’язаних із вашим обліковим записом, можуть з’явитися внизу, але це все. Ця збірка не постачається з шпалерами, тому ми завантажили її за допомогою браузера Chrome.

Браузер Chrome у VirtualBox Кевін Перріш / Цифрові тенденції

У новіших збірках додатки зберігаються у "лотку", до якого можна натиснути Пускова установка значок. У цій попередній збірці клацніть на Збільшувальне скло у нижньому лівому куті, і з’явиться спливаюче вікно старої школи з усіма вашими веб-програмами. Оскільки ця збірка не підтримує (або не включає) Google Play, програми Android не можна завантажувати та встановлювати.

Лоток додатків ChromeOS Кевін Перріш / Цифрові тенденції

Клацніть на піктограму, розташовану поруч із системним годинником, а потім - Налаштування щоб змінити шпалери, швидкість миші, місце завантаження за замовчуванням, Google Cloud Print тощо.

Налаштування ChromeOS VirtualBox

Хоча, здається, немає засобів зміни вихідної роздільної здатності для кращого доповнення робочого столу ПК, ви можете переключатися між трьома режимами - повноекранним, безшовним або масштабованим - або вибрати відсоток, щоб збільшити робочий стіл ChromeOS зі 125% до 300%.

Масштабування змін ChromeM VM Кевін Перріш / Цифрові тенденції

Як показано вище, клацніть Переглянути на панелі меню віртуальної машини та виберіть один із трьох режимів, або натисніть Віртуальний екран 1 і виберіть конкретний відсоток.

Спробуйте перед покупкою

На даний момент запуск ChromeOS у віртуальній машині за допомогою збірки, зв’язаної вище, просто надає зразок. На жаль, поточне зображення CloudReady не підтримує VirtualBox. Більше того, він навіть не працює у програвачі VMware Workstation 15.5 - він працює лише у VMware ESXi 6.5, Workstation 14.1.1 та Fusion 10.1.

Тим не менш, якщо ви хочете спробувати ChromeOS, просто відвідайте Best Buy або подібну торгову точку, яка продає Chromebook. В іншому випадку експериментування з ChromeOS у VirtualBox надзвичайно обмежене, поки не з’явиться інше зображення з новішою версією ChromeOS.

Останні повідомлення