Диски гинуть! Як жити без приводу CD або DVD у своєму ноутбуці

диски вмирають, як жити без оптичного приводу ноутбука

Є велика ймовірність, що на вашому наступному комп’ютері не буде оптичного приводу (це буде місце збоку вашого ноутбука, куди ви вставляєте диски). Для тих, хто вже занурений у технології, втрата драйву є очевидним кроком. Цифровий може бути настільки ж зручним і дозволяє використовувати більш тонкі та легкі комп’ютери.

Однак багато людей все ще покладаються на диски для програмного забезпечення та носіїв інформації, і, якщо ви перебуваєте серед їх числа, відмова від диска може залякати. Що станеться, якщо вам доведеться встановити програмне забезпечення або - що ще гірше - відновити операційну систему?

Розслабтесь Комп’ютери без дисковода не так вже й різні. Давайте розглянемо кілька простих моментів, які допоможуть вам вирішити, чи ідеально підходити без диска.

Чи можете ви дійсно все завантажити?

завантажень

Ви дійсно можете все завантажити? Відповідь так ... якщо ваше з’єднання з Інтернетом відповідає виклику. Це перший пункт, який слід перевірити перед тим, як повернутися до фізичних носіїв.

Уявімо, що ви хочете подивитися фільм на новому ультрабуку. Оскільки у вас немає дисковода, ви вирішили придбати фільм у iTunes або Amazon. Ви обираєте версію HD, тож розмір файлу становить близько 4 ГБ.

Якщо ви використовуєте 10-мегабітне з’єднання в секунду (Мбіт / с), і фактична швидкість з’єднання близька до рекламованої, завантаження файлу займе близько години. Це непогано. Придбання Blu-ray у найближчому магазині, ймовірно, зайняло б стільки ж часу.

Однак зменшіть швидкість до 6 Мбіт / с, і завантаження буде ближче до двох годин. Підключення до 2 Мбіт / с подовжує завантаження до понад чотирьох годин, і людина на лінії 0,5 Мбіт / с може розпочати завантаження перед від’їздом на роботу, лише коли він повертається додому, він ще не завершений.

Будь-хто, хто ще не має з'єднання 10 Мбіт / с, повинен здійснити оновлення перед тим, як придбати ПК без диска. Вартість цього оновлення варта деяких роздумів. Якщо ви задоволені поточним, повільнішим з’єднанням, а оновлення коштує додатково 20 доларів на місяць, ви витратите 240 доларів на рік, щоб скинути диск - і не всі знайдуть це вартим уваги.

Обробка старих засобів масової інформації

DVD

Вирішення проблеми з Інтернетом є важливим кроком, але він не вирішує іншу велику проблему: що, блін, потрібно робити зі своєю колекцією DVD?

На це питання є дві відповіді. Перший - придбати зовнішній оптичний привід. Якщо це обраний вами маршрут, пояснити ще багато чого не можна. Оптичні накопичувачі - це нудне товарне обладнання. Знайдіть такий, який підтримує читання і запис і має низьку ціну. О, і переконайтесь, що накопичувач підтримує Blu-ray, якщо ви хочете дивитись фільми високої чіткості з диска.

Інша відповідь - перетворити наявну колекцію дискових носіїв на цифрову колекцію, яка живе на вашому жорсткому диску. Для цього вам все одно знадобиться доступ до дисковода, але лише один раз. Отже, ви можете використовувати свій старий комп’ютер або запозичити час у друга, щоб розірвати носій.

Хоча диски можуть виглядати однаково, вони повинні по-різному оброблятися залежно від того, містять вони носій (фільми, музика тощо) або програмне забезпечення.

Копіювання компакт-дисків та DVD-дисків

itunesrip

Музику та фільми потрібно буде зберігати на комп’ютері як музичні та відеофайли. Витяг цих файлів з дисків відомий як "копіювання".

Викопувати музичний компакт-диск просто. Як медіапрогравач Windows, так і iTunes мають в своєму інтерфейсі рішення в один дотик. Все, що вам потрібно зробити, це вставити компакт-диск у комп’ютер, відкрити диск у будь-якій програмі, а потім знайти кнопку “Імпортувати CD” або “Rip CD”. Більшість музики можна розірвати за лічені хвилини.

DVD-диски є більш складними через захист від копіювання, який потрібно перемогти перед тим, як отримати доступ до відеофайлів. Безкоштовний DVDShrink може обробляти старі DVD-диски. Для нових дисків потрібне роздрібне програмне забезпечення, таке як DVDFab або AnyDVD.

Розуміння .ISO

Ви можете подумати, що програмне забезпечення на диску можна скопіювати відразу. Диск містить програмне забезпечення, так?

Не зовсім. Диски містять інсталятор, який не є таким самим програмним забезпеченням. Гірше того, деякому програмному забезпеченню, встановленому з диска, потрібен буде вставлений диск для роботи. Це буде проблемою, якщо програмне забезпечення встановлено на ПК без оптичного приводу.

Рішення відоме як файл із зображенням диска (або .ISO). Це один файл, що містить все це було на диску та упаковано так, щоб воно діяло точно як диск, коли його відкриває відповідне програмне забезпечення.

ізодиск

Windows не має можливості самостійно створювати та використовувати файли .ISO, тому вам потрібно буде завантажити програмне забезпечення сторонніх розробників. Є кілька чудових безкоштовних опцій, таких як ISODisk (для створення файлів .ISO) та Virtual CloneDrive (для їх монтування). Ці утиліти допоможуть вам створити .ISO, а потім змонтувати його у "віртуальний привід", що обманює ваш комп'ютер, вважаючи, що файл .ISO є диском в оптичному приводі.

Вам також потрібно буде використовувати .ISO, якщо ви хочете переінсталювати Windows. Ви можете зробити це, скориставшись одним із наведених вище інструментів, щоб створити .ISO вашого інсталяційного диска Windows, а потім, скориставшись інструментом завантаження USB / DVD для Windows 7, встановити цей файл на USB-накопичувач. Зверніть увагу, що ви повинен використовувати інструмент; просто перетягування файлу .ISO у пам’ять USB-накопичувача не буде працювати.

Примітка про місце для зберігання

Твердотільний накопичувач JIPEN / Shutterstock

Коли ви купуєте новий комп'ютер, на якому відсутній дисковод, ви переносите всі дані на жорсткий диск комп'ютера. Це може бути проблемою, а може не бути, залежно від розміру наявного носія та колекції програмного забезпечення.

Середній ультрабук, що продається сьогодні, має жорсткий диск об’ємом 500 ГБ. Це багато місця, але це може швидко піти. Привід такого розміру може обробляти лише 60 несжатих DVD-дисків. Подумайте про розмір вашої фізичної колекції медіа та про те, чи хочете ви її зірвати, чи лише деякі. Зовнішній жорсткий диск буде необхідний, якщо ваша колекція велика, і це додасть до вашої вкладки ще від 60 до 180 доларів (залежно від місткості).

Деякі комп’ютери мають невеликі швидкі твердотільні накопичувачі. Вони добре оцінюються в наших оглядах через їх неймовірні показники, але їм заважає обмежена потужність. Якщо ви купуєте новий ПК із таким накопичувачем, вам слід запланувати також придбання зовнішнього оптичного приводу, зовнішнього жорсткого диска або обох.

Висновок

Відмова від оптичного приводу підходить не всім. Споживачі, які не мають і не можуть отримати доступ до швидкого Інтернету, будуть дратувати їх, а бюджетні покупці знайдуть необхідні додаткові засоби - як зовнішній жорсткий диск - дратуючими.

У цифрового цифрового відео є багато переваг, але не забувайте про недоліки. Важливо не відчувати тиску, щоб відійти від дисків, оскільки вони вважаються застарілими. Відмова від диска приховує витрати і може зайняти більше зусиль, ніж деякі користувачі вважають вартим цього.

Останні повідомлення