Купівля нетбука: чому і як придбати нетбук

hp-mini-1001tuНетбуки - це компактні, спрощені мобільні пристрої, які дозволять постійно підтримувати зв’язок та бути в курсі будь-де. Багато людей вважали, що ці компактні ПК - лише прохідна фаза, але, оскільки з'являлося більше моделей, а продажі нетбуків змушували продавати ноутбуки, кожен подивився на ці міні-комп'ютери по-другому. Хоча деякі люди використовують свій нетбук як головний комп’ютер, ми вважаємо, що кожен, хто хоче упакувати файли, фотографії та програми, мабуть, повинен отримати ноутбук. Нетбуки не мають тих самих можливостей, що і ноутбуки - вони є мініатюрними машинами, тобто вони не можуть обробляти або переносити стільки, скільки міг би більший ноутбук. Але нехай вас це не засмучує, тому що є багато вагомих причин купити ноутбук, і є безліч моделей на вибір, тому не хвилюйтесь, майбутні покупці нетбуків, дозвольте нам дати вам причину та поради щодо придбання нового компактний комп.

Для кількох пропозицій перегляньте наш список найкращих нетбуків, вибраних нашими рецензентами.

Навіщо купувати нетбук? 5 причин купити нетбук ...

1) Ціна. Ці мініатюрні ПК надзвичайно популярні завдяки своїй розумній ціні, більшість з яких не перевищують діапазон 450 доларів.

2) Легкий. Більшість нетбуків досягають 2-3 фунтів, що робить їх легкими в перенесенні та надзвичайно портативними.

3) Розмір. Ці компактні маленькі комп’ютери не лише зручні за своїми розмірами. Вони можуть легко поміститися у вашому сумочці або сумці.

4) Термін служби батареї. Нетбуки служать довше, оскільки вони малі та потребують менше енергії, обчислювальна потужність низька і вони мають обмежені аксесуари та компоненти.

5) Мобільність. Хочете бути на зв'язку незалежно від того, де ви знаходитесь? Нетбуки ідеально підходять для постійного зв’язку та руху.

Як придбати нетбук

hp-нетбукВибрати, який нетбук найкращий для вас, може бути складно, оскільки всі вони досить схожі. Ось кілька основних специфікацій, які слід врахувати та вивчити, щоб зрозуміти, що вам потрібно і що потрібно для вашого нетбука ...

Вага. Не купуйте важкий нетбук. Ви перемагаєте мету нетбука. І зазвичай, якщо він важчий, це означає, що він дорожчий, що також перешкоджає призначенню нетбука.

Термін служби батареї. Переконайтеся, що у вашого нетбука є довгий заряд акумулятора, оскільки немає причин купувати його з розрядженою та короткою батареєю. Переносимість і тривалий час автономної роботи йдуть рука об руку, чому ви хочете одне без іншого?

Графіка. Нові моделі краще справляються з графікою HD. Переконайтеся, що ви робите своє дослідження, перш ніж отримати його.

Клавіатура. Якщо ви знаєте, що будете багато друкувати, обов’язково придбайте модель із більшою клавіатурою. Деякі нетбуки мають дуже маленькі клавіатури, з якими важко працювати, якщо ви швидко пишете. Клавіатури розміром 92% не надто складні в роботі, якщо ви збираєтеся швидко друкувати на своєму пристрої.

Підключення: Переконайтесь, що у вас достатньо портів USB та інших портів підключення. Ви хочете мати можливість підключити додаткові пристрої до свого нетбука.

Процесор. Нетбуки починають отримувати різні процесори від різних компаній. Intel і Nvidia - два найбільші постачальники. Перевірте швидкість обробки, а також дізнайтеся, як пришвидшити роботу нетбука на випадок, якщо він стане трохи повільним.

Нетбуки, які ми рекомендуємо ...

Asus Eee PC 1005HA (Intel Atom N280 1,66 ГГц, 1 ГБ оперативної пам'яті, 160 ГБ жорсткий диск, XP Home, синій) - починаючи з $ 319,90

HP Mini 5101 (Intel Atom N280 1,66 ГГц, 1 Гб оперативної пам'яті, 160 Гб жорсткий диск, XP Home Basic) - починаючи з $ 416,25

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found