Як вимкнути FaceTime на вашому iPhone та Mac

FaceTime - це чудовий спосіб спілкуватися з друзями та родиною, особливо якщо багато ваших друзів також володіють та використовують пристрої Apple. Це швидко, якісно та зручно. Але не всі хочуть або потребують FaceTime, і якщо ви не хочете використовувати його, ви можете взагалі вимкнути його. Не тільки це, але нещодавно у FaceTime було виявлено досить величезну помилку безпеки, яка дозволила абонентам чути звук від того, кому телефонують, до того, як той підняв телефон, і поки помилку виправлено, ви все ще можете насторожитися щодо використання FaceTime загалом.

На щастя, вимкнути FaceTime дуже просто - це означає, що ви не отримуватимете жодних дзвінків на FaceTime, і вам не доведеться турбуватися про будь-які інші помилки безпеки, які можуть з’явитися з часом FaceTime. Ось як вимкнути FaceTime.

Як вимкнути FaceTime на iPhone або iPad

як вимкнути facetime ios 1як вимкнути facetime ios 2

FaceTime найчастіше використовується на iPhone та iPad, тому перший крок, який ви, мабуть, захочете зробити, - це вимкнути його на своїх пристроях iOS. Ось як це зробити.

  1. ВідкрийтеНалаштування додаток.
  2. Прокрутіть вниз доFaceTime і виберіть його.
  3. Перемикач біля FaceTime у верхній частині екрана. Переконайтеся, що це в вимкнено положення.

Це все - FaceTime тепер слід вимкнути на вашому пристрої iOS.

Як вимкнути FaceTime на Mac

FaceTime Mac

Помилка FaceTime також виявляється на Mac - тому, можливо, ви також захочете її відключити. На щастя, це також легко зробити на своєму Mac. Ось як.

  1. ВідкрийтеFaceTime додаток.
  2. ТоркнітьсяFaceTime у верхньому лівому куті екрана, у рядку меню.
  3. ТоркнітьсяВимкніть FaceTime.

Тепер FaceTime також слід вимкнути на вашому Mac.

Звичайно, багато людей користуються і люблять FaceTime - тож, можливо, вам захочеться знову ввімкнути послугу. Зробити це, на щастя, так само просто. Просто виконайте ті самі дії, що й вище, але замість того, щоб вимикати послугу, просто увімкніть її знову. Тоді FaceTime повинен працювати так, як він був розроблений, і, сподіваємось, позбавлений будь-яких питань конфіденційності.

Останні повідомлення