Як зробити логотип Apple на iPhone 7 Light Up

Примітка. Цей процес анулює гарантію на ваш iPhone і порушує його водонепроникність.

Ми всі звикли до логотипу Apple на наших MacBook, що висвітлює, але чи не було б приємно, якби наші iPhone мали таку ж функцію? Ну, на щастя, тепер є спосіб засвітити логотип Apple на задній панелі вашого iPhone 7.

По-перше, вам потрібно буде придбати легкий комплект для вашої точної моделі iPhone. Як тільки це надійде, за допомогою викрутки пенталоби зніміть два гвинти з обох боків зарядного порту, який знаходиться в нижній частині вашого iPhone.

Потім прикріпіть присоску, що додається, до нижньої частини дисплея iPhone. Тепер заклиніть плоский металевий інструмент між екраном і корпусом вашого iPhone. Після того, як ви заклините достатньо місця між двома поверхнями, перейдіть на пластиковий інструмент, щоб мінімізувати ризик подряпини корпусу. Попрацюйте навколо лівої сторони пристрою (права частина iPhone - це місце, де підключений екран). Після того, як ви пропрацюєте плоский інструмент на всьому пристрої, ви зможете відкрити iPhone, як книгу.

Потім за допомогою хрестоподібної викрутки зніміть металеву пластину над тією частиною телефону, де підключена батарея, і від'єднайте батарею за допомогою пластикового інструменту - або навіть нігтя. Після цього вийміть таптичний двигун під акумулятором до нижньої частини телефону, щоб дати собі трохи місця для роботи.

iPhone 7 підсвічений логотип Apple

Обережно підтягніть чорні клейкі вкладки внизу батареї. Ви можете схопити їх вказівним і великим пальцями. Потягніть кожну з них повільно, вниз до нижньої частини телефону, доки кожен не буде видалений. Якщо ці смужки порвуться, витягнути батарею стає дуже важко, тому наступайте легко і терпляче. Після того, як ці клейкі смужки видалено, підняти батарею буде легко.

Вийнявши акумулятор, вам потрібно буде відірвати логотип Apple, який зараз знаходиться під батареєю. Найпростіший спосіб зробити це - взяти викрутку з плоскою головкою і подряпати по краю логотипу, поки ви не зможете вклинити викрутку внизу і підняти її вгору. Після закінчення розмістіть логотип світлового набору всередині. Ви можете використовувати шматок стрічки, щоб утримати його на місці, якщо це необхідно.

Ваш телефон не повинен бути ввімкнений, щоб логотип почав загорятися.

Потім розмістіть світлодіодний індикатор над новим логотипом і переконайтеся, що роз'єм світлодіодного з'єднання може дістатися до місця підключення акумулятора та встановити його на місце. Покладіть батарею зверху на неї, покладіть роз'єм акумулятора на світлодіодний роз'єм і зафіксуйте його на місці. Потім можна повернути металеву пластину назад через роз’єм і прикрутити її.

Замініть таптичний двигун, і в цей момент логотип повинен засвітитися. Ваш телефон не потрібно буде вмикати, щоб логотип почав загорятися. Далі закрийте телефон, поклавши екран і повернувши його всередину корпусу. Поки ти повільно прокладаєш шлях по краю. Після цього закрутіть гвинти пенталоби внизу телефону, щоб закінчити роботу.

Девід Коген, постійний співробітник Digital Trends, веде TheUnlockr.com, популярний технічний блог, який фокусується на новинах, порадах та підказках, а також на новітніх технологіях. Ви також можете знайти його у Twitter, обговорюючи останні технологічні тенденції.

Останні повідомлення