OnePlus 6T нарешті офіційний: ось де його можна придбати

Огляд OnePlus 6T Енді Боксолл / Цифрові тенденції

Флагманські телефони можуть запропонувати багато, але вони дійсно дорогі і з кожним місяцем стають дорожчими. Однак саме тут з’являється OnePlus. Компанія вже кілька років створює флагманські телефони і зазвичай пропонує їх за нижчою ціною, ніж інші флагманські пристрої. Останньою є нова OnePlus 6T, яка може похвалитися процесором Qualcomm Snapdragon 845, до 8 ГБ оперативної пам'яті та іншим.

Звичайно, вам може бути цікаво, як ви можете власноруч використати новий OnePlus 6T - саме тому ми зібрали цей посібник. Цього разу OnePlus вперше пропонує 6T через оператора в США завдяки партнерству з T-Mobile - по суті, надаючи вам більше, ніж будь-коли, варіантів придбання телефону.

Незалежно від вашої ситуації, ось як отримати OnePlus 6T.

Чи підтримує мій оператор OnePlus 6T?

Перш ніж купувати OnePlus 6T, важливо зазначити, що, як і попередні моделі OnePlus, пристрій працює лише на GSM. На відміну від попередніх моделей, Verizon сертифікував OnePlus 6T для роботи в його мережі, тож ви зможете придбати телефон розблокованим і віднести його до Verizon. Іншими словами, єдиною основною мережею, над якою OnePlus 6T не працюватиме, є Sprint, тому, якщо ви користуєтеся Sprint, вам потрібно буде переключитися, щоб використовувати OnePlus 6T. Це також означає, що оператори мобільних віртуальних мереж Sprint не підтримуватимуть телефон - як Boost Mobile.

Покупка OnePlus 6T розблокована

Як завжди, OnePlus 6T доступний розблокованим, і ви зможете отримати його безпосередньо через веб-сайт OnePlus. Звичайно, якщо ви зробите це, вам доведеться заплатити за OnePlus 6T заздалегідь, про що слід пам’ятати. Зараз телефон продається, і він доступний у декількох різних кольорах, хоча отриманий колір може вплинути на ціни. Ціни на телефон можна знайти нижче.

  • Дзеркальна чорна 6 ГБ оперативної пам’яті та 128 ГБ пам’яті: 550 доларів США / 500 британських фунтів
  • Дзеркальна чорна 8 ГБ оперативної пам’яті та 128 ГБ пам’яті: 580 доларів США
  • Середньовічний чорний 8 ГБ оперативної пам'яті та 128 ГБ пам’яті: $ 580/530 фунтів
  • Середньовічний чорний 8 ГБ оперативної пам'яті та 256 ГБ пам’яті: $ 630/580 фунтів

Окрім веб-сайту OnePlus, ви, ймовірно, зможете придбати телефон через Amazon та інших роздрібних партнерів, хоча оголошень поки що не надходило.

Купівля OnePlus 6T через T-Mobile

Вперше OnePlus пропонує OnePlus 6T через оператора в США, а оператором є T-Mobile. Як і розблокована версія, T-Mobile OnePlus 6T тепер доступний. На відміну від розблокованої версії, T-Mobile пропонує лише один варіант телефону - дзеркальну чорну версію з 8 Гб оперативної пам'яті та 128 Гб пам’яті.

Через T-Mobile телефон коштує 580 доларів США, що дорівнює 24,17 долару на місяць протягом 24 місяців відповідно до плану встановлення обладнання T-Mobile. T-Mobile також пропонує знижку до 300 доларів за відповідну угоду, і якщо ви отримаєте повну суму, ви будете платити лише 11,67 доларів на місяць протягом 24 місяців.

Купуйте OnePlus 6T у Великобританії

OnePlus 6T можна придбати безпосередньо через OnePlus, як і раніше; але його також зараз продає більше мереж, ніж раніше. O2 продовжує працювати партнером OnePlus і має попередні замовлення, що забезпечують подвійну кількість включених даних, а також можливість регулярно змінювати плани даних. Угоди тривають відтепер до 5 грудня, а телефон буде доступний з 6 листопада.

До O2 для OnePlus 6T приєднуються EE та Vodafone. Обидва пропонують телефон із щомісячними тарифами, а також включатимуть передплату на певні онлайн-потокові служби. Нарешті, Джон Льюїс також продає розблокований OnePlus 6T з тією ж датою випуску 6 листопада, і Carphone Warehouse, як очікується, зробить те саме. OnePlus оголосила про нові роздрібні партнерські відносини напередодні презентації пристрою.

Оновлено 1 листопада 2018 року: OnePlus 6T тепер доступний у США

Останні повідомлення