Додаток Facebook "Новий Хоббі" дозволяє документувати свої захоплення

Щорічний підрозділ експерименту з новими продуктами (NPE) Facebook, де розробникам доручається створювати унікальні та експериментальні інструменти, випустив четвертий додаток, повідомляє The Information. Як називається Хоббі, новий додаток дозволяє користувачам документувати та стежити за ходом своїх особистих проектів чи захоплень.

Скріншоти Facebook Hobbi

Ви можете легко помилково прийняти Хоббі за клон Pinterest, оскільки велика частина його дизайну явно натхнена соціальною мережею для обміну фотографіями. Але Хоббі - це більш персональна платформа і навіть не має компонента соціальних мереж. Facebook виставляє рахунок як місце, де ви можете «зафіксувати та організувати свій творчий процес». Додаток дозволяє сортувати фотографії ваших проектів у різних колекціях, таких як домашній декор, фітнес, музика та те, що є у вас.

На додачу до цього, Хоббі може скомпілювати всі ці фотографії в яскраву котушку, якою ви можете поділитися зовні на інших платформах, таких як Instagram. Додаток також має досить мінімалістичний інтерфейс, і ви не знайдете багато варіантів редагування, крім основних інструментів анотації.

До речі, запуск Хоббі відбувся лише через кілька тижнів після того, як команда власних експериментальних додатків Google, Area 120 представила Tangi, короткоформатну відеопрограму для обміну відео про "зроби сам" та "креатив". Протягом багатьох років Pinterest, незважаючи на метеорний підйом TikTok та Instagram, зміг постійно виживати, обслуговуючи нішу, але значну аудиторію. Facebook і Google разом з Тангі та Хоббі, ймовірно, підуть після цього і повалить домінування Pinterest у творчому просторі.

На сьогоднішній день Facebook Hobbi є ексклюзивним додатком для iOS і доступний у декількох регіонах, включаючи США, Колумбію, Бельгію, Іспанію та Україну. Ви можете завантажити його безкоштовно з App Store.

Окрім Хоббі, NPE запустив ще три додатки: Додаток для створення мемів з голою кісткою під назвою Whale, який дозволяє створювати власні меми - послугу обміну музикою для молоді під назвою Aux and Bump, анонімну локальну платформу соціальних мереж. Однак жодна з можливостей цих додатків ще не потрапила до флагманських додатків Facebook, таких як Instagram.

Останні повідомлення