Як клацнути правою кнопкою миші на Chromebook

Ви нещодавно придбали Chromebook? Якщо ви звикли працювати на ПК з ОС Windows, можливо, ви помітили кілька змін, і одна з них клацніть правою кнопкою миші. Якщо у вас виникають проблеми з з’ясуванням, як клацнути правою кнопкою миші на Chromebook, ви не самотні. У цьому посібнику ми навчимо вас робити це кількома різними способами. Ми запропонували кілька різних методів клацання правою кнопкою миші - подивіться на варіанти та зануртесь у метод, який, на вашу думку, буде найбільш корисним.

Подальше читання

  • Як зробити скріншот на Chromebook
  • Кращі ігри для Chromebook
  • Як встановити Windows на Chromebook

Спосіб 1: Швидке клацання правою кнопкою миші

Огляд ASUS Chromebook Flip C302CA Білл Роберсон / Цифрові тенденції Білл Роберсон / Цифрові тенденції

Це досить просто, якщо ви раніше використовували тачпад Apple або Windows. Замість того, щоб натискати одним пальцем, торкайтеся подушечки двома пальцями, наводячи курсор на об’єкт, який потрібно клацнути правою кнопкою миші. Сенсорна панель буде інтерпретувати ваші два пальці як клацання правою кнопкою миші та відображатиметься спадне меню - або все інше, що ваша кнопка правою кнопкою миші повинна розкрити.

Тут ключовим є час і положення, тому що пальці одночасно повинні постукати і піднятися назад, інакше все може трохи зіпсуватись. Якщо ви ніколи раніше не намагалися клацнути правою кнопкою миші, можливо, знадобиться трохи потренуватися, щоб спуститися (завжди переконайтеся, що тачпад чистий і сухий, що суттєво впливає).

Спосіб 2: Клацніть правою кнопкою миші за допомогою клавіатури

Якщо вам дійсно не подобається натискати на сенсорну панель або ви все ще перебуваєте на етапі навчання і вам потрібен більш надійний спосіб клацнути правою кнопкою миші під час освоєння панелі, спробуйте метод клавіатури. Натисніть і утримуйте кнопку Alt клавішу, а потім торкніться подушечки одним пальцем; це діє так само, як натискання двома пальцями для клацання правою кнопкою миші, але може бути точнішим та простішим, якщо у вас немає запасного пальця.

Цей метод може добре працювати, якщо ви вже зайняті набором тексту, а пальці знаходяться там, так би мовити - або якщо ви перебуваєте в дорозі, а незручне позиціонування полегшує просто утримання Alt і торкніться, а не спробуйте натискати двома пальцями.

Спосіб 3: Клацніть правою кнопкою миші для переміщення об’єктів

Lenovo Thinkpad-13 Chromebookiretag Білл Роберсон / Цифрові тенденції Білл Роберсон / Цифрові тенденції

Це трохи складніше. Щоб переміщати предмети за допомогою сенсорної панелі Chromebook, вам потрібно поєднати клацання правою та лівою клавішами. Спочатку постукайте по подушці, наводячи курсор на предмет, але тримайте палець злегка притиснутим до подушки. Потім другим пальцем торкніться вниз і проведіть ним по майданчику, щоб перемістити об’єкт.

Тут ваш перший палець забезпечує рух, а другий - насправді рухає об’єкт. Головне - утримувати один палець відносно нерухомо, рухаючи другим, що з часом стає інтуїтивно зрозумілим. Як і у випадку з нашим першим методом, це може зайняти трохи практики, особливо якщо ви все ще звикаєте до чутливості тачпада. Кращі Chromebook мають плавніші сенсорні панелі, які полегшують це, але на дешевих моделях це може відчувати себе трохи нестабільно.

Якщо є сумніви, вимкніть його

Chromebook дозволяє змінити налаштування тачпада або вимкнути все, якщо це вас турбує. Спочатку перейдіть до Налаштування екран, який зазвичай можна знайти там же, де і мережеві з’єднання та час автономної роботи. Фактичні значки можуть дещо відрізнятися залежно від того, яка марка виробляла Chromebook, але це, як правило, гвинтик або гайковий ключ.

Опинившись на хвилинку, зробіть паузу і зауважте повзунок, що дозволяє змінити швидкість тачпада. Якщо вам здається, що тачпад занадто хиткий, спробуйте зменшити швидкість і трохи поекспериментувати - це також полегшить клацання. Закінчивши, знайдіть кнопку із написом Тачпад Налаштування, і виберіть його.

Сенсорна панель Chromebook

Тут ви побачите кілька варіантів зміни кліків та прокрутки. Ви можете повністю вимкнути функцію натискання, що зазвичай роблять люди, якщо їх руки продовжують торкатися сенсорної панелі під час набору тексту. Якщо ви злитеся на тачпад загалом, вимкніть його на деякий час - це також може полегшити використання миші.

Останні повідомлення