Як використовувати GoToMeeting для дзвінків на відеоконференції та зустрічей

Як і Zoom, послуга GoToMeeting дозволяє людям та компаніям швидко та легко розміщувати дзвінки та зустрічі з відеоконференціями. Якщо ви вперше користуєтесь послугою, ось наш посібник із початку роботи та навігації веб-програмою GoToMeeting. Ми розглянемо основи: як підписатись на GoToMeeting, як надіслати запрошення на створену вами зустріч, як приєднатися до наради та як поділитися своїм екраном під час наради.

Підпишіться на GoToMeeting: виберіть безкоштовну пробну версію або платний план

Безкоштовна пробна версія GoToMeeting - скріншот сторінки скріншот

Вам потрібно буде зареєструватися на GoToMeeting, щоб організовувати зустрічі через службу. Вам не потрібен обліковий запис, якщо ви просто учасник зустрічі (хтось, кого запросили). На відміну від Zoom, безкоштовна версія сервісу не існує, тому вам доведеться вибирати між використанням 14-денної безкоштовної пробної версії або підписанням на платний тариф. Якщо ви вибрали безкоштовну пробну версію, вам слід знати, що ви можете записатись на пробну версію, не передаючи дані своєї кредитної картки.

Два основні платні тарифні плани GoToMeeting - це Професійний та Бізнес. Платний щомісяця професійний план коштує 14 доларів на організатора на місяць і охоплює до 150 учасників. Бізнес-план коштує 19 доларів на організатора на місяць і охоплює до 250 учасників. Існує також план Enterprise, але вам доведеться зв’язатися з торговим представником, щоб отримати конкретну ціну для ваших потреб та компанії. Ви можете записатись на платний план тут.

Підписавшись на безкоштовну пробну версію та встановивши додаток GoToMeeting

Крок 1: Перейдіть на веб-сайт GoToMeeting і натисніть на Почніть безкоштовно кнопку, щоб підписатися на безкоштовну пробну версію.

Крок 2: На наступній сторінці заповніть коротку форму для налаштування пробного облікового запису GoToMeeting.

Крок 3: Після заповнення форми натисніть Зареєструйтесь внизу сторінки, щоб надіслати свою інформацію та створити пробний обліковий запис.

Крок 4: Щойно ваш акаунт буде створений, ви автоматично увійдете на сторінку свого акаунта GoToMeeting Hub, де ви зможете робити щось на зразок організації зустрічі або приєднання до зустрічі. Щоб фактично провести зустріч або відвідати її, вам потрібно встановити додаток GoToMeeting. Щоб запустити процес встановлення програми, клацніть на посилання для встановлення на сторінці концентратора. Посилання повинно бути розташоване внизу сторінки під заголовком, де написано: “Новий для GoToMeeting? Завантажте програму зараз і будьте готові, коли розпочнеться ваша перша зустріч ".

Знімок екрана сторінки GoToMeeting Hub скріншот

Як налаштувати зустріч на GoToMeeting

Ви можете налаштувати зустріч на GoToMeeting через веб-сторінку Hub або настільну програму GoToMeeting. Наступні інструкції призначені для налаштування зустрічі на сторінці GoToMeeting Hub.

Налаштування зустрічі через сторінку концентратора

Знімок екрана GoToMeeting New Meeting скріншот

Крок 1: Увійдіть на свою сторінку GoToMeeting Hub.

Крок 2: Після входу в систему натисніть синій Створити зустріч в лівій частині екрана.

Крок 3: Потім ви потрапите на екран нової зустрічі, де ви заповните деталі наради, включаючи назву, дату, час і тривалість.

Крок 4: Якщо натиснути на Аудіо на вкладці "Нова зустріч" ви можете налаштувати параметри звуку та викликів для вашої зустрічі.

Крок 5: Клацнувши на Персоналізуйте Вкладка дозволяє робити такі дії, як створення індивідуального посилання на зустріч або змінення теми зустрічі.

Крок 6: Клацнувши на Більше вкладка дозволяє додавати співорганізаторів до наради або захищати зустріч паролем.

Крок 7: Закінчивши налаштування параметрів наради, натисніть синій Зберегти кнопку. Ваша нова зустріч має з’явитися на вашій головній сторінці Hub.

Налаштування зустрічі за допомогою настільного додатка GoToMeeting

Знімок екрана програми робочого столу програми зустрічей GoToMeeting скріншот

Якщо ви плануєте налаштувати зустріч за допомогою програми, це можна зробити, відкривши програму та натиснувши Зустріньтесь зараз або Розклад зустрічі. Клацання Зустріньтесь зараз автоматично створить для вас зустріч;Розклад зустрічі буде запускати підказки на екрані, щоб допомогти вам заздалегідь запланувати зустріч. Якщо ви хочете домовитись про зустріч заздалегідь, виберіть Розклад зустрічі, а потім дотримуйтесь вказівок на екрані, щоб зробити це.

Як надіслати запрошення на вашу зустріч

Знімок екрана запрошення GoToMeeting Copy Invitation скріншот

Після того, як ви запланували зустріч, вона має з’явитися на вашій головній сторінці Hub. Подробиці вашої майбутньої зустрічі повинні бути вказані в правій частині сторінки вашого центру. У цьому розділі ви можете натиснути Скопіюйте запрошення , щоб скопіювати деталі вашої зустрічі (включаючи посилання на зустріч, номер телефону, коди доступу та посилання для встановлення програми) у ваш буфер обміну. Потім ви можете вставити цю інформацію в миттєве повідомлення (наприклад, через Slack) своїм учасникам або в електронному листі.

Пам’ятайте: Ваші учасники не зобов’язані реєструватися в GoToMeeting, але їм, ймовірно, доведеться або встановити додаток GoToMeeting (використовуючи посилання для встановлення, яке надається в запрошенні), або здійснити набір за номером телефону, вказаним у запрошенні.

Як приєднатися до зустрічі

Якщо ви учасник, який отримав запрошення, ви можете приєднатися до зустрічі двома способами: за допомогою відеодзвінка в програмі GoToMeeting або за допомогою телефонного номера з набором номера. Ваше запрошення повинно містити всю інформацію, яка вам знадобиться для будь-якого варіанту.

Приєднання через відеодзвінок

Спочатку вам потрібно буде завантажити та встановити додаток GoToMeeting, і це можна зробити, натиснувши посилання для встановлення, вказане у вашому запрошенні, а потім дотримуючись вказівок на екрані, щоб встановити програму. Ви також можете приєднатися до наради без програми, використовуючи веб-програму, але для цього рекомендується використовувати Google Chrome. Якщо ви робите це таким чином, вам потрібно буде ввести ідентифікаційний номер наради, вказаний у запрошенні.

Потім ви натиснете посилання на зустріч (надане в запрошенні) або скопіюєте та вставте URL-адресу у свій браузер. Крім того, ви можете відкрити програму та ввести дев’ятизначний ідентифікаційний номер наради (вказаний у запрошенні) у надане біле текстове поле, а потім клацнути Приєднуйтесь.

Ви також можете приєднатися через планшет або смартфон, завантаживши та використовуючи мобільний додаток GoToMeeting для iOS або Android. Потім ви можете просто відкрити програму та ввести ідентифікаційний номер наради, щоб приєднатися до наради.

Приєднання через телефон

GoToMeeting Dial На скріншоті скріншот

У вашому запрошенні також має бути вказаний номер телефону, до якого ви можете зателефонувати, якщо ви бажаєте приєднатися до наради за допомогою телефонного дзвінка. Найпростіший спосіб приєднатися до наради за допомогою телефонного дзвінка - скористатися веб-програмою GoToMeeting у Google Chrome.

Крок 1: Відкрийте Google Chrome і перейдіть до веб-програми GoToMeeting.

Крок 2: Введіть ідентифікаційний номер наради у текстове поле та натисніть оранжево-білу кнопку зі стрілкою, щоб надіслати його. На наступному екрані натисніть на Гаразд, я готовий кнопку.

Крок 3: Натисніть на Налаштування значок шестірні у верхньому правому куті. Йти до Аудіо> Телефонний дзвінок. У цьому розділі вам буде наданий номер телефону для дзвінка, код доступу та аудіо-PIN.

Крок 4: Використовуйте свій телефон, щоб зателефонувати за номером телефону, вказаним у розділі «Аудіо» налаштувань веб-програми. Коли вам буде запропоновано телефонний дзвінок, введіть код доступу та аудіо-PIN.

Крок 5: Вам буде дозволено приєднатися до наради, як тільки зустріч розпочнеться. У цей момент ваш телефонний дзвінок підключиться до наради.

Як поділитися своїм екраном на GoToMeeting

Якщо ви проводите зустріч і хочете поділитися своїм екраном із учасниками, ось як це зробити за допомогою настільного додатка.

Крок 1: Відкрийте програму або веб-сторінку, якими хочете поділитися зі своїми учасниками.

Крок 2: У вікні наради для робочого столу GoToMeeting наведіть курсор миші на нижню частину екрана, поки не з’явиться ряд піктограм. Виберіть із цієї серії піктограм позначений Екран.

Поділитися екраном GoToMeeting скріншот

Крок 3: На наступному екрані у вас буде два варіанти: Екран і Програми. Екран дозволяє ділитися найбільш активним або нещодавно використовуваним екраном на робочому столі. Програми дозволяє вибрати екран із усіх відкритих програм. У будь-якому випадку виберіть екран, яким хочете поділитися, а потім натисніть оранжевий Поділитися кнопку. Закінчивши ділитися екраном, натисніть зелений Екран значок у правій частині екрана, щоб припинити спільний доступ до екрана.

Останні повідомлення