'Forza Horizon 4': Як отримати навичок Дроворуба

Як і його попередники,Forza Horizon 4 має численні ходи навичок, які можна виконати, виконуючи різні дії на дорозі. Деякі з них такі ж прості, як біг через паркан чи хороший стрибок, але інші трохи більш заплутані. «Дроворуб» - один із них, і, незважаючи на свою назву, ви не будете винагороджені за рубання дерев. Ось як пройти навик Дроворуба в Forza Horizon 4.

Що таке навик Дроворуба?

Для того, щоб здобути навик Дроворуба, вам потрібно перескочити впалі гілки, розташовані на бруді навколо дерев. Однак підвох полягає в тому, що це повинні бути гілки, вже покладені на гру в грі, а не ті, які ви збили з дерева. На зображенні нижче гілка, розташована праворуч від автомобіля, є тією, яку ви можете переїхати. Зазвичай вони мають білий вигляд.

Щоб виконати навик Дроворуба, знайдіть одну з цих гілок - детальніше в їх місцях нижче - і створіть резервну копію свого автомобіля, щоб ви могли проїхати його до приблизно 50 миль на годину до того часу, коли наїдете на гілку. Підніміть його, проріжте гілку, і ви побачите спливаючу навичку у верхній частині екрана.

Всі місця, де ви можете виконати навичок Дроворуба, знаходяться в лісах, часто в грязі, тому вам знадобиться автомобіль повного приводу, а не автомобіль повного приводу. Останні будуть викручуватися під час руху по бруду, що ускладнює дійсність ударів по гілках.

Коли виконувати навик Дроворуба

Дроворуб - це не те, що ви хочете взяти на перегонах, і, чесно кажучи, це не найкращий варіант для створення ланцюжка навичок, оскільки ви, швидше за все, скинете його, випадково врізавшись у велике дерево. Однак він іноді доступний як щоденний виклик Forzathon.

На екрані “Ласкаво просимо назад” після запуску гри виберіть опцію “#Forzathon”, і щоденні виклики будуть розташовані в середині наступного екрану. Тут ви побачите, скільки часу вам потрібно виконати завдання, а також ваш поточний прогрес.

Де виконувати навик Дроворуба

Незважаючи на те, що він виконується в лісах, навик Дроворуба не може бути виконаний у всі ліси. Невеликі ділянки землі з деревами не збираються її вирубувати (буквально), і навіть деякі великі лісові ділянки не містять потрібних вам гілок. Однак на карті є кілька плям, на яких гарантовано впали гілки дерев, і вони будуть доступні протягом декількох хвилин, незалежно від того, де ви знаходитесь.

На північ від фестивалю Horizon

Найпростіший спосіб отримати доступ до філій - лише на північ від місця фестивалю Horizon. Оскільки ви можете швидко подорожувати до цього місця в будь-який час, вас лише близько 30 секунд від гілок, а в лісі тут тонна.

Лейкхерстський ліс

Якщо ви знаходитесь на півночі на карті, у лісі Лейкхерст також повно гілок. Оскільки ви можете їхати прямо з дороги до гілок, насправді в цьому місці користуватися автомобілем з повним приводом трохи легше, ніж в інших, хоча AWD все-таки рекомендується.

Білий кінь Уффінгтона

Якщо ви знаходитесь на східній частині карти, вирушайте до невеликої смуги лісу, що називається Уффінгтонський Білий Кінь. Незважаючи на те, що він набагато менший за інші лісові ділянки в грі, він абсолютно заповнений гілками.

Останні повідомлення