Дивізіон 2: Як швидко піднятися і досягти кінця гри

Нівелювання | Як швидко вирівнятися та досягти фіналу у The Division 2

Лут-стрільці люблять Дивізіон 2 це все про ендшпиль для деяких гравців. Щоб взяти участь у викликах високого рівня та по-справжньому почуватись комфортно у трьох зонах PvE / PvP Темної зони, вам потрібно закінчити історію та досягти рівня 30.

На щастя, сюжетні місії дуже приємні. Як би ви не підходили до помолу до 30, це буде помел. Це ніяк не можна обійти. Ви шукаєте щонайменше 20-30 годин, що працюють над обмеженням, навіть якщо ви нестримний агент підрозділу. Але ви можете підійти ближче до нижнього кінця цієї оцінки, дотримуючись плану - як у нашому посібнику з вирівнювання.

Для отримання найкращих порад та підказок, які вам потрібно знати, перегляньте наш посібник для початківців відділу 2 та наш посібник із навичок та пільг.

Визначте пріоритети основних місій

Як швидко вирівнятися та досягти фіналу у The Division 2

Сюжетні місії - найкраще джерело для очок досвіду. Хоча це може бути очевидним явищем, є ще одна причина, чому їх слід розглядати як пріоритет. Сюжетні місії не піднімаються нарівні з вами, як інший вміст. Це означає, що вони пропонують фіксовану XP. Вам заборонено входити в сюжетні місії нижче необхідного рівня, але як тільки ви досягнете рівня наступної сюжетної місії, вам слід виконати її, перш ніж робити щось інше.

Кожна виконана нами сюжетна місія забезпечила достатньо XP для вищого рівня. Але це було б невірно, якби ми займалися побічним контентом і перевищували рівень сюжетної місії. Крім того, ви викидаєте XP, заповнюючи побічний вміст перед основними місіями, оскільки всі побічні місії та діяльність у відкритому світі вирівнюються з вами, збільшуючи винагороду XP в процесі.

Повторне відтворення місій не допомагає з XP

Американський історичний музей | Як швидко вирівнятися та досягти фіналу у The Division 2

Після завершення сюжетної місії ви можете відтворити її, щоб заробити додаткову здобич на декількох рівнях складності (сюжетна, звичайна та важка). Однак ви не отримаєте великий шматок XP в кінці місії, навіть якщо ви переграєте його на важкій складності. Ви заробляєте XP за перемогу над ворогами, як зазвичай, але перегравати не варто, якщо ви намагаєтеся швидко піднятися.

Грати соло чи з командою?

Індивідуальний або загін | Як швидко вирівнятися та досягти фіналу у The Division 2

Дивізіон 2 побудовано як спільну діяльність, але ви можете пройти весь вміст історії самостійно, якщо хочете. З точки зору нівелювання, є два способи розглянути це. Граючи в одиночку, ви отримаєте більше XP за виконання місій просто тому, що вам доведеться вбити всіх ворогів самостійно. Ви заробляєте XP лише за ворогів, яким наносите шкоду, тому набираєте набагато більше ігор, граючи самі.

Однак, якщо ви зібрали хороший загін, ви можете швидше виконувати місії, граючи в групі. І все-таки, якщо ви виконуєте місії менш ніж за годину, ви чудово справляєтесь. Можливо, ви зможете збрити пару годин гри, граючи із загоном.

Придбайте пільги Accolade

Придбати привілеї Accolade | Як швидко вирівнятися та досягти фіналу у The Division 2

Ви можете заробити значну суму додаткового XP, вбиваючи групи ворогів, якщо у вас є привілеї. Ці п’ять привілеїв, придбаних у інтенданта Білого дому в компанії SHD Tech, дійсно допомагають. Перший коштує лише один SHD Tech, але до моменту придбання останнього вони збільшуються до п’яти.

  • Похвала головою: Додатковий XP для навичок пострілу в голову
  • Нагорода з кількома вбивствами: Швидко вбиваючи ворогів або одночасно отримуючи додатковий XP
  • Погашення слабких точок: Заробляється вбивством ворогів за допомогою слабких місць
  • Тактичне вбивство: Спрацьовування об’єктів навколишнього середовища, які перетворюються на вбивства (наприклад, підірвання газових балончиків)
  • Вижила: Залишаючись в живих протягом тривалого часу в бою (в основному, ви заробляєте це після кожної хвилі ворогів)

Виконуйте побічні місії

Виконуйте побічні завдання | Як швидко вирівнятися та досягти фіналу у The Division 2

Побічні місії, які відкриваються органічно та розмовляючи з людьми з Населених пунктів, зазвичай винагороджують вас від третини до половини кількості XP, виданої в основних місіях. Але ви можете виконувати побічні місії набагато швидше, ніж основні. Насправді, ми зіграли кілька, що зайняло у нас не більше 15 хвилин.

Ви часто стикаєтесь з розривом між своїм рівнем та наступною основною місією. Щоб швидко заповнити цю прогалину, виконайте будь-які бокові місії. Але обов’язково зупиніться, коли досягнете рівня наступної головної місії. Решта побічних місій піднімуться разом із вами, а їхні винагороди за XP зростуть.

Захоплення контрольних точок

Захоплення контрольних точок | Як швидко вирівнятися та досягти фіналу у The Division 2

Контрольні точки, позначені на вашій карті червоним прапором, є абсолютно необов’язковими. Однак вони є найкращим джерелом XP поза основними та побічними місіями. Вони вирівнюються поряд з вами, тому ви хочете очистити їх лише тоді, коли ви в даний час недостатньо вирівняні для наступної головної місії.

Забезпечивши пункт управління, поговоріть з офіцером і подивіться, які запаси їм потрібні. Пожертви, які ви знайдете природним чином під час вашої пригоди, винагороджують невеликі суми XP. Захоплення контрольних точок також дійсно допомагає вашим зусиллям щодо наступного великого джерела XP.

Працюйте над завершенням проектів

Працювати над завершенням проектів | Як швидко вирівнятися та досягти фіналу у The Division 2

Проекти доступні в кожному населеному пункті для різних регіонів округу Колумбія. Кожен проект доручає вам досягнення трьох цілей. Вони варіюються від передачі обладнання та ресурсів до завершення діяльності у відкритому світі та відновлення кеш-пам’яті SHD. Коли ви досягнете рівня підлітків та початку 20-х років, Проекти дійсно починають платити. Як і побічні місії, вони вирівнюються поряд з вами. Хорошим правилом, яке слід дотримуватися, є те, що після розблокування безпечного будинку швидко вирушайте забирати всі технології SHD у цьому районі. Перебуваючи в дорозі, займайтеся з? позначити діяльність на карті. Ці дрібномасштабні події займають від п’яти до десяти хвилин.

Повірте нам, регулярно вибиваючи діяльність у відкритому світі, ви заощадите багато часу. Коли ви досягнете середини двадцятих років, радіовиклики про завершення проекту почнуть регулярно з’являтися, повідомляючи вам про те, що наступного разу, коли ви повернетесь до населеного пункту, вам надійде велика винагорода за XP.

Крепості переносять вас на вершину

Крепості переносять вас на вершину | Як швидко вирівнятися та досягти фіналу у The Division 2

Після досягнення рівня 26, перший Опірний пункт стає доступним на Судовій площі. Район Юніон Арена просить Вас усунути решти лідерів Гієни. Це призведе до винагороди майже 300 тис. XP. Після того, як ви виконаєте це, ви майже будете готові до наступного Оплоту, що знаходиться на західному краю карти.

Острів Рузвельта, виклик рівня 28 винагороджує понад 300 тис. Досвіду. Після нокаутування цих двох укріплень ви будете дуже близько до шапки рівня. І як тільки ви досягнете 30, на вас чекатиме пара остаточних опорних пунктів, щоб ввести вас в фінал.

Останні повідомлення