Як організувати свою бібліотеку ігор PS4 та створити власні папки

Між фізичними встановленнями ігор, усіма цими цифровими іграми, які ви підбираєте завдяки солодким пропозиціям PlayStation Store, і постійним потоком пропозицій PlayStation Plus ваша бібліотека PlayStation 4 може стати досить громіздкою для переміщення з часом. Якщо ви щось подібне до нас, ви можете час від часу переглядати свій список ігор для PS4 і натрапляти на назву, про яку ви забули, що навіть у вас є. На щастя, є кілька речей, які ви можете зробити, щоб ваша бібліотека ігор PS4 залишалася відносно безболісною для навігації за допомогою папок та інших хитрощів.

Ось як організувати свою бібліотеку ігор PS4 за допомогою власних папок, а також інші поради, як зробити навігацію легкою.

Подальше читання

 • Як відновити заводські налаштування PS4
 • Як перенести дані з PS4 на PS4 Pro
 • Як активувати код на PS4

Гра в "недавно відтвореному" барі

За замовчуванням ваші ігри відображатимуться на каруселі домашнього екрану в порядку, коли ви востаннє їх завантажували або грали. Ця стандартна система може турбувати кожного разу, коли з’являється PlayStation Plus. Те, що ви завантажили нову гру, не означає, що ви хочете грати в неї відразу. Зрештою, ігри у вас є насправді грали в слінку аж до кінця каруселі - або ще гірше, вони взагалі вибиваються з каруселі.

Це звучить досить елементарно, але один із швидких способів залишатися в курсі ігор, у які ви граєте, - завжди тримати їх у перших кількох слотах. Якщо Доля 2 починає ковзати, але найближчим часом з’явиться новий вміст, просто відкрийте та закрийте гру, щоб перемістити її на передню частину партії. Вам навіть не потрібно грати - просто відкривши програму, вона перенесе гру на початок вашого списку. Ви також повинні знати, що будь-який фізичний диск, який ви маєте в системі, завжди буде вгорі каруселі після завантаження системи, навіть якщо це була не остання гра, яку ви грали.

Осмислення вашої бібліотеки

Іноді вам хочеться переглянути всю вашу бібліотеку ігор. У кінці каруселі головного екрану, праворуч, ви знайдете Бібліотека значок. Бібліотека вміщує всі ваші ігри та програми PS4, упорядковані за категоріями та певними іншими параметрами. Ліворуч ви побачите п’ять (шість, якщо у вас папки) категорій під рядком пошуку.

 • Усі: Кожна гра та додаток, встановлені на даний момент.
 • Папки: Детальніше про це в наступному розділі, але якщо ви створили папки (що ми пояснимо, як це зробити), ви знайдете цю категорію між "Усі" та "Ігри".
 • Ігри: Усі ігри, встановлені на даний момент.
 • Програми: Усі встановлені на даний момент програми.
 • Придбано: Усі ігри та програми, якими ви володієте, включаючи ті, які не встановлені на вашому жорсткому диску.
 • PlayStation Plus: Це всі безкоштовні ігри, придбані через PlayStation Plus, і ними можна грати, якщо ви активний учасник

Якщо ви не створили систему папок, ви хочете переглянути будь-яку з них Ігри або Придбано.

Бібліотека ігор

За замовчуванням розділ ігор сортується за алфавітом. У спадному меню можна вибрати ще три відфільтрованих подання.

 • Зворотний алфавітний порядок: Чому б не перейти від Z до A?
 • Нещодавно використані: Відображення ігор за використанням. Щойно завантажені та нещодавно відкриті ігри піднімаються тут на вершину.
 • Дата встановлення: Ігри будуть організовані за часом їх встановлення, не враховуючи ваші останні ігрові сесії.

Типовий вигляд від А до Я видається найбільш універсальним, але якщо ви хочете перевірити свої нещодавні ігрові звички або переглянути завантажені ігри, про які ви, можливо, забули, інші погляди мають власну привабливість.

Покупка бібліотеки

Перебираючи придбану категорію, ви можете сортувати за алфавітом або за датою придбання. Придбаний розділ сортується за двома категоріями: Не встановлено та встановлено. Встановлені програми відображатимуться під великим списком невстановлених програм.

Папки - це ваш найкращий друг

Тут все стає цікавим. Якщо ви хочете взяти під контроль і впорядкувати свою ігрову бібліотеку, PS4 надає вам можливість створювати власні папки, які розділяють ігри, використовуючи будь-яку систему класифікації, яка для вас має сенс. Ви можете розділити свої ігри на такі категорії, як "Зараз грають", "Грати", "Вічнозелене" та "PSVR".

Створити папку дуже просто:

Крок 1: На головному екрані системи натисніть Варіанти (+) на вашому контролері PS4, перебуваючи в додатку, і виберіть Додати до папки.

Крок 2: Назвіть папку і натисніть гаразд. Тепер ваша нова папка з’явиться в передній частині каруселі.

Редагування папок

Кожного разу, коли ви хочете відредагувати ім’я чи вміст у папці, це просто. Просто натисніть Варіанти (+) на піктограмі папки. Потім виконайте наведені нижче дії.

Крок 1: Виберіть Редагувати папку .

Крок 2: Натисніть Виберіть поставити в чергу сітку всіх ігор на PS4. Позначені прапорці над піктограмами означають, що гра зараз знаходиться в цій конкретній папці.

Крок 3: Виберіть гру (ігри), яку хочете додати до папки, і натисніть Підтвердьте .

Крок 4: Звідси ви можете пересувати значки навколо. Це дозволяє розміщувати ігри у бажаному порядку в кожній папці.

Крок 5: Насолоджуйтесь душевним спокоєм, коли ваша бібліотека PS4 буде куратована саме на ваш смак.

Організація бібліотеки ігор PS4 полегшує навігацію та пошук ігор, у які ви хочете грати. Це також може заохотити вас звільнити пам’ять у вашій ігровій системі - це дозволить отримати ще більше задоволення, коли ви знайдете нову гру, яку не терпіть перевірити.

Останні повідомлення