Як користуватися додатком Нові нагадування iOS 13

Практична робота з iOS 13 Джуліан Чоккатту / Цифрові тенденції

У темному режимі, проведіть пальцем, увійдіть в обліковий запис за допомогою Apple тощо, iOS 13 не має недоліку в заголовках. Але не дозволяйте новим хлопцям засліплювати вас тим, наскільки покращились деякі старі друзі. Додаток Apple Reminders раніше викликав розчарування, оскільки йому бракувало деяких функцій, які ви знайдете навіть у самих основних сторонніх додатках. Можливо, лише включення його до iOS за замовчуванням означало, що у нього взагалі була база користувачів.

Але цей час уже закінчився. У iOS 13 Apple видалила втомлений старий додаток Нагадування, додала двигун з турбонаддувом та додала всі модні мінуси, на які ви заслуговуєте. Нарешті, iOS має додаток Нагадування, яким можна пишатися. Ось як ним користуватися.

Як створити нагадування

як використовувати нагадування в iOS 13 Створення нагадування 1як використовувати нагадування в iOS 13 Створення нагадування 2як використовувати нагадування в iOS 13 Створення нагадування 3

У додатку Нагадування iOS 13 є що розпакувати, але жодне з них не принесе вам користі, якщо ви не знаєте, як створити нагадування. Щоб створити нагадування, відкрийте програму Нагадування, торкніться Нагадування під заголовком Списки, а потім натисніть Нове нагадування у нижньому лівому куті. Заповніть введення тексту своїм нагадуванням, торкнітьсяПовернення на вашій клавіатурі, і все - створено ваше перше нагадування.

Додавання часу, місцезнаходження або пов’язаної особи

як користуватися нагадуваннями в ios 13, додаючи деталі 1як користуватися нагадуваннями в ios 13, додаючи деталі 2як користуватися нагадуваннями в ios 13, додаючи деталі 3

Це лише головні основи завдання, і додавання нагадування «купити хліб» або «забрати Джеральда» працює лише в тому випадку, якщо ви пам’ятаєте переглянути свій список справ. Набагато простіше, якщо ваш телефон у певний час або в одному місці дає вам трохи продукту, щоб нагадати вам, що потрібно робити. Щоб додати місце або час до нагадування, торкніться свого завдання. Потім торкніться синього "i" праворуч від завдання, щоб відкрити параметри завдання.

Якщо ви хочете отримати нагадування в певний час, натисніть перемикач на Нагадуй мені про день і заповніть Сигналізація або Нагадує мені за раз варіанти. Якщо це повторюване завдання, ви навіть можете налаштувати його на повторення. Щоб додати місце, натомість торкніться Нагадати мені на a і виберіть місце, про яке хотіли б нагадувати.

Нарешті, якщо ваше завдання стосується конкретної людини - наприклад, запитувати когось, чи влаштовує він день народження, - то нагадування можуть нагадати вам про ваше завдання, коли ви їм надішлете повідомлення. Просто виберіть Нагадуйте мені під час обміну повідомленнями і виберіть контакт.

Siri може зробити це за вас

Але вам не потрібно занурюватися в додаток Нагадування щоразу, коли ви хочете додати швидке завдання. Натомість Сірі може зробити за вас вашу брудну роботу. Просто скажіть "Гей, Сірі", а потім попросіть Сірі "нагадати мені", а потім деталі вашого нагадування. Ви навіть можете попросити нагадування в певний час або місце.

Додавання підзадач

як використовувати нагадування в ios 13, додаючи підзадачі 1як використовувати нагадування в ios 13, додаючи підзадачі 2як використовувати нагадування в ios 13, додаючи підзадачі 3

Ви також можете додати підзавдання до більш складних завдань або проектів - або якщо ви хочете скласти список покупок, що складається з декількох записів. Якщо одне із ваших нагадувань виграє від додавання підзавдань, перейдіть до свого завдання та торкніться синього «i», щоб відкрити це завдання. Потім прокрутіть параметри вниз, поки не знайдете Підзадачі. Натисніть на нього, а потім натисніть Додати нагадування додати підзавдання. Ви можете додати скільки завгодно підзадач.

Закінчивши, ви зможете знайти свої підзавдання під батьківським завданням або нагадуванням. Ви зможете виконати їх окремо від основного завдання, і, як і інші нагадування, ви можете натиснути на синє “i”, щоб додати окремі місця, час або контакти до кожної підзавдання.

Використання функції сповіщення сьогодні

як користуватися нагадуваннями в налаштуваннях ios 13 1як користуватися нагадуваннями в налаштуваннях ios 13 2як користуватися нагадуваннями в налаштуваннях ios 13 3

Ви, напевно, помічали, що в Нагадуваннях є нова домашня сторінка, і це досить зрозуміло. Однак є надзвичайно корисна функція, яка прихована від очей.

За замовчуванням "Нагадування" подає вам запит, коли у вас є завдання, які мають бути виконані цього дня. Але ви можете змінити ситуацію, коли це трюк трапляється, або якщо воно трапляється взагалі. Щоб внести зміни, перейдіть до вашого Налаштування додаток і натисніть Нагадування. Звідти ви можете змінити час вашого Сьогодні Повідомлення або вимкніть його повністю, якщо вам не подобається щоденне нагадування. Тут також можна змінити Список за замовчуванням для ваших завдань.

Створення списку

як користуватися нагадуваннями в списках ios 13 1як користуватися нагадуваннями в списках ios 13 2як користуватися нагадуваннями в списках ios 13 3

Легко захопитися нагадуваннями, відзначаючи кожну дрібницю. Перш ніж ви це зрозумієте, ви заповнили свій додаток днями народження, нагадуваннями про збереження на свята, податкових сповіщеннях та захоплення молока в кінці дня. Не хвилюйтеся, ви можете упорядкувати всі ці завдання у списки, щоб не втопати у всіх своїх нагадуваннях.

Щоб створити список, відкрийте програму Нагадування та торкніться Додати список внизу праворуч. Ви можете вибрати серед різноманітних кольорів та логотипів, щоб ви могли швидко розрізнити свій список. Коли ви задоволені своїм списком, натисніть Готово угорі праворуч.

Ви можете додати завдання та нагадування до списку, торкнувшись списку під Мої списки і створюючи їх там, або переміщуючи існуючі завдання до списку. Щоб додати існуюче завдання, знайдіть завдання, торкніться його, а потім натисніть синє «i», щоб відкрити його параметри. Якщо у вас виникають проблеми з пошуком завдання, пам’ятайте, що на домашній сторінці нагадувань є рядок пошуку, який допоможе вам знайти конкретні завдання. Опинившись у параметрах завдання, прокрутіть вниз і торкніться Список, а потім виберіть новий список.

Додавання списку до групи

як користуватися нагадуваннями в ios 13 групах 1як користуватися нагадуваннями в ios 13 групах 2як користуватися нагадуваннями в ios 13 групах 3

Але це не зупиняється на досягнутому, і для остаточної організації ви можете додати подібні списки до загальної групи. Чому ви хочете це зробити? Можливо, ви хочете створити список для днів народження, а інший - для ювілеїв. Об’єднайте їх обох у групу, яка називається “Важливі дати”, і нехай ваша домашня сторінка буде виглядати красиво та чисто.

Створити групу просто. На домашній сторінці Нагадування натисніть Редагувати у верхньому правому куті. Потім натисніть Додати групу внизу ліворуч. Назвіть свою групу та виберіть списки, які потрібно об’єднати. Потім вдарив Готово. Щоб змінити списки в групі, торкніться Редагувати знову торкніться синього "i" поруч із групою, а потім додайте або видаліть списки з Включати варіант.

Останні повідомлення