Як перетворити старий барабан пральної машини в вогнище

як перетворити стару пральну машину барабан вогонь версія 1396677619 знімок екрану 2014 03 21 о 3 50 28 вечораЗараз, коли погода починає теплішати, незабаром настане головний сезон для всіляких пожежних похиток. Це означає, що вам потрібна буде якась топка, і якщо у вас її ще немає, ми створили ідеальний проект «Зроби сам», який допоможе вам її зробити, не витрачаючи купу грошей. Все, що вам потрібно - це старий барабан пральної машини і трохи жиру для ліктя. Хитрі люди по всій країні роблять на дешевих дивовижні пожежні ями з барабанами пральних машин. Очевидно, вони ідеально для цього підходять. Вони не тільки ідеального розміру, але більшість з них мають безліч отворів, які сприяють хорошому потоку повітря. З невеликою кількістю лаку та трохи термостійкої фарби, це буде виглядати по-справжньому професійно. Ось приблизний посібник, як зробити його самостійно.

* Примітка: Робота з електроінструментом та розривання пральних машин є потенційно небезпечними видами діяльності. Digital Trends не несе відповідальності за травми, отримані під час виконання цих дій, і рекомендує використовувати належне обладнання безпеки на всіх етапах процесу.

барабан топки 2Крок перший: дістаньте барабан

Це, безумовно, найскладніша частина усього процесу, але є кілька різних способів зробити це. Деякі з них дешевші / більш трудомісткі, ніж інші, тому вибирайте свої методи відповідно.

Варіант А: Зірвіть стару шайбу

Якщо у вас у підвалі є старенька шайба, яка збирає пил і не продає вам грошей, якщо ви її продасте, все готово. Просто візьміть свій набір інструментів і готуйтеся розірвати його на частини. Ми не рекомендуємо вам роздирати хорошу, працюючу сушилку, яку ви зараз використовуєте, або яку можна перепродати за гідну частину змін.

Варіант Б: Купіть шайбу, щоб її розірвали

Ні, не новий. Це було б дорого. Вся ідея тут полягає в тому, щоб зробити камінь дешево, тому немає сенсу переробляти багато грошей на нову (або навіть уживану) шайбу. Натомість зачепіть Craigslist і спробуйте знайти такий, від якого хтось просто намагається позбутися. Ви здивуєтесь, як часто люди дарують давню побутову техніку безкоштовно, просто щоб хтось вивіз її. Якщо ви готові почекати, поки з’явиться хороша угода, скористайтеся цим рецептом IFTTT, який ми створили, щоб отримувати сповіщення, щойно хтось опублікує оголошення про безкоштовну пральну машину.

Варіант С: Купіть сам барабан

Якщо ви живете в середньолюдному районі, досить великі шанси, що десь поблизу у вас буде майстерня з ремонту побутової техніки. Знайдіть їх в Інтернеті або завітайте на місцеві жовті сторінки. Шукайте ремонтні майстерні, магазини запчастин та санітарні майданчики. Знайшовши кілька хороших місць, зателефонуйте і подивіться, чи є в когось із них запасний барабан сушарки. Якщо вони це роблять, і вони продають його дешевше, ніж ви заплатите за камін, купіть його.

барабанна топка

Крок другий: змініть барабан

Залежно від того, звідки він взявся, старий барабан шайби, який ви піднімаєте, може бути іржавим, поглибленим або мати гострі краї. Зробіть все, що вам потрібно зробити, щоб вирішити ці проблеми. На цьому етапі кутова шліфувальна машина, мабуть, стане в нагоді. Крім того, якщо ви плануєте використовувати вогнище на верхній частині дерев'яної колоди або трави на задньому подвір’ї, ви можете також додати ноги на дно, щоб трохи підняти його і переконатися, що воно не згорить поверхня, на якій він сидить. Це, за загальним визнанням, значно ускладнює процес, і, ймовірно, знадобиться трохи зварювання.

Крок третій: Живопис

Після того, як ви знімете всю іржу і згладите гострі краї, настав час зробити барабан гарним. Це, мабуть, найпростіша частина усього процесу. Просто зачепіть собі банку термостійкою фарбою-розпилювачем будь-якого забарвленого кольору (ми пропонуємо чорний, оскільки обробка з часом неминуче почне чорніти з часом) і дайте їй пару шарів. Надзвичайно важливо використовувати фарбу, призначену для високих температур, тому не думайте, що ви будете в чистоті, якщо будете використовувати звичайну фарбу. Як тільки все висохне, вам залишиться лише сидіти склавши руки і дивуватися новому котельні «зроби сам».

Вам також може знадобитися деревина для спалювання, і якщо ви не живете поблизу лісистих ділянок, ми настійно рекомендуємо використовувати той самий рецепт IFTTT, щоб знайти безкоштовну деревину в Craigslist.

Зображення через HouseAndFig

Останні повідомлення