Найкращі меми 2012 року. Період.

найкращі меми 2012 рокуЯкби ви закатали Інтернет, як змочену скатертину, і спробували його віджати, меми виливались, руйнуючи ваш різдвяний светр (ну, зруйнований - це відносний термін) і килимок махорки вашої п’яної тітки Марі.

Справа в тому, що меми - це спосіб життя Інтернету. Вони є константою. І ось ми представляємо вам вершки врожаю року. Це воно: Останнє слово про найкращі меми 2012 року!

10. Еррмахгерд

Ми знаємо, що ви пам’ятаєте, що були закохані в мурашки. Настільки закоханий, що ти викривив своє обличчя і вигукнув до небес: "Я сам вибираю свою пригоду!" Цей мем для вас і для тих спогадів. Він з’явився в березні цього року, і, крім того, що він веселий, він проклятий чудовим. Ця молода дівчина живе у всіх нас, приймаючи світ на сторінках гарної книги нашого улюбленого Р.Л.Стайна

9. Фотобомбінг скату

Існує певне відчуття шаденфрейда, що робить цей мем таким смачним. Ви молоді, привабливі і у відпустці, і думаєте: "Давай плаватимемо зі скатами!" Отже, ви йдете, камера на буксирі, готова зафіксувати всі моменти. Але середній скат, незграбний, але доброзичливий, любить відпочиваючих і просто хоче, щоб ви також отримали задоволення, хлопці. А потім ... уууууу! Я маю на увазі, вам погано до всіх причетних. Навіть бідний скат, який просто хотів приєднатися.

8. Що люди думають, що я роблю / що я справді роблю

Цей мем з пожежею поширився на Reddit, а згодом і на Facebook, як ви незабаром зрозуміли, що всі гламурні професії та події ваших друзів були не зовсім такими, якими здавались. І ви могли б пов’язати. Як письменник, люди думали, що ви живете таким богемним способом життя, що означало, що у вас немає рахунків, і ви вирощували горщик на своєму подвір’ї і ніколи не повинні одягати штани вранці. У вас навіть немає заднього двору. Ви ходите на Shop Rite, як усі. І у них, як, найгірший урожай за всю історію. Найгірший. А ти все ще навіть не вмієш готувати, тому Бог знає, як ти годуєшся. І ... Фффффффффф ...

7. Смішно Фотогенічний Хлопець

Цей вдаряє цвяхом прямо в голову. Цей хлопець насправді просто смішно фотогенічний, чи не так? Ще один класик Reddit, він справді бігун з Південної Кароліни, махаючи рукою своєму другу. Вірусність - це божевілля. Його звуть Зеді Літтл, і виявляється, що він досить порядна людина. Начебто одночасно зігріває серце і змушує почувати себе погано.

6. Надмірно прив'язана дівчина

Суворе світло. Моторошний погляд. Це занадто досконало. Надмірно прив'язана дівчина почала як відповідь на нестерпну пісню Джастіна Бібера, але ти все ще такий собі, але він справді сказав "SWAGGY" Boyfriend Досить скоро це відео перетворилося на макрос зображення з деякими додатковими моторошними титрами. Це може бути витлумачено як сексистське, але воно все одно нас захопило там.

5. Тексти від Хілларі

Незважаючи на всю бенгазьку дупсту, Хіларі Клінтон цього року була на піку своїх політичних повноважень. Тож, коли з’явилася фотографія Reuters, на якій виглядає, як виглядає бос, Хіларі просто перевіряє свій телефон, Tumblr брала участь у справі, роблячи макрос за макросом, зображуючи її як ногу в дупі і не переживає дурнів. Важка - це голова, яка носить корону.

4. Маккейла не вражений

Незважаючи на те, що Маккейла Мароні мала вражаючий показ на літніх Олімпійських іграх у Лондоні, вона взяла срібло за свій режим стрибка. З трибуни глядачі бачили її майже відчутну зневагу до ... того, хто виграв золото. Вона не має значення. Справа в тому, що ця думка викликала мем, яким ми користуємось донині. Навіть президент потрапив у це.

3. сварливий кіт

Він такий сумний! Ого! Сварливий Кіт - це просто сварливий на вигляд снігоступний кіт, але, як він пробрався по Інтернету, можна подумати, що він несе екзистенційне нездужання та апокаліптичний страх у всьому світі на своїх крихітних кошенячих плечах. І ви просто хочете його здавити і полегшити вантаж.

2. Зателефонуйте мені, можливо

Офіційною піснею літа 2012 року ... раніше її зовсім не було. Але кілька місяців там хіт Карлі Рей Джепсен грав і грав, і грав, поки ви не заспівали його собі під душем і зовсім не зненавиділи себе. Але це все ще так чарівно. Ви знаєте, що робить це чарівнішим? Коргіс. Ласкаво просимо.

1. Каннам стиль

Це є пісня 2012 року. Це насправді не потребує вступу, правда? Це єдине найбільш переглядане відео на YouTube, яке перетворює корейську поп-співачку Psy на сенсацію. Але я думаю, що це перестрибнуло акулу найкращим чином, коли пісню реміксували з MC Hammer’s 2 Legit 2 Quit на American Music Awards. Тож ... насолоджуйтесь!

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found