Як поєднати годинник Apple з вашим iPhone

Apple Watch та iPhone створені один для одного, і обидва вони призначені для збільшення функцій інших. Незалежно від того, якою моделлю Apple Watch ви володієте - Apple Watch Series 5, або торішньою Series 4, або навіть старшою моделлю - вам потрібно буде встановити її на будь-якому вашому iPhone.

Налаштування Apple Watch для роботи з iPhone - це лише початок. Після того, як ви закінчите з цим, перегляньте наші посібники, що охоплюють 30 основних порад Apple Watch, найкращі обличчя Apple Watch та найкращі програми Apple Watch, які обіцяють зробити ваш годинник таким же невід’ємним елементом вашого життя, як і ваш телефон.

Як підключити Apple Watch

Перш ніж почати, переконайтеся, що Apple Watch та iPhone оновлено до останньої версії відповідних операційних систем. Також переконайтеся, що на вашому телефоні ввімкнено Bluetooth, оскільки це основна точка з'єднання між ними. І нарешті, переконайтеся, що і ваш годинник, і телефон повністю заряджені, або підключіть їх, щоб поповнити заряд під час створення пари.

як з'єднати пару годинник яблука1як підключити пару годинників Apple2як створити пару для годинника apple3як підключити яблучний годинник до парияк підключити пару до годинника Apple 55як підключити пару годинників яблука7як створити пару для годинника Apple Watch8як підключити пару годинника apple9як створити пару для годинника Apple Watch 10 -як підключити пару годинників Apple11як створити пару для годинника apple12як з'єднати пару годинників Apple13
 • Ви можете використовувати найновіший watchOS 6.1 з будь-яким поколінням Apple Watch і поєднати його з будь-яким iPhone 6S або пізнішою версією iOS 13. Помічники налаштування на вашому iPhone та Apple Watch працюють разом, щоб допомогти вам створити пару Apple Watch.
 • Ви можете почати, прив’язавши годинник до зап’ястя, а потім натиснути і утримувати бічну кнопку (ту, яка знаходиться під цифровою короною), доки не з’явиться логотип Apple.
 • Перемістіть iPhone поблизу Apple Watch і спостерігайте за екраном привітання на вашому iPhone, а потім торкніться Продовжуйте.
 • Ще простіше, просто запустіть програму Apple Watch на своєму iPhone і торкніться Пара нових годинників.
 • Торкніться значка Почніть сполучення і за запитом поставте iPhone над годинником, щоб ваш Apple Watch з'явився у видошукачі. При цьому відбувається приєднання пристроїв до одного, і ви побачите попередження, яке підтверджує сполучення.
 • Якщо у вас на цьому пристрої вже був сполучений годинник, на екрані може з’явитися екран із запитом відновити годинник із резервної копії або встановити його як новий.
 • Торкніться зап'ястя, на якому ви будете носити годинник (ліворуч або праворуч), і переваги розташування маківки (зверху або знизу).
 • Погодьтеся з умовами та вирішіть, чи хочете ви ділитися інформацією з Apple.
 • Створіть або зачекайте на паролі. Якщо ви маєте намір використовувати Apple Pay, вам потрібно буде встановити пароль.
 • Виберіть, чи потрібно оновити годинник автоматично або вручну, а також увімкнути функцію SOS та виявлення падіння. Якщо ваш додаток Health призначив вас старше 65 років, функція виявлення падіння буде ввімкнена за замовчуванням.
 • Ви можете встановити всі програми під час сполучення або зачекати, щоб вибрати, які саме програми ви хочете. Ви завжди можете видалити окремі програми пізніше.
 • Зачекайте кілька хвилин, поки налаштування завершиться і синхронізація двох пристроїв, і після цього ви побачите екран привітання.
 • Якщо у вашому Apple Watch є послуга стільникового зв'язку, ви можете активувати стільникову службу на вашому Apple Watch зараз чи пізніше у програмі Apple Watch на вашому iPhone. Хоча послуга стільникового зв'язку доступна не скрізь, для налаштування та запуску ваш iPhone та Apple Watch повинні використовувати однаковий стільниковий оператор.

З’єднайте кілька годинників із вашим iPhone

Якщо вам потрібно, ви можете створити пару з кількома годинниками з iPhone, але на вашому телефоні в будь-який конкретний час може бути активним лише один годинник. Платформа watchOS не підтримує носіння двох годин одночасно, а також не підтримує одночасний обмін годинниками між кількома користувачами. Не всі оператори одночасно підтримують кілька активних стільникових планів, тому переконайтеся, що ваш оператор підтримує цю функцію. Кроки дуже схожі на процедуру сполучення вище.

як створити пару для розпарювання годинника з яблуком11як створити пару для розпарювання годинника з яблуком22як створити пару для годинника apple3
 • Відкрийте програму Apple Watch на вашому iPhone і торкніться Мій годинник вкладку.
 • Торкніться годинника у верхній частині екрана.
 • Торкніться Пара нових годинників.
 • Виконайте кроки, щоб створити пару для нового годинника та iPhone. Ви можете встановити годинник як новий або скористатися резервною копією іншого годинника.
 • Кожен годинник має власні налаштування, тому ви можете налаштувати їх за допомогою різних програм та облич. Ви можете додати кредитну картку для Apple Pay на один годинник, але залишити її на іншому.

Перемикання між кількома годинниками

Відключіть Apple Watch

Ви можете одночасно активувати лише один годинник Apple Watch. Щоб змінити годинник, зніміть поточний годинник, з’єднайте інший, потім підніміть зап’ястя або поводьте руку. Якщо ви ввімкнете функцію автоматичного перемикання, яка відображається, коли у вас є два спарених годинника, ваш iPhone автоматично перемикає годинник, коли ви це зробите. Якщо ви хочете вибрати час перемикання, замість автоматичного перемикання вимкніть автоматичне перемикання.

 • Відкрийте програму Apple Watch на вашому iPhone і торкніться Мій годинник вкладку.
 • Торкніться свого Apple Watch і поверніть Автоматичне перемикання увімкнути або вимкнути.
 • Якщо ви вимкнете автоматичне перемикання, вам потрібно повідомити своєму iPhone, який годинник ви хочете використовувати, тому торкніться годинника у верхній частині екрана, а потім торкніться годинника, який ви носите, щоб він з’явився поруч із ним.

Видаліть і відключіть Apple Watch

як створити пару з розпарюванням годинника Apple11як створити пару для розпарювання годинника з яблуком22як створити пару для розпарювання годинника з яблуком33як з'єднати пару з яблуковим годинником44як створити пару з розпарюванням годинника Apple5як створити пару для розпарювання годинника з яблуком6
 • Щоб видалити годинник, відкрийте програму Apple Watch на своєму iPhone і торкніться значка Мій годинник вкладку.
 • Виберіть Apple Watch, торкніться піктограми інформації.
 • Торкніться значка Відключіть Apple Watch кнопку, щоб відключити його.
 • Торкніться свого ідентифікатора Apple, щоб видалити годинник зі свого облікового запису.

Керування Apple Watch

як підключити циферблат годинника з яблуком2як підключити циферблат годинника Apple3як підключити циферблат годинника Apple1

Перше, що ви захочете зробити, це встановити циферблат, який вам подобається. Найкращий спосіб налаштувати циферблати на вибір - це використовувати програму Apple Watch на вашому iPhone. Все, що ви робите тут, автоматично синхронізується з годинником у режимі реального часу. Йти до Галерея обличчя де ви можете почати редагувати та додавати скільки завгодно облич.

Тепер, коли ви знаєте, як створити пару з Apple Watch та налаштувати її, ви можете прочитати наш посібник про те, як створити резервну копію Apple Watch, щоб у майбутньому не потрібно було налаштовувати її з нуля.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found