Як обдурити на словах з друзями

як обдурити слова з друзями

Обманюючи гру, яку ви граєте для розваги, начебто перемагаєте її мету, але іноді, граючи в ці ігри, ви просто потрапляєте в затор. Можливо, ви втомилися, або, можливо, вас просто спіймали з дерьмовим набором листів. Ми тут, щоб допомогти вам не загубити на сумнозвісному Слово з друзями на випадок, якщо вам щось заважає зберегти своє легендарне панування. Є кілька способів це зробити: веб-сайти, додатки або спілкування з професором англійської мови. Гаразд, тому є два реалістичні шляхи.

І якщо ви використовуєте ці чіти, коли граєте у нас, ми знайдемо вас.

Веб-сайти

Лексичний пошук слова

Leixcal Word Finder

Цей веб-сайт простий, але працює добре. В основному ви вводите доступні літери, і веб-сайт показує вам найкраще слово, а також список альтернатив із високим балом. Усі вибрані перші слова та альтернативні слова мають пунктирні значення біля них. Недоліком цього є те, що це не допомагає вам, якщо ви працюєте над наявним словом на дошці. Звичайно, ви можете додати цей лист до поля «Плитка під рукою», за винятком того, що він обмежує вас до семи літер у цьому полі. Або використовуйте лише шість плиток і додайте існуючу плитку як сьому, або спробуйте щось інше, як наступний сервіс читів у цьому списку.

Шукач скреббл

скреббл шукач

Ви можете ввести до 10 літер за допомогою Scrabble Finder. Мало того, ви можете натиснути параметри слова та з’ясувати визначення, на випадок, якщо ви стурбовані тим, що представлене слово не є справжнім словом. Клацнувши посилання на слово, ви скажете, чого варте це слово в Scrabble and Word With Friends. Оскільки ви можете ввести до 10 букв, ви можете включити будь-які літери, доступні на дошці, яку ви плануєте використовувати.

Слово з друзями чит

слова з друзями обдурити

Слова з друзями Cheat схожий на Scrabble Finder, за винятком того, що дозволяє необмежену кількість букв і відображати загальну кількість очок для Слова з друзями, але не еквівалентне значення в Scrabble. Ви можете побачити список слів, які включають ваші літери, упорядковані від більшості до найменших точок. Ви також можете використовувати крапку для позначення порожньої плитки та ще більше розширити параметри слів. Це можна використовувати стратегічно, ввівши ваші плитки, а також крапку як пробіл, щоб побачити, які слова можна створити з іншими буквами, і перевірити, чи є ці літери на дошці. Чи знали ви, що «зарф» - це слово? Це те, що ви використовуєте для того, щоб тримати кавову чашку без ручки.

Відтворення слів

Відтворення слів

Word Plays найкраще підходить для тих, хто хоче отримати якомога більше очок і не проти докласти додаткових зусиль у своїх шахрайських способах. Це дозволяє вам розкласти дошку точно так, як вона відображається у вашій реальній грі, і показує вам чіткий огляд найкращих доступних ігор. Є ще. Word Plays має таблицю ліворуч, яка показує, скільки кожної плитки залишилось. Вам цікаво, скільки буде Е? Тепер ви дізнаєтесь. Ви майже можете зробити щось із підрахунком карток, щоб зрозуміти, наскільки ймовірно, що ви скоро витягнете букву Е. Word Play відтворює значення балів і макети дошки для Слова з друзями, скреббл, французька скрабл, слово ворожнеча, і більше.

... Додатки, на які можна обдурити на наступній сторінці

Програми

Автоматичні слова з друзями Чит лише для Android (Обмежений безкоштовний або повнофункціональний 0,99 дол. США)

Авто Слова з друзями чит

Додатки працюють інакше, ніж веб-сайти: більшість дозволяють знімати скріншот поточної гри та розміщувати її у шахрайському додатку, щоб побачити найкращі доступні п'єси. Auto Words використовує словник гри, щоб переконатись, що будь-яке рекомендоване вам слово є дійсним. Проблема, з якою ви можете зіткнутися з деякими шахрайськими програмами - що не є проблемою для Auto Words With Friends Cheat - полягає в тому, що ви граєте в слово, а потім ваш конкурент кидає виклик, чи знаєте ви його визначення, але ви не можете здатися відгриміти значення "кіхот". За допомогою Auto Words ви можете натиснути маленьку кнопку визначення та переглянути її, перш ніж вас попадуть.

На жаль, безкоштовна версія програми має обмежений словник. По суті, він показує вам найголовніші слова із знаками запитання, що замінюють деякі літери, що складають слово. Сплатіть гроші, і у вас не виникне сумнівів, що це за інші листи (це може бути слово, якого ви ніколи не чули). Щоб отримати максимальну віддачу від програми, вам потрібно буде заплатити одноразову плату в розмірі 0,99 доларів США, щоб розблокувати повний словник. Додаток має внутрішньоігровий режим, завдяки якому ви можете переходити між грою та помічником. Автоматичні слова розповідають, як зробити знімок екрана, і після того, як ви перейдете в програму, у вас буде можливість імпортувати своє «останнє» зображення або вибрати знімок екрана з вашої бібліотеки зображень.

Слова з безкоштовними кодами EZ для Android та iOS(Обмежений безкоштовний або повнофункціональний 0,99 дол. США)

ez обманює слова

EZ Cheats дуже схожий на Auto Words, але із супер футуристичною неоновою анімацією, яка накладає дошку після завантаження знімка екрана. Це ще не все. Коди EZ, принаймні з нашого досвіду, мабуть, пропонують кращі пропозиції, ніж Auto Words with Friends. Крім того, коди EZ оптимізують ваші очки, використовуючи для вас оцінки Double Word та Triple Word. Немає нічого важливішого за використання цих плиток. Гаразд, можливо, припинення бідності, але це вже секунда.

Кожне з автоматичних слів та коди EZ має інструмент визначення, що є чудовим, і обидва мають можливість перенести вас безпосередньо до програми Word With Friends із програми обману. EZ Cheats також має “Anagram Finder”, який дозволяє вам просто вводити деякі літери, і він повідомляє вам, які слова ви можете скласти із введених вами літер. Нам подобається мати цю опцію, на випадок, якщо ваш знімок екрана дошки не було відскановано належним чином.

Можливо, ви вважаєте, що цей додаток є очевидним вибором для обману, але вам доведеться заплатити 1,99 доларів, щоб отримати найкращі оціночні слова для програми EZ Cheats (замість 0,99 доларів).

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found