Розділ 2: Як потрапити у відкриту бета-версію (PS4, Xbox One та ПК)

Дивізіон 2 розпочне відкриту бета-версію з 1 по 5 березня, пропонуючи гравцям невеликий шматок майбутнього шутера від третьої особи. Він буде включати частину того ж вмісту, що й приватна бета-версія від декількох тижнів тому, з доданим новим вмістом, але цього разу він буде доступний для всіх на PS4, Xbox One та ПК. Ось як потрапити у відкриту бета-версію The Division 2 на кожній платформі, що потрібно зробити, якщо ви були частиною приватної бета-версії, і який вміст буде включати відкрита бета-версія.

Як потрапити Дивізіон 2 відкрита бета-версія (PS4, Xbox One та ПК)

Попередній перегляд розділу 2

На відміну від приватної бета-версії ще в лютому, відкрита бета-версія доступна для всіх користувачів PS4, Xbox One та ПК. На всіх платформах він починається 1 березня о 1 годині ночі за тихоокеанським часом і закінчується 5 березня о 1 ранку за тихоокеанським часом. Це означає, що у вас є чотири дні, щоб спробувати весь вміст бета-версії.

Перш ніж завантажувати бета-версію, вам потрібно переконатися, що у вас є близько 50 ГБ місця для зберігання. Так, незважаючи на те, що це лише невелика частина досвіду, Дивізіон 2Розмір бета-файлу - це те, чого ви очікуєте від повної гри AAA. Це також означає, що завантаження займе певний час, можливо, багато часу. Якщо ви хочете почати грати відразу, коли бета-версія розблокується, вам обов’язково потрібно попередньо завантажити її. Попереднє завантаження вже розпочато.

Ось посилання на відкриту бета-версію на кожній платформі:

  • PlayStation 4
  • Xbox One
  • ПК

У нас були деякі проблеми з пошуком бета-версії під час пошуку в PlayStation Store, тому, можливо, буде простіше увійти у свій обліковий запис у веб-браузері та додати бета-версію до своїх завантажень. Наступного разу, коли ви ввімкнете консоль, вона почне завантажуватися автоматично.

Приватним бета-програвачам потрібен файл оновлення

Якщо у вас була можливість перевірити приватну бета-версію та зберегти інстальований файл, вам потрібно лише завантажити файл оновлення. На PS4 оновлення становило 12 ГБ. На жаль, приватний бета-прогрес не переходить на відкриту бета-версію, тому ви будете повторювати вже виконані місії.

Що входить Дивізіон 2 відкрита бета-версія?

Попередній перегляд розділу 2

Відкрита бета-версія має три основні сюжетні місії, п’ять побічних місій та різноманітні заходи у відкритому світі. За винятком третьої сюжетної місії, відкритий бета-вміст у значній мірі такий самий, як приватна бета-версія. Ви можете зайти в одну з нових темних зон для PvP і PvE дій, а також зіграти в багатокористувацькому режимі PvP, який називається Skirmish, на кількох картах. Також доступна місія фінальної гри, яку охрестили Invaded. Invaded дозволяє вам грати як одну з трьох спеціалізацій з кінцевих ігор. У відкритій бета-версії обмеження рівня - вісім. Піднімаючись на рівень, ви зможете спробувати чотири навички, включаючи нове доповнення, яке не зустрічається в приватній бета-версії: Chem Launcher.

Поки ви чекаєте на відкриття відкритої бета-версії, ви можете прочитати наші думки щодо приватної бета-версії. І про кожну деталь, про яку ви могли б хотіти знати Дивізіон 2, ознайомтеся з нашим всебічним оглядом.

Останні повідомлення