Як встановити розетку USB

Як встановити розетку USB -Якщо ваш дім схожий на наш, він завалений зарядними пристроями USB, резервними акумуляторами та іншими елементами живлення. Тим не менше, чи не було б простіше, якби наші розетки мали USB-порти замість традиційної розетки з двома зубами? На щастя, розетки з підтримкою USB легко знайти у великих магазинах та в Інтернет-магазинах, таких як Amazon і Walmart. Модернізація існуючої торгової точки - це проста робота, але ви можете з побоюванням ставитись до роботи з електричною проводкою. Тут ми розглянемо правильний спосіб встановлення розетки USB.

Однак перед тим, як ми почнемо, важливе попередження: норми, що регулюють електромонтажні роботи вдома, залежать від країни та штату. Перш ніж виконувати наведені нижче дії, переконайтесь, що ви маєте дозвіл на електрообслуговування у вашій місцевості та чи є у вас інструменти безпеки, необхідні для цього.

Крок 1: Виберіть розетку, оснащену USB

Пару років тому вам важко було знайти розетку із вбудованими портами USB, але зараз є кілька доступних, включаючи TruePower та багатофункціональний Swidget. Ви можете обрати джерело дешевої, небрендової торгової точки від eBay або Amazon, але ми рекомендуємо взяти модель від звичайного бренду, такого як Legrand або Leviton. Ви знайдете різноманітні конфігурації та кольори, і ви зможете розслабитися, знаючи, що вони створені та перевірені на відповідність безпеці.

Майте на увазі, однак, що розетки, оснащені USB, набагато глибші за звичайні конструкції завдяки додатковій електроніці, яку потрібно упакувати. У цьому випадку вам знадобиться близько 3 дюймів глибини в стіні, щоб встановити нову розетку . Оглянувши місце, яке дозріло для оновлення, перед покупкою обов’язково перевірте розмір розподільної коробки за розеткою.

Для нашого посібника ми обрали розетку Legrand TM826USBWCCV, яка підтримує два порти USB і дві розетки, стійкі до втручання. Двоє цікавих хлопців, що бігають навколо нашого будинку для випробувань, ми запевняємось, що вбудовані жалюзі цієї моделі не дозволять вставляти небажані предмети. Ви зможете придбати цю модель приблизно за 25 доларів.

Залежно від існуючої розетки, вам також може знадобитися підібрати настінну плиту, щоб оточити розетки. Настінна пластина на нашій розетці має горизонтальну смужку між розетками, де будуть розташовані нові порти USB. Отже, для супроводу розетки, оснащеної USB, ми обрали безгвинтову настінну плиту Legrand, яка відповідає кольором та обробці.

Крок 2: Побалуйте себе тестером напруги на виході

Поряд із викруткою, іншим інструментом, який ми настійно рекомендуємо для цієї роботи (або будь-якого іншого за допомогою електричних розеток), є тестер напруги. Очевидно, що перед заміною розеток нам потрібно буде вимкнути живлення на електричній панелі, але це буде абсолютно впевнені, що розетка не працює, вам слід перевірити це за допомогою тестера напруги.

Недорогі пристрої, такі як безконтактний тестер напруги від Klein Tools, забезпечують візуальні та звукові попередження при виявленні напруги в розетці. Він доступний приблизно за $ 20, а є оновлена ​​модель NCVT-3, оснащена ліхтариком, який можна придбати за ціною до $ 25.

Після того, як у вас буде під рукою тестер напруги, протестуйте його на розетці, яка, як ви знаєте, працює під напругою, щоб ви могли бути впевнені, що вона працює.

Крок 3: Вимкніть електрику

Визначившись із розеткою, яку ви хочете замінити, вирушайте до електричної панелі вашого дому. Вимкніть живлення приміщення / розетки, яку ви замінюєте, або, щоб переконатися, що електрика не надходить, повністю відключіть її.

Крок 4: Зніміть існуючу настінну плиту та розетку

За допомогою тестера напруги двічі перевірте, чи відключено живлення, а потім обережно відкрутіть і вийміть настінну пластину та розетку з розподільної коробки ззаду.

Крок 5: Зверніть увагу на існуючу проводку

Сфотографуйте існуючу проводку (або накресліть коротку схему), щоб ви знали, як перепроводити нову розетку, коли вона встановлена. У північноамериканських будинках очікуйте побачити нейтральний (білий), гарячий (чорний) та заземлений (гола мідь) провід. Інші континенти мають різні коди, тому обов’язково перевірте наявні зв’язки. А ще краще - позначте дроти перед тим, як їх зняти.

Крок 6: Вийміть дроти зі старої розетки

Візьміть викрутку та ослабте фіксуючі гвинти, що утримують електричні дроти на місці. Майте на увазі, що вони можуть утримуватися на місці за допомогою швидкознімних затискачів, а не гвинтів. Якщо це так, знайдіть невелику викрутку або подібний пристрій - SIM-інструмент навіть зробить свою справу - і натисніть вбудовану кнопку розв’язування, щоб звільнити дроти.

Крок 7: Підключіть розетку, обладнану USB

Змініть кроки для підключення до нової електричної розетки. Потім переконайтеся, що нейтральний, гарячий / живий і заземлений дроти надійно підключені до правильних клем.

Крок 8: Закріпіть розетку та настінну плиту

Важка робота закінчена! Закріпіть нову розетку на розподільній коробці. Ви можете використовувати ті самі отвори для гвинтів, які використовувались для фіксації старої розетки на місці.

Тепер закріпіть настінну плиту над розеткою, перш ніж стояти назад і милуватися своїми руками.

Крок 9: Увімкніть і протестуйте

Поверніться до автоматичного вимикача та включіть живлення до розетки, про яку йде мова. Потім за допомогою тестера напруги переконайтеся, що розетка працює належним чином, перед підключенням та тестуванням пристроїв USB.

За кілька хвилин роботи та інвестицію в 30 доларів ви будете винагороджені новим зручним місцем зарядки та свіжою, чистою на вигляд заміною для втомлених, застарілих точок навколо вашого будинку. Тепер, якби був кращий спосіб запекнути бездротову зарядку у вашому домі.

Останні повідомлення