Як працює Skype? Пояснена послуга VOIP

як працює скайп банерного зображення - -

Якщо ви думали, що оснащений Apple Apple FaceTime є переважною силою у відеоконференціях, подумайте ще раз. Skype існує вже більше десяти років, спокійно накопичуючи понад 700 мільйонів зареєстрованих користувачів і підраховуючи, допомагаючи піонером нової хвилі спілкування в насиченій галузі цифрових технологій. Все, що розпочалося з зближення естонських, датських та шведських розробників - особливо колишнього розробника Kazaa Нікласа Зеннстрьома - розквітло плідним підприємством, гідним викупу 8,5 мільярдів доларів у колосального технічного гіганта, відомого як Microsoft.

Основа та первинні пропозиції програми, хоч і скромні, зробили її головною опорою та домінуючою силою на частці ринку міжнародних дзвінків. Відомо, що однорангова система може похвалитися понад 70 мільйонами одночасних користувачів в Інтернеті в години пік, планку, яка постійно підвищується на міжнародному рівні, і наповнена арсеналом постійно розширюваних функцій, прийнятих на ринку, що розвивається пристроїв та все більш досконалі розробки програмного забезпечення.

Надійні заслуги Skype вражають, але залишається питання: як працює ця блін?

Що це?

Skype - це, по суті, безкоштовна послуга передачі голосу за IP-адресою, яка називається VoIP, що дозволяє зареєстрованим користувачам спілкуватися в Інтернеті за допомогою відеодзвінків, обміну миттєвими повідомленнями та мобільного чату. Хоча відносно молодий у великій схемі речей, програмний додаток, безперечнонайкращий спосіб спілкування користувачів на великі відстані, незалежно від того, бажають вони проводити багатосторонні ділові зустрічі або просто надсилати короткі відеозв'язки між друзями та родиною. Для програмного забезпечення потрібні лише внутрішня або зовнішня камера та мікрофон, часто вбудований у ваш комп’ютер чи смартфон, а також активне з’єднання з Інтернетом. Дзвінки та повідомлення в Skype безкоштовні, але дзвінки на стаціонарні та мобільні телефони коштуватимуть різну суму залежно від регіону та супровідного плану підписки. Хоча деякі коштують дорожче, ніж інші, оплата преміум-послуг, як правило, набагато дешевша, ніж придбання спеціального телефону або планування обміну текстовими повідомленнями самостійно.

Наприклад, у Сполучених Штатах необмежений дзвінок на стаціонарні та мобільні телефони у всьому світі коштує 14 доларів на місяць, тоді як безлімітні дзвінки всередині США коштуватимуть вам лише 3 долари на місяць. Варіанти тарифного плану та преміум-пакету також доступні на сторінці тарифу Skype.

Нижче наведено досить вичерпний перелік пристроїв, що підтримуються Skype, та супровідні посилання для завантаження. Однак програмне забезпечення також пропонується на деяких домашніх телефонах, телевізорах та програвачах Blu-ray, крім Playstation Vita та Kindle Fire HD. Всі вони функціонують однаково, але настільних і мобільних додатків має бути достатньо для пересічного користувача. Пам’ятайте, спілкування в межах програми є абсолютно безкоштовним, незалежно від вашого місцезнаходження або сумісного зі Skype пристрою.

Пристрій

Завантажити

Пристрої iOS (iPhone, iPod Touch, iPad)Місце завантаження
Пристрої Android (смартфони, планшети)Місце завантаження
Windows PhoneМісце завантаження
ОжинаМісце завантаження
Mac OS XМісце завантаження
WindowsМісце завантаження
LinuxМісце завантаження

Як це працює?

Skype був оголошений своєю базовою функціональністю та простим у користуванні інтерфейсом з самого початку. Він працює подібно до інших клієнтів обміну миттєвими повідомленнями та VoIP-сервісів, вимагаючи від зареєстрованих користувачів входу в систему або створення облікового запису перед початком дзвінка, але загальний процес короткий, солодкий і напрочуд простий у використанні незалежно від вашого рівня техніки експертиза. Технологічна наука, яка стоїть за цим, дещо складна - вона включає протоколи ініціювання сеансу, які створюють та надсилають пакети мультимедійних даних через мережеве підключення, - але все, що вам потрібно знати, - це як ними користуватися. Ми коротко узагальнили початкові кроки, наведені нижче, щоб допомогти вам на шляху лише на випадок, якщо вам знадобляться невеликі вказівки, щоб одночасно підключити одного або 25 людей.

Крок 1: Завантажте, встановіть та запустіть програмне забезпечення- Почніть із завантаження відповідної програми Skype для пристрою, який ви хочете використовувати. Зверніть увагу, що ви та будь-хто інший у вашій партії повинні мати встановлене програмне забезпечення, щоб спілкуватися в рамках програми безкоштовно. Після цього встановіть та запустіть програмне забезпечення за допомогою супровідного помічника з налаштування.

Крок 2: Увійдіть або створіть обліковий запис- Увійдіть, використовуючи вибрані вами облікові дані, якщо ви раніше створювали обліковий запис Skype. Якщо ви новий користувач, натисніть, торкніться або виберіть інший спосібСтворити аккаунтваріант - або подібне посилання - і заповніть обов’язкові поля, що стосуються вашого імені, віку, місцезнаходження та електронної пошти, а також будь-яку іншу інформацію, яку може вимагати послуга. Хоча це і не зовсім необхідно, ми радимо точно заповнювати інформацію, оскільки найчастіше інші зареєстровані користувачі зв’язуються з вами. Перш ніж продовжувати, виберіть унікальне ім’я та пароль Skype.

Крок 3: Додайте контакти- Увійшовши, ви захочете додати будь-які контакти, з якими ви хочете спілкуватися через Skype. ЗнайдітьДодати контактиі шукайте користувача, якого ви хочете додати, використовуючи його фактичне ім’я або ім’я Skype. За бажанням напишіть особисте повідомлення, надішліть запит і почекайте схвалення.

Крок 4: Зробіть дзвінок- Після того, як ваш запит буде затверджений, ви зможете ініціювати голосовий дзвінок, відеодзвінок, відеоповідомлення, обмін миттєвими повідомленнями або передачу файлів, вибравши відповідний контакт та вибравши бажану форму спілкування із отриманого списку опцій. Дзвінки зі Skype на Skype є абсолютно безкоштовними, але ви завжди можете додати та зателефонувати на мобільний або стаціонарний номер за додаткову плату.

Останні повідомлення