Як робити кращі фотографії, коли ви нічого не знаєте про фотографію

Розумний / Unsplash

Травень - це Національний місяць фотографії, і зараз немає кращого часу, щоб підготувати основні фотографічні навички, ніж зараз. Хоча більше людей роблять фотографії, ніж будь-коли - завдяки популярності камер для смартфонів та додатків, таких як Instagram, це не означає, що всі знають основи фотографії. Ні, вам не потрібно знати жаргон (це може заплутати, хоча, на наш погляд, це допомагає краще зрозуміти камеру), але, застосовуючи кілька основних концепцій, випадкові фотографи можуть робити кращі фотографії, не читаючи жодних слів, складніших ніж "тінь" - немає якщо і, або, або боке про це (зараз ми зупинимося на фотографічних умовах). Ось наш посібник для фотографів щодо того, як робити кращі фотографії, за винятком технічного жаргону.

Не хочете погодитися на посереднє? Не боїтесь маленького фотографічного жаргону? Спробуйте натомість ці поради щодо фотографування.

Як зробити кращі фотографіїЯк зробити кращі фотографії
  • 1. Знімок на iPhone 7 при повному сонці
  • 2. Знімок на iPhone 7 у повному відтінку

Припиніть фотографувати під прямим сонцем

Зробити чудові фотографії під прямими сонячними променями складно, а то й майже неможливо. Замість того, щоб намагатися «виправити» один із найскладніших сценаріїв освітлення, чому б просто не вийти з сонця? Фотографії, зроблені вище, зроблені тією ж камерою, без будь-якого спалаху. Різниця? Той, що мав тіньові обличчя, був знятий на сонці, другий - у тіні.

Сонячне світло різке. Потрапляючи прямо над головою, сонце створює неприємні тіні під очима обстежуваного. Навіть у найенергійніших малюків з’являться темні кола під очима. Якщо сонячне світло потрапляє безпосередньо перед камерою, зображення перетворюється на силует (це фото, де людина чи предмет темні, а фон яскравий). Не існує простих інструментів або налаштувань камери для компенсації.

Рішення неймовірно просте: рухайтеся в тінь. Тінь - це найпростіший світ для зйомки, а це означає, що ви отримаєте кращі результати, навіть коли ви навіть не уявляєте, що робите. Інший не менш простий варіант - дочекатися похмурого дня, оскільки хмари в основному затінюють всюди. У цій ситуації досвідчений фотограф може також використовувати такі аксесуари, як відбивачі або фільтри, але це не аксесуари, які більшість випадкових фотографів носять із собою.

Хілларі Григоніс / Цифрові тенденції

Перебуваючи в приміщенні, шукайте вікно - або увімкніть світло

Вікно - це внутрішній еквівалент тіньового місця на вулиці. Віконним світлом легко знімати і допомагає створювати більш приємні фотографії. Однак не стріляйте прямо у вікно. Встаньте спиною або боком до вікна. Наближення до вікна додає більше світла вашому знімку, що також може запобігти розмиттю. Пограйте навколо, рухаючись по об'єкту.

Звичайно, вікно працює лише вдень і, залежно від того, куди воно виходить, певний час. Якщо вікон немає або ви знімаєте вночі, принаймні, перед фотографуванням увімкніть усе світло в кімнаті. Хоча він не такий ідеальний, як природне світло, штучне освітлення кімнати настільки яскравим, наскільки це можливо, допоможе запобігти розмитості фотографій.

Хілларі Григоніс / Цифрові тенденції

Змініть свій зріст

Як зробити фото? Ви, мабуть, хапаєте телефон або камеру, розміщуєте їх біля ока і стріляєте, так? Це добре, але трапляється так, що всі ваші фотографії починають виглядати однаково. Чому? Тому що всі вони взяті з однакової висоти.

Просто стоячи на колінах, сидячи або стоячи поверх чогось, можна миттєво внести різноманітність у цей хо-хам-пост в Instagram. Що б ви не фотографували, спробуйте подивитися з різних сторін і знайдіть той, який вам найбільше виглядає. Наприклад, коли фотографуєте дітей, стоячи на колінах або сидячи, щоб стріляти не з вашого рівня очей, часто відбувається значне покращення.

Хілларі Григоніс / Цифрові тенденції

Перестаньте розміщувати все smack-dab в центрі

Чи знали ви, що фотографи дотримуються (і також порушують) правила, що передбачає, що ви не повинні розміщувати все, що фотографуєте, прямо в центрі? Ми не обіцяли ніяких технічних речей, тому не будемо вникати в правило, але концепція породжує неймовірно просту, нежаргонічну підказку: припиніть дефолт по центру та подумайте, де все на фотографії.

Раніше розміщення всього в центрі було необхідним для отримання чіткого знімка, але більшість камер можуть знімати гострий предмет навіть тоді, коли поза центром. І якщо ваша камера - це смартфон, ви можете просто торкнутися об’єкта на екрані, щоб сфокусуватись там. Поміщення людини чи предмета трохи збоку додає інтересу та має тенденцію привертати увагу. Розміщення поза центром також створює порожній простір, що створює менш зайняте зображення, яке часто привертає увагу.

Ми не говоримо, що більше ніколи не робимо центровану фотографію, але ми хочемо припинити центрування фотографії, навіть не думаючи про це. Подумайте, де знаходиться людина чи предмет і що ще є у кадрі, і ви отримаєте кращі кадри - це називають композицією.

Хілларі Григоніс / Цифрові тенденції

Редагуйте свої фотографії

Для більшості фотографів зображення не закінчується після натискання затвора. Редагування допомагає фотографам завершити штрих на фотографії, щоб точніше відтворити кольори або викликати емоцію, яка спочатку надихнула на знімок. Але вам не потрібні Photoshop та професійні навички редагування фотографій для редагування ваших зображень.

У той час як Photoshop, Lightroom та інші вдосконалені редактори зображень пропонують безліч функцій, випадковим фотографам краще обслуговувати базові програми, які роблять швидкі доробки. Виправлення в один клік та прості повзунки допомагають покращити ваші фотографії, навіть якщо ви ніколи раніше не редагували фотографії. Якщо ви знімаєте зі смартфона, спробуйте одне з наших найкращих варіантів для найкращих додатків для фотографій для iOS та Android. Для настільних програм спробуйте одну з цих безкоштовних програм для редагування.

Зробіть більше фотографій

Підвищення рівня ваших фотографічних навичок нічим не відрізняється від вдосконалення гри в гольф або будь-якої іншої гри - чим більше ви граєте, тим краще ви отримуєте. Чим більше фотографуєте, тим більше ви вдосконалюєтесь. Навіть якщо у вас немає бажання переходити межу в режими ручної експозиції та вдосконалену аматорську фотозйомку, отримання більше знімків допоможе підвищити вашу креативність, допоможе вам розпізнати сценарії, які не працюють для фотографій, і збільшує шанси на покращення постріл. Ви можете швидше заповнити свій смартфон або SD-карту, але просто робити більше фотографій - це простий спосіб дізнатися, як робити кращі фотографії, не викопуючи підручник з фотографії.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found