Як дістатися до центру Всесвіту в "Нічиєм небі"

без оновлення mans 113 bluespace 1No Man’s Sky це гра про дослідження та відкриття, але зрештою, ви можете захотіти насправді просунутися до того, що може запропонувати Hello Games. Коли це станеться, ви захочете повернути свій зоряний корабель до центру галактики, деNo Man’s SkyТаємничий фінал чекає.

Як дістатися до центру галактики та будь-якого “кінця” No Man’s Sky пропозиції, коли ви приїжджаєте - повне розголошення: ми навіть цього ще не бачили - непросте, однак. Гра, схоже, пропонує кілька шляхів до цього центру, але, як і багато інших аспектів Всесвіту "Нічиє небо", вони не завжди зрозумілі. До цього моменту ми зібрали кілька порад із наших подорожей, які, сподіваємось, допоможуть вам дійти до кінця Нічиє небо, і уникати деяких підводних каменів на цьому шляху.

Нічиє небо_20160806173015

1. Виберіть свій шлях

No Man’s Sky здається, спрямовує гравців до трьох шляхів, що ведуть до центру галактики. Перший - це «Шлях Атласу», який манить гравців відстежити таємничу давню расу, дотримуючись різних координат через галактику. Невдовзі з’явиться інший шлях, коли з гравцями зв’язаться два інші дослідники космосу, Нада та Поло, які пропонують вам натомість шукати їх. Нарешті, ваша карта галактики надає те, що ми вважаємо прямим шляхом до центру. Який із них ви оберете, змінить ваш досвід, принаймні певною мірою.

Основна відмінність між маршрутами до центру полягає в тому, що Атласний шлях суто відрізняється від інших. Замість того, щоб вказувати прямо на середину, це відволікає вас, щоб відкрити таємницю "що відбувається" у світіNo Man’s Sky. Якщо ви хочете максимум досліджень - і максимальний час подорожі - дотримуйтесь шляху карти до ядра Галактики. Ви можете будь-коли перейти на інший шлях, але зауважте, що принаймні для шляху Атласу є кілька ключових речей, які ви повинні зробити, щоб його завершити, і на цьому шляху легко заплутатися.

Нічиє небо_20160809171531

2. Шлях Атласу (здається, простий режим)

Дістатися до центру галактики - величезна пропозиція. Подорож безпосередньо туди триває вічно. Тож якщо ви хочете легше No Man’s Sky досвід - до певної міри, у будь-якому випадку - вам слід спробувати шлях Атласу. Вам потрібно буде відвідати лише 10 локацій, щоб очистити шлях і закінчити гру, хоча вам все одно доведеться багато разів зупинятися по дорозі на інших планетах і зоряних системах. Хоча це набагато швидше, але, звичайно, не швидко. Ви все одно отримаєте багато від свого No Man’s Sky досвід. Але шлях Атласу дає вам низку додаткових ніг на шляху.

Тож якщо ви хочете трохи коротшого досвіду, спробуйте шлях Атласу. Після того, як ви його завершите, ви перейдете до свого роду режиму «нова гра плюс», який дозволить вам дослідити галактику з цілим обладнанням та оновленнями. Тож якщо ви шукаєте більш компактний варіант No Man’s Sky - і ми говоримо приблизно 30 годин проти приблизно 100 годин тут - це шлях.

Нічиє небеса_20160808173228

3. Не продавайте свої камені Атласу

Ось як ви можете зіпсувати шлях Атланта і позбавити себе можливості закінчити його, що, в свою чергу, вимагає другого проходження.

Проробляючи шлях через Атлас, вам подарують кілька "Атласних каменів". Ці спеціальні гірські породи є одними з найцінніших предметів у грі і приносять приблизно 70 000 одиниць. Вони також займають слот інвентаризації, і спочатку незрозуміло, для чого вони потрібні. Цінно та надокучливо, коли вони перебувають у грі, спокусливо продати їх - ні. Якщо ви хочете закінчити шлях Атласу, вам абсолютно потрібно повісити свої камені Атласу.

Насправді вам доведеться зібрати 10 каменів Атласу до кінця гри, а це означає, що вам потрібно буде очистити 10 пробілів у своєму інвентарі, щоб перенести їх усі. Ви можете розширити свій інвентар за допомогою падінь - часто це виявляється, коли ви шукаєте "Укриття" на сканерах шляхових точок на більшості планет - або купуючи кращі кораблі. Якщо ви продаєте свої камені Atlas, неможливо отримати достатньо, щоб закінчити шлях, тому що, хоча вони іноді доступні на Галактичному ринку, вони шалено дорогі. Найкраще зберігати ті, які ви отримаєте.

Подібним чином, якщо ви хочете закінчити шлях Атласу, перейдіть до системи з остаточним місцем розташування Атласу, поки не будете готові здати свої камені. Якщо ви не можете закінчити шлях, коли прибудете до останньої зупинки, здається, ви не можете переглянути його знову. Ми зіпсували і продали половину наших Атлаських каменів, перш ніж зрозуміти, що вони нам потрібні, і коли ми покинули 10-те місце Шляху Атлант, ми так і не знайшли іншого.

Нічиє небеса_20160809200409

4. Станції атласу навчать вас безлічі чужих слів

Кожен крок по Шляху Атласа закінчується спеціальною космічною станцією “Інтерфейс Атласа”, яка видає фрагмент історії та направляє Вас до наступного розділу. Всередині кожної станції є велика відкрита площа, яка оточує шлях до наступного сюжетного ритму. Не ігноруйте цю відкриту ділянку.

На землі навколо вашої посадочної майданчика на кожній станції лежить купа світяться кульок. Якщо ти наблизишся до них, вони зникають. Хоча це трапляється не завжди, активація цих зникаючих шарів також може навчити вас слову з чужої мови. Якщо вам пощастить, ви можете вивчити 10 або 15 нових слів на одній станції - і ви потрапите щонайменше 10 із них на шляху до центру.

Бігати і вивчати всі ці слова, безумовно, варто вашого часу. Вони вирішують різні загадки No Man’s Sky простіше, приносячи вам купу нагород при взаємодії з прибульцями та їх механізмами. По-друге, це дозволить вам швидше заробити віхи подорожі, і вони вам знадобляться, щоб закінчити гру.

Нічиє небеса_20160809185338

5. Віхи мають значення

Безсумнівно, ви це багато-багато разів помічали No Man’s Sky зупиняє вас, щоб повідомити вам, що ви отримали "Віху подорожі". Ви накопичуєте їх для виконання різних завдань, таких як ходьба на великі відстані, вбивство сторожових і заробіток великої суми. Спочатку вони здаються дещо безглуздими, але всі ці етапи складаються, щоб зробити ваш “Загальний етап”, який визначає, де ви знаходитесь на своєму кінцевому шляху гри, принаймні частину часу.

Вам потрібно буде досягти рангу Galileo Milestone - найвищого в грі - для того, щоб закінчити шлях Атласу, для початку. Це не означає, що вам доведеться максимально використати всі інші етапи, але вам знадобиться досить багато. Це означає, що варто активувати інопланетні моноліти, з якими ви зіткнетеся у своїй подорожі, а також вивезти сторожових, які намагаються вас клопотати. Ви зможете заробити багато етапів, просто зігравши у гру, але до кінця, можливо, вам доведеться взяти ще кілька, щоб просунутися вперед. Тож обов’язково скануйте тварин на планетах, де ви збираєтеся проводити багато часу, наприклад. Кожна віха має значення.

Нічиє небеса_20160808180115

6. Максимально використайте станції аномалій

Під час своїх подорожей ви зустрінете на своєму екрані маркер, який вказує на "Космічну аномалію". Ця аномалія насправді - це космічна станція з цими двома дивними персонажами, Надою та Поло. Здається, що аномальні станції вказують на альтернативний шлях від Атласу, але вони не є взаємовиключними. Насправді станції Anomaly можуть діяти як паралельний шлях і надавати корисні переваги на шляху, незалежно від того, куди ви прямуєте.

По-перше, якщо з якоїсь причини вам збиться зі шляху Атласу, Нада може повернути вас на цей шлях. По-друге, є альтернативний набір етапів, які принесуть вам нові речі від інженера Поло, коли ви граєте, тому ваш час, витрачений на підривання сторожових і виживання ворожих планет, принесе вам додаткові винагороди. По-третє, на станції Anomaly завжди є новий багатофункціональний інструмент, який ви можете придбати - просто проходьте біля цього великого циліндра з правого боку кімнати, коли ви входите, і всередині ви знайдете новий багатофункціональний інструмент. По-четверте, якщо вам не потрібно повертатися до Атласної стежки, ви завжди можете попросити у Нади якусь корисну техніку для оновлення вашого спорядження.

Якщо ви ігноруєте Шлях Атланта, Нада також може показати вам сусідні чорні діри на карті галактики. Однак, як згадувалось у нашому загальному посібнику з порадами, не просіть “ярликів” до центру галактики, якщо ви насправді їх не хочете. Коли Nada додає інформацію до вашої карти Galaxy, вона буде там, поки ви не дійдете до цього пункту призначення - тому, якщо ви проігноруєте шлях до чорної діри та підете в іншому напрямку, він сяде на вашу карту, переповнюючи ваш інтерфейс. Якщо ви займаєтесь вивченням, ви можете взяти занадто багато індикаторів чорних дір для вашої карти, що ускладнює отримання шляхових точок Atlas Path. Це, в свою чергу, може зробити неможливим пройти шлях до Атласу.

Однак якщо вам потрібні ярлики, Нада може допомогти.

Нічиє небеса_20160811000256

7. Чорні діри - найкращий спосіб досягти успіху

Я перевірив це досить ретельно: якщо ви хочете досягти реального, значного прогресу в галактичному ядрі, ви захочете використовувати чорні діри. Вони є найбільш послідовним способом фактично зменшити величезну кількість світлових років, які вам доведеться подорожувати, щоб прибути до центру.

Ви можете помітити, де на вашій галактичній карті розташовані чорні діри, перевіривши наявність сіруватих маркерів навколо зоряних систем. Коли ви потрапите в ці системи, ви побачите чорну діру прямо перед собою. Просто полетіть у нього, і ви отримаєте випадковий ярлик до центру галактики. Точна відстань, яку ви отримаєте, пройшовши чорну діру, не є постійною, але ви завжди будете отримувати повідомлення про те, що подолали якусь відстань - сотні тисяч, а може навіть мільйони світлових років - коли дійдете до іншої сторони . Чорні діри, однак, не визначають ваш напрямок, і більша частина цієї гігантської подорожі - це бічний рух, а не вперед. Ваш фактичний прогрес до центру за чорну діру становить приблизно від 1300 до 1500 світлових років за поїздку.

Однак ці ярлики беруть своє. Кожен стрибок чорної діри випадковим чином порушить корабельну систему, що часто змушує зупинятись та ремонтувати її. Якщо ви збираєтеся робити багато подорожей по чорних дірах, вам потрібно буде мати ресурси, необхідні для їх ремонту. В іншому випадку вам доведеться витратити багато часу, просто підтримуючи своє судно в робочому стані.

Спочатку важко сказати, чи варто чищення чорних дір. Оскільки це зламає ваш корабель, може здатися, що просто прямі стрибки в центр галактики були б кращою ідеєю, особливо враховуючи, що ви можете подорожувати приблизно 1550 світлових років за стрибок, коли ваш корабель повністю модернізований - можливо, більше , якщо ви підключаєте оновлення двигуна, щоб максимізувати бонус за укладання оновлення.

Порівнявши день регулярних стрибків із днем ​​подорожі чорної діри до центру, різниця була сувора: через якусь математичну хитрість, обертання галактики чи просто добру старомодну помилку, ви можете намітьте стрибок, який знаходиться майже по прямій лінії до центру галактики від вашого поточного місцезнаходження, і ніколи не виходьте з нього повних 1500 світлових років. Ваш прогрес за стрибок насправді більше порядку сотень світлових років, якщо це так. Найкращий спосіб подорожувати до центру галактики - через чорну діру, навіть під час ремонту.

Нічиє небеса_20160815205338

8. Гіпердрайви допомагають

Якщо ви їдете атласною стежкою, вам не потрібно буде багато працювати над своїм двигуном. Перше вдосконалення гіперприводу, Warp Reactor Tau, дозволить за один постріл перестрибнути достатньо світлових років, щоб пройти вас від станції Атлас до станції, що забезпечує ефективний прогрес. Але якщо ви хочете піти іншим шляхом, двигуни гіперприводу повинні бути вашим головним пріоритетом. Проблема в тому, що технологію потрібен час, щоб органічно знайти гру. Як тільки ви знайдете креслення, вони вимагають достатньо ресурсів, щоб побудувати та зайняти цінний інвентарний простір.

Однак, незважаючи на високу вартість, вдосконалення реактора деформації того варте. Остаточне вдосконалення, Warp Reactor Theta, дозволить вам проштовхнути більше 1000 світлових років за стрибок. Незалежно від того, чи просто ви прямуєте до центру галактики, чи шукаєте чорні діри, такий діапазон необхідний для того, щоб з будь-якою швидкістю дістатися туди, куди ви прямуєте. Витратьте час на пошук золота, шліфувальної сталі, нікелю та міді, які вам потрібні, щоб дозволити собі кращі двигуни.

Нічиє небо_20160808154950

9. Космічне піратство платить

Навіть якщо ви робите Atlas Path, найкоротшу версію досвіду, No Man’s Sky все ще велика і досить страшна гра. Ви хочете інвестувати в кращі кораблі та вдосконалене спорядження, і це означатиме збирання коштів, необхідних для придбання цих речей, що швидко додається.

Існує безліч різних способів заробити гроші No Man’s Sky, але один надійний фокус, особливо якщо у вас немає жорстких систем заміни кораблів, - це стати підлим космічним піратом. Слідкуйте за великими капітальними кораблями, які деформуються в кожній системі, і шукайте тих, хто перевозить великі вантажні контейнери. Вибуй їх, і вони скинуть свої вантажі у порожнечу, де ти зможеш їх зачепити.

Так, ви точно будете залучати зловмисників, коли будете робити це. Якщо ви можете атакувати кораблі, перебуваючи недалеко від космічної станції системи, ви можете закріпити назад і закріпитись до того, як вас підірвуть. Але навіть якщо ви потрапите в глибокий космічний бій і програєте, вам просто потрібно буде полетіти назад до своєї плавучої могили, позначеної на дисплеї, і забрати свій вантаж. Це швидкий спосіб заробити тонни розпродажів - недоліком є ​​зламання ваших корабельних систем з кожною смертю.

Нічиє небеса_20160808153853

10. Оновіть свій майнінг для довгострокової ефективності

Якщо ви схожі на нас, ви, мабуть, придбали близько 900 технологічних оновлень під час гри No Man’s Sky і жоден з них не здавався дуже цікавим. У грі повно незрозумілих, додаткових доповнень, які нібито покращують ваші речі, але саме те, як і якою мірою, не завжди очевидно. Крім того, з такою кількістю доповнень, обмеженим запасом місця - ваші встановлені технології ділять простір із речами, які ви підбираєте, тобто щоразу, коли ви вдосконалюєте своє спорядження, ви втрачаєте деяку вантажопідйомність - і додаткові ресурси, необхідні для їх виготовлення, легко дотримуйся того, що маєш.

Однак якщо ви серйозно ставитеся до ядра Галактики, вам потрібні відповідні інструменти. Через деякий час, швидше за все, ви не витратите купу часу на жодній планеті. Звичайно, вони гарні, але No Man’s SkyЯк тільки ви побачите 15 або 20 з них, світ розріджується на цікавій різноманітності. У цей момент ви, мабуть, зупинятиметесь переважно, щоб заправити системи та відремонтувати корабель, а це означає видобуток корисних копалин, видобуток корисних копалин.

Зосередьтеся на встановленні модернізації Beam Intensity для майнінгового лазера на вашому мультиінструменті.No Man’s Sky іноді незрозуміло, що саме вони роблять, однак іноді кажуть, що модернізація інтенсивності променя дозволяє швидше "руйнувати місцевість". Але оскільки ваш лазер не може знищити місцевість - лише ваші плазмові гранати можуть насправді підірвати землю - він має на увазі здатність вашого лазера пробивати мідь, золото, елерій, алюміній та інші великі мінеральні відкладення. Видобуток великих родовищ цих ресурсів надзвичайно важливий для підвищення модернізації вашого корабля та швидкого заробітку. Покращення інтенсивності пучка повинно дозволити вам відносно швидко витратити щільні ресурси, що заощадить вам багато часу в довгостроковій перспективі.

Також варто інвестувати в оновлення, щоб зменшити перегрів лазера. Це звучить як незначне доповнення, але розроблений багатофункціональний інструмент заощадить вам багато часу у вашій подорожі понад 100 000 світлових років.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found