Звіт розбиває перевірених користувачів Twitter за групами

журналісти знаменитості спортсмени складають більшість твітерів перевірених списків акаунтів Маларі Гокі з Digital Trends - один із перевірених користувачів Twitter. У журналістів найбільше перевірених акаунтів. Якщо ви коли-небудь задавались питанням, що означає блакитна галочка біля імені користувача Twitter, це означає, що це підтверджений користувач - "хто є хто" в Twitter. За даними Twitter, "в даний час перевірка використовується для встановлення справжності особи ключових осіб та брендів у Twitter". Це допомагає користувачам безпосередньо взаємодіяти з відомими людьми та брендами, які використовують Twitter.

Отже, хто такі перевірені користувачі та в якій галузі вони працюють? Хадже Ян Кампс, генеральний директор Triggertrap, зробив звіт, визначаючи, хто такі перевірені користувачі Twitter (через Medium). Кампс згадав, що перевірка Twitter допомагає "захистити та виділити користувачів, які особливо ризикували отримати себе за іншу особу".

За даними Кампса, у Twitter є близько 150 000 підтверджених акаунтів із 300 мільйонів активних користувачів, або 0,05 відсотка від усіх користувачів Twitter. Чверть цих підтверджених акаунтів належать журналістам та іншим медіа-персонам. Близько 18 відсотків належать до спортивних команд та спортсменів, 13,6 відсотка - актори та артисти, 12,7 відсотка - компанії або бізнесмени, 12 відсотків - музиканти та групи, 6,8 відсотка - засоби масової інформації, 6,5 відсотка належать урядам та неурядовим організаціям (НУО ), 3,1 відсотка - це шоу та фільми, а виховання тилу - політики на 2,9 відсотка.

Хоча журналісти складають чверть перевірених користувачів, у музикантів найбільше підписників. Музиканти в середньому складають близько 1,4 мільйона прихильників, порівняно зі скромним числом прихильників журналістів - 140 000. За характером свого бізнесу засоби масової інформації в середньому складають найбільше твітів, незважаючи на те, що вони складають лише 6,8 відсотка всіх перевірених користувачів. Підприємства приходять у далеку секунду, незважаючи на те, що вони все частіше звертаються до соціальних медіа для сприяння обслуговуванню клієнтів.

Найчастіше перевіряються облікові записи, як правило, знаменитості. Сім музикантів увійшли до першої десятки, такі як Кеті Перрі (70,1 млн, перша), Джастін Бібер (64,1 млн, друга), Тейлор Свіфт (57,9 млн, четверта), Леді Гага (46,8 млн, шоста), Ріанна (45,8 млн, сьомий), Джастін Тімберлейк (45,6 млн., восьмий) та Брітні Спірс (41,9 млн., десятий). Поки політики займають останнє місце за кількістю перевірених рахунків, один із них, президент Барак Обама (59,6 мільйона, третій), увійшов до першої десятки. YouTube (51,1 млн. П’ятий) та The Ellen DeGeneres Show (43,6 млн., Дев’ятий) складають решту.

Цікаво, що власний акаунт Twitter навіть не потрапив у першу десятку за кількістю підписників (39,6 мільйона, 11-е місце), а найвищий спортсмен, футбольна суперзірка Кріштіану Роналду, знаходиться на 13-му місці (35,7 мільйона). Найвищим керівником бізнесу, за яким стежать користувачі Twitter, є засновник Microsoft Білл Гейтс (22,2 мільйона, 30-е місце).

Що стосується користувачів, за якими стежать підтверджені акаунти, @ 6BillionPeople робить зухвалі спроби стежити за всіма на планеті, але досягла лише 2,4 мільйона акаунтів, або 0,8 відсотка від усіх користувачів Twitter. @AmexOffers отримав 3 мільйони твітів, демонструючи агресивний підхід до соціальних мереж.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found