Як збільшити масштаб на Mac

Хоча більшість браузерів пропонують функції масштабування, часто простіше використовувати власну функцію масштабування у вашій операційній системі, яка працює з усім, незалежно від того, що ви робите. Машини Mac мають цю можливість, і ми покажемо вам, як збільшити Mac, налаштувати його та керувати ним!

Комбінації клавіш збільшення

Як отримати смайли на вашому Mac

Якщо на вашому комп’ютері вже ввімкнено масштабування, і ви готові до роботи, це швидкі комбінації клавіш, щоб навчитися (якщо комбінації клавіш та масштабування не ввімкнено, перейдіть до розділу панелі масштабування для отримання додаткової інформації). Трохи попрактикувавшись, ви можете миттєво робити знімки та зменшення масштабу під час роботи на своєму Mac.

Option-Command-8: Це вмикає або вимикає функцію масштабування. Очевидно, ви хочете його включити, але це зручний спосіб перевірити, чи не впевнені ви.

Знак Option-Command-Plus (+): Версія знака рівності - це спосіб збільшити масштаб на вашому Mac. Використовуйте цей вхід для вбудовування.

Option-Command-Minus (-): Зменште масштаб за допомогою цієї функції, коли закінчите, або коли хочете швидше орієнтуватися.

Дотримуйтесь фокусу на клавіатурі: Хоча ця опція не має попередньо призначеної команди клавіатури, ви можете призначити її, якщо хочете. Якщо ви ніколи раніше не використовували фокус на клавіатурі, це в основному показує, який елемент на даний момент виділено клавіатурою (докладніше про те, як це допомагає доступності).

Примітка. Важливо знайти оновлену версію команд масштабування клавіатури, оскільки відомо, що вони іноді змінюються. Цей список працює з Mac Catalina, на даний момент останньою ОС, і ми будемо працювати над його оновленням, якщо відбудуться інші зміни.

Відкрийте панель масштабування для налаштування

Меню Apple ZoomРекомендуємо відвідати панель налаштувань масштабування на своєму Mac, щоб переконатися, що всі налаштування правильні, навіть якщо ви можете обійтись за допомогою комбінацій клавіш. За допомогою цих елементів керування можна налаштувати або додати функції та, як правило, покращити функціональність відповідно до своїх потреб, а також усунути неполадки, що не працюють. Ось як отримати до них доступ.

Крок 1: Відчини Системні налаштування від вашого Док або натиснувши Меню Apple, тоді Системні налаштування. Звідти вибирайте Доступність.

Крок 2: У вікні Доступність ви побачите список панелей налаштувань зліва, з яких ви можете вибрати. Шукайте Збільшити панелі (це має бути рано) і виберіть її.

Крок 3: Вікно тепер відображатиме кілька функцій масштабування, які ви можете ввімкнути або вимкнути, перевіривши їх. Увімкнути Використовуйте комбінації клавіш для збільшення та будь-які інші варіанти, які, на вашу думку, будуть корисними.

Крок 4: Зверніть пильну увагу на Стиль збільшення випадаюче меню. Тут ви можете вибрати будь-який Повний екран, розділений екран або Картинка в картинці масштабування. Зокрема, для великих екранів картинка в картинці може мати більше переваг для навігації, але ви можете переключатися між цими трьома, щоб побачити, що вам найбільше подобається. Розширений іВаріанти кнопки праворуч дадуть вам ще кілька варіантів натиснення та випробування. Це все хороші речі, які можна коригувати за потреби.

Наближення сенсорної панелі

Збільшена панель дотику

Нові комп'ютери Mac оснащені сенсорною панеллю OLED із піктограмами з підсвічуванням, які змінюються залежно від використовуваного вами програмного забезпечення. Це хіт-ес-пропуск, але він дуже корисний для варіантів доступності. Ось як збільшити сенсорну панель.

Крок 1: Відвідайте Збільшити панелі налаштувань, як описано у вищенаведеному розділі. Якщо на вашому комп'ютері Mac є сенсорна панель, ви побачите новий прапорець для Увімкніть масштабування сенсорної панелі. Переконайтеся, що вибрано.

Крок 2: Торкніться і перетягніть палець на сенсорній панелі, доки на екрані не з’явиться збільшена версія сенсорної панелі для полегшення управління. Якщо піктограми все ще недостатньо великі, натисніть Команда клавішу та “вщипніть”, а пальцем та пальцем розгорніть сенсорну панель на екрані. Це має збільшити сенсорну панель.

Крок 3: Проводячи пальцем по сенсорній панелі одним пальцем, швидко торкніться другим пальцем. Це синтезує кран там, де знаходиться ваш перший палець. Якщо ви тримаєте другий палець вниз і перетягуєте обидві цифри, ви можете синтезувати рух натисканням та перетягуванням залежно від того, де розміщений перший палець.

Крок 4: Якщо натиснути і утримувати один палець на сенсорній панелі, можна ввімкнути режим прямого торкання, який дозволяє безпосередньо взаємодіяти з елементом сенсорної панелі під пальцем.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found