Як дивитись звернення за станом Союзу в Інтернеті

Президент Дональд Трамп сьогодні ввечері доставить державу Союзу до Конгресу США. Щорічне звернення нинішнього президента до обох палат Конгресу, як правило, є можливістю для лідера країни викласти стан економіки, висвітлити важливі події за минулий рік та поділитися баченням на майбутній рік.

Що таке стан Союзу?

Стаття II Конституції визначає різні обов'язки президента, один з яких полягає у тому, щоб "час від часу передавати Конгресу інформацію про стан Союзу та рекомендувати до їх розгляду такі заходи, які він вважатиме необхідними та доцільними". Джордж Вашингтон встановив традицію щорічного виступу в Конгресі, але починаючи з Томаса Джефферсона, президенти вирішили виголосити письмове повідомлення, а не промову. У наш час президенти ще раз вручають Конгрес особисто державі Союзу - традицію, яку Вудро Вільсон відродив у 1913 році.

Коли і як це дивитись

Повідомлення про стан Союзу планується розпочати о 21:00 за європейським часом / 18:00. PT сьогодні ввечері. Немає встановленої тривалості, коли деякі президенти працюють близько години, а інші завершуються трохи більше 30 хвилин. Торік держава Союзу Трампа у 2019 році склала 1 годину 22 хвилини, що є третьою за довжиною за всю історію.

На кабельних чи супутникових каналах більшість основних мереж новин - CNN, NBC тощо - будуть транслювати адресу. Якщо ви хочете транслювати його, є безліч варіантів: YouTube, C-SPAN, NBC, ABC, The Washington Post, Telemundo та інші основні канали новин - все це має транслювати мову. Білий дім транслюватиме промову на своєму веб-сайті.

Якщо у вас є Roku, ви зможете дивитися виступ на каналі Roku або в різних мережах, які Roku надає, таких як ABC News та Cheddar.

Багато мереж та публікацій пропонуватимуть ведення блогів у прямому ефірі від своїх експертів з питань політики для тих, хто хоче, щоб аналіз пройшов разом із промовою. Торік The New York Times, NPR та CBS пропонували пряме висвітлення на своїх сайтах, включаючи анотації та перевірку фактів, і, схоже, вони будуть робити те саме цього року.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found