Як зробити ідеальне селфі

молода пара, беручи Автопортрет, сміючись, коли вони позують близько для камери на своєму смартфоні на відкритому повітрі в літнє сонце Ракорн / 123RF

Зйомка автопортрету може здатися нехитрим процесом, але правда полягає в тому, що правильно підібрати освітлення, композицію та настрій може бути складним завданням, як це має місце з будь-якою фотографією.

Щоб ваша публікація в Snapchat не задихалася, або ваша фотографія Tinder була рівною, як і ваша пікап-лінія (яка неминуче зазнає невдачі після того, як ви з кимось збігаєтесь), ми пропонуємо вам кілька порад щодо вдосконалення вашої гри в селфі.

Будь-який автопортрет має три компоненти: освітлення, композиція / обрамлення та позиція. Кожен із цих аспектів переплітається між собою, щоб остаточно визначити, як буде виглядати отримане зображення. Нижче ми розглянемо кожну з них, щоб допомогти вам краще зрозуміти, як максимально використати трійцю селфі.

Найкраще освітлення для селфі

Освітлення відіграє найважливішу роль у загальній якості вашого селфі. Зрештою, слово фотографія буквально означає "малювати світлом".

Найчастіше вам потрібно м’яке, рівне світло для селфі. Жорстке світло може підкреслити небажані риси і в цілому дає менш привабливу естетику, хоча, як і в усьому світі фотографії, з цього правила є винятки.

Найпростіший спосіб досягти м’якого, рівномірного освітлення - це захопити своє селфі біля вікна протягом дня. Залежно від того, в який бік спрямоване вікно, можливо, вам доведеться відрегулювати, де ви перебуваєте. Але загалом природне освітлення набагато частіше дає кращий образ, ніж звичайне штучне освітлення, яке ви знайдете у своєму будинку, а також поза ним. Нижче наведено приклад селфі, зробленого моделлю Тесс Холлідей, що демонструє переваги м’якого, рівного світла з вікна.

Якщо ви знаходитесь надворі і немає тіні, щоб прикритись, найкраще постріляти з сонцем у спини та оголити зображення для свого обличчя. А ще краще - використовуйте тіло чи голову, щоб заблокувати сонце в кадрі, щоб мінімізувати спалахи. Це має надати набагато корисніше зображення, ніж зйомка з сонцем в обличчя - не кажучи вже про те, що це врятує вас від того, щоб цілком продивлятись через процес зйомки селфі.

Якщо природного світла немає можливості, спробуйте знайти ділянку, де пропонується велике, розсіяне джерело світла, бажано джерело світла, яке також не спрямоване прямо до стелі, оскільки воно буде відкидати неприродні та непривабливі тіні, більшість особливо під очима та носом. Пограйте із спалахом заливки, який допомагає висвітлити обличчя в ситуаціях з підсвічуванням.

Композиція та обрамлення селфі

Селфі може не мати значення знакового «Місяць над Ернандесом» Анселя Адама, але це не означає, що композиція та обрамлення є менш важливими.

Існує більше «правил» композиції, яких слід дотримуватися, ніж способів їх порушити, але кожна діє по-своєму, і деякі з них варто пам’ятати більше, ніж інші. Найбільш повторюваним є "правило третин".

Себастьян Уолрот / Wikimedia (Creative Commons) Себастьян Уолрот / Wikimedia (Creative Commons)

Простіше кажучи, правило третіх стверджує, що якщо ви хочете розділити зображення на три ділянки, як горизонтально, так і вертикально, предмет зображення повинен потрапити на одне з чотирьох перетинів, де стикаються лінії. Наприклад, на фотографії вище, якщо ви хотіли сфотографувати людину на ньому, ви повинні розташувати його на одному з перехресть. Сьогодні більшість телефонів та додатків пропонують сіткові накладки, майже всі з яких ґрунтуються на правилах третин, що робить процес ще простішим, якщо вам складно зобразити композицію в іншому випадку.

Ще одним ключовим елементом композиції є визнання того, де ви знаходитесь у кадрі. Хороше емпіричне правило - уникати обрізання зображення на різних суглобах, включаючи, але не обмежуючись, лікті, стегна, коліна і плечі. Ця ілюстрація зі світу цифрових камер є гарним посібником, яким слід керуватися.

Так само, пам’ятайте про передісторію, складаючи селфі. Не дозволяйте жодним гілкам дерев чи вуличним ліхтарям заважати. Якщо стирчить з голови стовп, може здатися, що вас насадили на колючку. Це не той вигляд, на який ви йдете, якщо тільки ви не зробите гламурний знімок для свого прослуховування Ходячі мерці.

Позують для селфі

Отримання правильної постави для селфі може здатися очевидним, але є кілька невеликих хитрощів, які допоможуть швидко перенести вашу гру в селфі з нуля на 100.

Багато хто вважає, що фотографування з високого кута може звести до мінімуму появу «пухких підборіддя». Хоча частково відповідає дійсності, ця настанова не застосовується настільки для селфі. Тримайте камеру телефону на рівні очей, і замість того, щоб піднімати камеру, нахиліть голову вгору і притисніть підборіддя та лоб до камери. Це повинно подовжити шию і зосередити увагу на рисах обличчя.

Коли у вашому селфі є їжа, є розумна підказка від вищезазначеної моделі Тесс Холлідей, яка, окрім професіоналів, робить селфі. Замість того, щоб кусати їжу у вашому селфі, просто тримайте все, що ви їсте, і "витріщіть зап'ястя". Він краще демонструє їжу, яку ви збираєтеся поласувати, і дозволяє вам посміхнутися для фотографії, що набагато краще, ніж виглядати, як Cookie Monster, який їде в місто на снікердудлі.

Для дзеркальних селфі найкраще уникати прямих знімків. Натомість трохи поверніть талію і зігніть переднє коліно. Якщо ви не знаєте, що робити з вільною рукою, покладіть її на стегно і трохи «висуньте» стегно. Поза може здаватися неприродною, але вона повинна зробити набагато кращий образ, який відповідає вашій фігурі. Хорошим прикладом цього є наведене нижче селфі від блогери моди, краси та подорожей Вікторії. Незважаючи на те, що її чорне вбрання приховує більшу частину рами, вона тримає руки зайнятими, голову трохи нахиливши, а стегно вискочило.

Підведенню

Наступного разу, коли ви витягнете телефон, щоб зробити селфі, згадайте різні компоненти, про які ви дізналися в цій статті: освітлення, композиція та позування - LCP, для тих, хто краще пам’ятає за допомогою анаграм.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found