Як продати свої старі пристрої Amazon Echo

Якщо ви є власником пристрою Amazon Echo, то ви знаєте переваги від наявності одного з цих розумних пристроїв у вашому домі. Якісні динаміки, дисплеї та чудовий голосовий асистент роблять пристрої, обладнані Alexa, одними з найкращих розумних домашніх продуктів. Зрештою ці пристрої застаріли, але вам не потрібно просто відправляти їх на переробку. Вони можуть допомогти вам дозволити оновлення або щось інше.

Якщо ви хочете продати свій Amazon Echo або інші пристрої Echo, вам слід знати кілька речей, наприклад, як витирати пристрій і скільки грошей можна очікувати. У нашому посібнику є відповіді на ці та інші питання, тому ви можете продати пристрій Amazon Echo якомога плавніше.

Підготуйте та витріть пристрій

На відміну від комп’ютера, пристрій Echo не зберігає на своєму жорсткому диску багато постійних даних або інформації профілю. Однак у ньому зберігаються деякі записи ваших уподобань, голосової інформації тощо - речі, які ви обов’язково хочете видалити перед продажем пристрою. На щастя, Amazon робить цей процес досить простим завдяки швидкому переходу на їх веб-сайт.

Крок 1: Перейдіть на веб-сайт Amazon і виберіть Керуйте своїм вмістом та пристроями.

Крок 2: Увійдіть за допомогою свого ідентифікатора Amazon. Переконайтеся, що обліковий запис Amazon, до якого ви входите, є тим самим, що і ваші пристрої Echo.

Крок 3: Виберіть Пристрої розділу з меню у верхній частині сторінки. Це покаже вам усі ваші пристрої Amazon, включаючи Echos, Kindles та мобільні пристрої, підключені до мережі Amazon. Шукайте пристрій Echo, який ви плануєте продати, - він матиме ім’я, яке ви вибрали для нього. Виберіть цей пристрій.

Крок 4: Тепер, загляньте під свій список пристроїв, і ви побачите кілька варіантів керування вибраним пристроєм. Спочатку вибирайте Видалити записи голосу щоб видалити з вашого облікового запису голосові команди, пов’язані з цим пристроєм. По-друге, вибирайте Скасувати реєстрацію. Це повністю видалить пристрій з вашого облікового запису, видаливши весь залишок вмісту з вашого Echo. Клацніть минуле попередження, і ваш пристрій буде скасовано.

Продавати через програму торгівлі Amazon

Найпростіший спосіб продати свій Echo - повернути його Amazon. Amazon керує власною службою реконструкції і буде рада викупити ваш пристрій Alexa, щоб врешті-решт продати його знову - з кількома застереженнями. Програма Amazon спеціально розроблена, щоб допомогти вам оплатити новий пристрій Echo. З повернення ви отримаєте подарункову карту Amazon, якою ви зможете користуватися в будь-якому місці на Amazon, а також знижку 25% на будь-який новий придатний пристрій Echo. Це спеціально розроблено для оновлення до нового Echo, але ви можете ігнорувати вбудовану знижку, якщо хочете, і використовувати подарункову карту, щоб допомогти оплатити ваше наступне замовлення на Amazon.

Крок 1: Перейдіть на сторінку торгівлі Amazon (будьте готові увійти у свій рахунок). Перший розділ покаже вам список пристроїв Echo. Виберіть пристрій Echo, яким ви бажаєте торгувати. Зверніть увагу, що в даний час Amazon не приймає найновіші пристрої Echo, тому це зазвичай найкраще працює, якщо у вас одна із старих моделей.

Крок 2: Дайте відповіді на кілька основних запитань щодо вашого пристрою, щоб з’ясувати, чи працює він та чи є якісь зовнішні недоліки.

Крок 3: Amazon надає вам обмінну вартість, а також два варіанти на випадок, якщо вони не можуть запропонувати обмінну вартість під час перевірки. Якщо вони перевірять ваш пристрій Echo і виявлять, що він не у відмінному стані, вони можуть або запропонувати вам нижчу ціну (на власний розсуд, як правило, до 5 доларів США), або повернути його вам безкоштовно. Виберіть, який варіант ви віддаєте перевагу, якщо щось не виходить, а потім виберіть Продовжуйте.

Крок 4: Виберіть правильну поштову адресу у своєму обліковому записі. Amazon надішле вам ярлик для доставки. Відправте своє Echo на Amazon.

Недоліком програми торгівлі є те, що Amazon не пропонує високих цін. Якщо ви хочете максимізувати свій продаж, вам потрібно шукати стороннього покупця.

Продавати через веб-сайт третьої сторони, такий як Swappa

Є багато сторонніх веб-сайтів, які дозволяють продавати свою електроніку. Для надійного варіанту, який добре знає пристрої Amazon, ми рекомендуємо Swappa. Часто ви можете отримати вищу ціну за свій пристрій, якщо хочете працювати на цьому веб-сайті.

Крок 1: Перейдіть до Sell ​​Home Tech (Amazon) розділ сайту Swappa. Виберіть конкретний пристрій Echo, який ви хочете продати.

Крок 2: Створіть обліковий запис у Swappa та переконайтеся, що Alexa все ще працює. Ви також можете побачити останні середні ціни продажу, тому занотуйте їх. На цьому етапі вам потрібно буде ввести електронну адресу PayPal, щоб ви могли отримувати гроші, оскільки Swappa використовує лише PayPal.

Крок 3: Створення списку. Будьте готові з основним описом стану Echo та кількома фотографіями - це допоможе йому легше продаватись. Ви можете встановити свою ціну тут. Обов’язково дотримуйтесь середнього показника, але скиньте кілька доларів, якщо хочете швидко продати.

Крок 4: Чекайте пропозиції. Коли ви отримаєте та приймете пропозицію, вам негайно заплатять. Відправте Ехо за адресою, наданою продавцем.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found