Як транслювати та купувати лимонадний альбом Бейонсе

король левів акторський тур формації Бейонсе Бейонсе / Facebook Ще одного дня чергова поляризуюча музична сила випускає альбом карколомно, в результаті чого шанувальники колективно намагаються зібрати час і гроші. З тих пір, як Бейонсе випустила свій сюрпризний альбом,Лимонад, після суботнього ефіру однойменного короткометражного фільму на HBO одне запитання пролунало по всій Америці: де я можу взятиЛимонад?

Вісцеральна 60-хвилинна візуальна подорож Бейонсе через розриви серця, фемінізм та незрозумілу схильність до підпалів вийшла в ефір HBO, проте HBO GO пропонував короткометражний фільм лише на 24 години. Враховуючи, що Бейонсе є частковою власницею потокового сервісу Tidal - поряд із її чоловіком Джей Зі - і досі поширює музику через Columbia Records, не кожна послуга наливає те саме Лимонад.

Ось короткий огляд того, як і де ви можете побачити візуальний альбом Бейонсе,Лимонад.

Оновлено 28.04.2016 Кіт Нельсон-молодший: Ми додали опцію потокового передавання від Pandora.

Потік

Знімок екрану 25.04.2016 о 11.15.27

Бейонсе Лимонад може бути 12-разовою гіркою пігулкою звинувачень у невірності та погрози розлучення, які Джей З повинен проковтнути, але сім'я все ще є бізнесом. В даний час Tidal - це єдине місце, де можна транслюватиЛимонад альбом та короткометражний фільм. Це означає перший повноформатний альбом, який Бейонсе випустив ексклюзивно на Tidal, відколи минулого року став його власником. Ви можете прослухати його як альбом або плейлист, останній з яких включає короткий фільм наприкінці. Ви також можете зробити альбом і список відтворення доступними в режимі офлайн, якщо хочете.

Хоча Tidal може бути єдиним місцем, де ви передаєте обидва файлиЛимонадфільм та альбом, це не єдине місце, де можна транслювати альбом. Станом на 27 квітня БейонсеЛимонад також може транслюватись на Пандорі. Навіть з включеною Пандорою, Tidal все ще залишається єдиним місцем для трансляції альбому на вимогу.

Купуйте

Знімок екрану 25.04.2016 о 11.12.13

БейонсеЛимонад в даний час його можна придбати лише через Tidal, iTunes та Amazon за 18 доларів. Amazon продає лише MP3-версію альбому, однак, хоча ви можете отримати короткометражний фільм, якщо вирішите попередньо замовити фізичний комбінований CD-DVD, який планується випустити у п'ятницю, 6 травня, за 19 доларів. Apple iTunes також пропонує цифровий буклет із зображеннями кадрів із фільму та відвертими фотографіями Бейонсе та Джей Зі. Отже, якщо ви хочете своєЛимонаді щоб випити його теж, iTunes та Tidal - це єдине місце, де можна придбати альбом із годинним короткометражним фільмом.

Бейонсе виїжджає на дорогу доФормування Світовий тур, який розпочнеться цього вівторка в парку Марлінс у Маямі, штат Флорида. Враховуючи те, що Tidal транслювали пряму трансляцію та пропонували 90-хвилинний виступ Бейонсе на минулорічному фестивалі Made In American, можливо, буде більшеЛимонадвичавлене в струмках.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found