Як помістити музику на пристрій Android

Як помістити музику на пристрій Android

За останні кілька місяців пристрої Android завоювали більшу частку ринку мобільного зв'язку, хоча вони все ще не взяли на себе домінування Apple над iPhone. Все-таки це означає, що все більше телефонів Android блукають по колу - і який кращий спосіб використовувати новий пристрій, ніж кидати на нього затори?

У цьому посібнику ми навчимо вас трьом різним способам приєднати доріжки до пристрою, щоб змусити вас розгойдуватися.

Через USB

1. Підключіть телефон до комп’ютера за допомогою кабелю USB. Вам потрібно буде почекати, поки Windows виявить телефон.

2. Запустіть менеджер файлів і знайдіть аудіофайли, які ви хочете передати.

3. Відкрийте привід, призначений пристрою, і знайдіть або створіть папку для зберігання музики.

4. Скопіюйте / вставте або перетягніть аудіо в папку.

5. Відключіть телефон від комп’ютера. Пристрої Android під час завантаження автоматично виявлять будь-який медіафайл, який є на телефоні, тому ваші доріжки повинні відображатися в музичному програвачі на пристрої.

Через SD-карту

1. Вийміть SD-карту з пристрою Android. Ми не можемо говорити з усіма пристроями, але загалом вам потрібно буде зняти задню панель, щоб дістатися до гнізда для SD-карти. (Якщо у вас немає карти SD, вам потрібно буде придбати її.)

2. Підключіть пристрій зчитування карток SD до комп'ютера. Деякі ноутбуки та настільні комп’ютери мають попередньо встановлені слоти для карток SD, тому вам може не знадобитися купувати кардрідер. Не забудьте перевірити, перш ніж купувати його без потреби!

3. Вставте SD-карту у зчитувач або гніздо. Зачекайте, поки Windows 7 виявить картку як накопичувач і призначить їй диск.

4. Запустіть менеджер файлів і знайдіть аудіофайли, які ви хочете передати.

5. Відкрийте диск, призначений для SD-карти, і знайдіть або створіть папку для зберігання музики.

6. Скопіюйте та вставте або перетягніть аудіо в папку.

7. Вийміть SD-карту з пристрою для зчитування та вставте SD-карту у пристрій

Через Google Play

У березні 2012 року Google оновив Android Market, змінивши його на Google Play. Play дозволяє користувачам використовувати хмару Google для зберігання музики, книг, фільмів та додатків.

Ось кілька простих кроків, які допоможуть вам слухати музику через Google Play та офлайн.

1. Вам потрібно буде завантажити та встановити Менеджер музичних файлів Google Play на свій комп’ютер.

2. Після встановлення натисніть на Менеджер. Менеджер запитає, де ви зберігаєте музику. Знайдіть відповідний варіант і натисніть «Далі».

3. Вирішіть, чи хочете ви, щоб менеджер автоматично додавав пісні щоразу, коли музика додається до вашої локальної папки.

Тепер Менеджер музичних файлів почне додавати вашу музику до Google Play. По завершенні ви зможете слухати свою музику за допомогою програми Google Play Music на пристроях Android версії 2.2 та новіших. Користувачі можуть безкоштовно зберігати до 20 000 пісень у Play.

Якщо ви опинилися десь без Wi-Fi або служби, ви все одно можете отримати доступ до своєї музики. Вам просто потрібно зробити музику доступною в режимі офлайн.

1. Перейдіть до програми Google Play Music на вибраному пристрої.

2. Перегляньте свою бібліотеку альбомів, виконавців або списків відтворення.

3. Торкніться Меню та знайдіть "Зробити доступним офлайн".

4. Поля з’являться біля елементів, які ви можете зробити доступними в автономному режимі, разом із рядком внизу екрана, який показує, скільки місця на вашому пристрої доступно для музики та інших файлів.

5. Торкніться позначок поруч із елементами, які ви хочете отримати в автономному режимі. Зелені шпильки з’являться у вікнах, що позначають елементи, які ви хочете в автономному режимі.

6. У нижньому лівому куті екрану ви повинні побачити галочку. Торкніться його, коли закріпили всі потрібні елементи.

Через кілька хвилин програма Play повинна розпочати завантаження елементів на пристрій. Додаток Google Play Музика також тимчасово кешує частину вашої музики на пристрої під час її відтворення. Отже, ви можете виявити, що частина вашої музики доступна в режимі офлайн, навіть якщо ви її не додавали.

Щоб відобразити музику, яка доступна лише в режимі офлайн, торкніться Меню на своєму пристрої та знайдіть "Лише музика поза мережею".

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found