Як використовувати миттєвий горщик, щоб змайструвати майже все

Миттєвий горщик - це все, що потрібно - маленькі кухонні прилади, а також ідеальне поєднання повільних плит, скороварок та ряду інших хитрих стільничних приладів. Ви можете смажити квасоля, парові овочі, тушкувати м’ясо тощо, і все це за частки часу, який зазвичай вам знадобиться, щоб приготувати ці продукти в духовці. Миттєвий горщик є чемпіоном рецептів, але поки ви не знаєте, як ним користуватися, кулінари-ветерани та новачки - однакові.

Ознайомтеся з нашими простими інструкціями, порадами та підказками щодо використання вашого абсолютно нового миттєвого горщика.

Що таке приготування під тиском?

Основною функцією більшості моделей Instant Pot є приготування їжі під тиском. Тиск - це те, що дозволяє Миттєвому горщику бути таким універсальним кухонним приладом. Але що саме таке приготування під тиском? Це спосіб приготування їжі, який закупорює їжу всередині посудини рідиною, використовуючи тепло для утворення пари, що збільшує тиск у посудині.

Потім прилад затримує або випускає пару для контролю рівня тиску. При більшому тиску температура кипіння рідини підвищується, і їжа швидше готується при більш високій температурі. Готування під тиском зберігає смаки та поживні речовини вашої їжі, одночасно створюючи вологі та смачні результати та заощаджуючи енергію в процесі.

Як я використовую налаштування?

Передня частина вашого миттєвого горщика може виглядати досить складно, причому всі різні кнопки позначають різні програми. Але коли ви зрозумієте, що означають усі кнопки, це стає досить просто. В основному кожна кнопка посилається на інший спосіб приготування та має заданий час приготування та настройку тиску, щоб зробити речі більш зручними для користувача.

КНОПКАНАЛАШТУВАННЯ ТИСКУЧАС ГОТУВАННЯ
Повільний кухарЗвичайний4 години
ТискНизький або високийВручну
СупВисокий30 хвилин
М'ясо / тушонкаВисокий35 хвилин
Бобові / ЧиліВисокий30 хвилин
ПтицяВисокий15 хвилин
РисНизький або ВисокийАвто
БагатозерновіВисокий40 хвилин
КашаВисокий20 хвилин
ПарВисокий10 хвилин
Йогурт3 програмиВручну
СотеНе застосовуєтьсяВручну
ВручнуЗа замовчуванням високий (можна регулювати)Вручну
НалаштуйтеНе застосовуєтьсяНе застосовується
ТаймерНе застосовуєтьсяВручну
Зберігати в теплі / скасуватиНе застосовуєтьсяНе застосовується

У деяких моделях просто буде кнопка "Рівень тиску", яку ви натиснете, щоб змінити рівень тиску. Установка високого тиску вказує на те, що миттєвий посуд готується під високим тиском, а кришка герметична, щоб утримувати тиск. Налаштування низького тиску вказує на нижчий тиск, але прилад все ще готує під тиском.

Що стосується часу готування, деякі рецепти мають заданий час, тоді як інші вимагають, щоб ви вручну ввели, скільки часу ви хочете, щоб процес приготування був. Налаштування «Зберігати теплий» автоматично вмикається після закінчення приготування.

Деякі моделі Instant Pot мають також додаткові функції та функції. Наприклад, Instant Pot Duo SV має програму приготування sous vide, а Instant Pot Duo Crisp має функцію смаження на повітрі.

Як зняти тиск

Існує два способи безпечного зняття тиску з миттєвого горщика: метод природного вивільнення та метод швидкого вивільнення. Деякі моделі виконують ці функції автоматично, а інші - з імпульсним вивільненням, але швидкий та природний - найпоширеніші методи вивільнення.

Природне вивільнення дозволяє тиску повільно розсіюватися самостійно, розгерметизуючи, коли тепло виділяється з кришки. Розгерметизація може зайняти від 10 до 30 хвилин, залежно від того, скільки рідини знаходиться в каструлі. Рецепти з більшою кількістю рідини розтягуватимуть більше часу, ніж страви з меншою кількістю. Природний метод виділення дозволяє їжі залишатися цілою під час розгерметизації, оскільки всередині приладу менше руху. Спінені продукти або страви з великою кількістю рідини найкраще дотримуватися методом природного виділення. Як повідомляє Instant Pot, для прискорення процесу ви можете покласти холодний рушник на металеву частину кришки, щоб прилад швидше охолоджувався.

Щоб скористатися методом швидкого вивільнення, ви можете вручну повернути клапан випуску пари в положення “вентиляції”. Це швидше охолоджує плиту і займає лише 1-2 хвилини, щоб повністю розгерметизувати. Компанія вважає ручку випуску пари безпечним механізмом для швидкого виходу пари з каструлі. Метод швидкого випуску ідеально підходить для таких продуктів, як лосось і краби, які ви не хочете перепікати, або овочі, такі як брокколі та бок-хой, які готуються дуже швидко. Однак майте на увазі, що це не рекомендується готувати рецепти з високим вмістом крохмалю, оскільки метод швидкого вивільнення може призвести до випуску їжі з клапана.

Будь ласка, зверніть увагу, що дуже важливо почекати, поки весь пар не випуститься з миттєвого горщика, перш ніж знімати кришку. Не безпечно відкривати кришку до закінчення процесу розгерметизації. У вашому миттєвому горщику повинні бути запобіжні замки, щоб ви не могли відкрити кришку до завершення розгерметизації.

Як почистити миттєвий горщик

Обслуговування миттєвого горщика порівняно просто порівняно з іншими кухонними приладами. Вам слід чистити миттєвий посуд після кожного використання, промиваючи кришку, ущільнювальне кільце та вставку. Можливо, вам доведеться також протерти зовнішність горщика.

Якщо ваш миттєвий горщик не закривається належним чином під час його використання, ви зазвичай можете вирішити цю проблему, очистивши його.

Зніміть силіконове ущільнювальне кільце, щоб забезпечити відсутність залишків. Інші дрібні деталі, такі як ручка для випуску пари, антиблокувальний щиток або поплавковий клапан, з часом можуть також злипнути, тому дайте їм хороший повторний прийом, щоб видалити всі вперті залишки або частинки їжі, які можуть затриматися. Не забудьте витерти бруд, який накопичується на поглибленні навколо миттєвого горщика та на підставці для ложок.

Купуйте миттєвий горщик на Amazon

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found