Як придбати Tesla в Інтернеті

Tesla почала продавати автомобілі в Інтернеті до переважної більшості своїх суперників. Десять років тому передача цифрових технологій відзначалася як спосіб обійти сторонніх дилерів і продати машини безпосередньо клієнтам. У 2020 році, в розпал глобальної пандемії, це також спосіб обмежити особисті контакти та підтримати належну соціальну дистанцію. Тоді і зараз модель онлайн-продажів компанії дозволяє автомобілістам купувати один з електромобілів Tesla, комфортно на власному дивані. Ось як це працює.

Знайдіть модель та версію, яка вам підходить

Novitec Tesla Model X

Для початку відвідайте офіційний веб-сайт компанії та виберіть модель, яка вас цікавить. На даний момент Tesla продає шість автомобілів: Model S, Model X, Model 3, Model Y, Roadster та Cybertruck. Виробляються лише перші чотири, але кожна пропонується у декількох конфігураціях. Наприклад, модель 3 із заднім приводом доступна в одній конфігурації, яка називається Standard Range Plus, тоді як покупці, яким потрібен повний привід, можуть вибрати версію Long Range або Performance.

Tesla чітко зазначає ціну кожного автомобіля на своєму веб-сайті, але попереджає потенційних покупців, що цифра, яку вона надає, включає потенційні стимули та економію газу. На його сайті вказано модель 3 початкового рівня в розмірі 31 690 доларів, оскільки компанія відраховує бензин, за який власникам не доведеться платити. Фактична ціна автомобіля - 37 990 доларів.

Натискання кожної версії говорить вам точно, скільки ви заплатите за неї, залежно від того, купуєте ви її готівкою чи фінансуєте. Ви можете розрахувати щомісячний платіж, який змінюватиметься залежно від суми, яку ви сплачуєте, тривалості позики та річної процентної ставки (річного відсотка). Tesla також дозволяє покупцям отримати більш точну оцінку того, скільки грошей вони заощадять, провівши електрику, пробивши скільки миль вони проїжджають щороку та скільки вони зазвичай платять за пальне.

Ввівши свій поштовий індекс, покупці можуть дізнатися приблизно, скільки часу їм доведеться чекати, перш ніж приймати доставку. Затримки доставки залежать від місцезнаходження. Станом на вересень 2020 року модель 3 триває від одного до трьох тижнів, якщо ви перебуваєте в Каліфорнії. Автомобілісти, які не можуть так довго чекати, можуть придбати машину з інвентарю Тесли.

Налаштуйте свою машину в Інтернеті

Офіційний представник Tesla Model Y

Ви готові налаштувати свою машину, коли знаєте, яку саме хочете, скільки ви заплатите за неї та як довго будете чекати, перш ніж приймати доставку. Налаштувати Tesla досить просто, оскільки список опцій компанії порівняно короткий. З огляду на це, модельний ряд регулярно змінюється, тому те, що ми перераховуємо нижче, може бути не тим, що ви бачите на сайті Tesla.

Наприклад, модель 3 початкового рівня оснащена білою фарбою та 18-дюймовими легкосплавними колесами. Tesla платить 1000 доларів за чорну, срібну або синю фарбу, 2000 доларів за червону та 1500 доларів за 19-дюймові легкосплавні диски. Переходячи до інтер'єру, єдиним варіантом є двоколірна чорно-біла оббивка на суму 1000 доларів США (показана вище), доступна на елітних варіантах. Включається автопілот, а повноцінна можливість самокерування - це опція за 7000 доларів, що не робить Model 3 автономним - поки що. Компанія працює над технологією без драйверів, і покупці, які встановили цей прапорець, отримають її, коли вона буде готова (і законодавчо дозволена) за допомогою ефірного оновлення програмного забезпечення. Поки що немає слів про те, коли це буде.

Кожна Tesla постачається з однією з найдосконаліших інформаційно-розважальних систем у цій галузі. Версія 10.0, випущена у вересні 2019 року, додала інтеграцію Netflix та Spotify, безліч відеоігор, в які можна грати, стоячи на стоянці, та класну, але суперечливу функцію Smart Summon. Погана новина полягає в тому, що вам доведеться платити щомісячну плату, щоб розблокувати найкращі характеристики автомобіля, хоча кожна нова Tesla має 30-денну безкоштовну пробну версію.

Розмістіть своє замовлення

Побудувавши модель 3, про яку мрієте, Tesla просить одноразову плату за замовлення в розмірі 100 доларів США, яка не підлягає поверненню, перш ніж вона обробить замовлення. Вам потрібно буде створити обліковий запис Tesla, ввівши особисті дані, такі як своє ім’я, номер телефону та дані кредитної картки. Tesla зазначає, що покупці можуть змінити своє замовлення після того, як надішлють заставу. Компанія призначає покупцям консультанта з доставки після отримання замовлення, і ця особа стає контактною особою замовника на решту транзакції. Всі документи, включаючи документи, пов’язані з позиками, якщо це потрібно, завантажуються в Інтернет, тому немає необхідності відвідувати магазин.

Радник доставки повідомляє клієнта, як тільки машина готова. Де покупці приймають машину, залежить від того, де вони проживають, але компанія сказала Digital Trends, що вона докладає всіх зусиль, щоб зробити кожну транзакцію якомога безболіснішою. Поки доступна доставка додому, покупці, які живуть відносно недалеко від магазину Tesla, можуть вибрати, щоб туди відправили свій новий автомобіль. Деяким доставили машину до офісу.

А як щодо тест-драйву?

Модель Тесла Y ззаду

Деякі магазини Tesla ведуть невеликий опис автомобілів для покупців, які хочуть негайно поїхати на новій Tesla. Клієнти можуть відвідати ці місця, щоб протестувати обрану ними модель перед тим, як замовити її в Інтернеті, але компанія зазначила, що 82% власників Моделі 3 придбали свій автомобіль, не керуючи ним спочатку. Ті, хто, тим не менше, хочуть спробувати перед покупкою, можуть зв’язатися з найближчим магазином, щоб домовитись про тест-драйв.

Тесла знає, що купувати автомобіль, не приймаючи його за оберти, є ризикованим, тому автомобілісти, які замовляють покупки в Інтернеті та пропускають крок тест-драйву, можуть повернути свою машину протягом семи днів або 1000 миль, залежно від того, що трапиться раніше. Ті, хто їздить перед покупкою, можуть повернути машину до кінця першого календарного дня після доставки. У будь-якому випадку, повернення остаточне; Ви не можете попросити машину повернути, якщо передумаєте, і не можете поміняти її на іншу машину. Якщо ви повертаєте Model 3, оскільки розумієте, що вам потрібна більша модель S, вам потрібно буде розпочати процес замовлення з нуля.

А як щодо автомобілів, які ще не випускаються?

Тесла Родстер Тесла

Майже половина асортименту Tesla ще не випускається. Roadster (показано вище) та старовинний натхненний Lotus Cybertruck дебютують не раніше 2021 року; поки що пілотом керував лише Ілон Маск, як на вулицях Лос-Анджелеса, так і в класичній грі Nintendo 64 Золоте око. Компанія надає покупцям можливість зарезервувати один із своїх майбутніх автомобілів, щоб забезпечити раннє місце в черзі та уникнути довгих періодів очікування.

Процес бронювання розпочинається на веб-сайті компанії. Увійдіть і натисніть на назву моделі, до якої ви хочете потрапити. Будь-який бажаючий може зарезервувати Cybertruck, вибравши один із трьох варіантів і надіславши компанії повернений депозит у розмірі 100 доларів США. Вас попросять виконати ваше замовлення по мірі наближення виробництва. Roadster, який перетворюється на флагманську модель Tesla, дорожчий. Фірма просить внести депозит у розмірі 50 000 доларів США, щоб зарезервувати звичайний варіант, або депозит у 250 000 доларів США за обмежену версію серії Founders Series, яка, як очікується, надійде раніше.

Останні повідомлення