Як перетворити AVI на DVD - та інші варіанти

Plex Plex Ось що стосується записування файлу AVI на DVD - швидше за все, вам не потрібно. Якщо ви просто намагаєтесь відтворити файл на телевізорі, у вас є багато варіантів, тому ми спершу розглянемо їх. Однак якщо вам абсолютно потрібно записати цей відеофайл на DVD, пропустіть наступні кілька розділів.

Перш за все, у вас є файл AVI, який ви хочете дивитись не на своєму комп’ютері, правда? Ну, записати його на DVD - це найбільш звичний спосіб зробити це, але насправді це один із найскладніших способів передати цей відеофайл на телевізор. У більшості випадків було б простіше просто транслювати.

Потокове передавання файлу AVI на телевізор

Відтворити відповідний відеофайл на телевізорі насправді досить просто, якщо ви правильно налаштували. По-перше, просто переконайтеся, що ваш ПК підключений до тієї ж бездротової мережі, що і ваш телевізор або пристрій для потокового передавання. Далі вам може знадобитися окрема програма для потокового передавання з вашого ПК, і найкраща зараз, ймовірно, Plex.

Plex

Plex - це сторонній додаток, який робить ще простішим потокове передавання вмісту з ПК на телевізор, потоковий пристрій або навіть телефон. Коли ви використовуєте таку послугу, як Plex, багато свободи, але для наших цілей нам потрібна лише частка її можливостей. Тож завантажте та встановіть Plex, і ми перейдемо до наступної частини.

Після запуску Plex на вашому ПК вам потрібно буде налаштувати його на потоковому пристрої. На щастя, Plex сумісний майже з усім, включаючи PlayStation 4, Xbox One, Chromecast та безліч інших популярних пристроїв. Перейдіть до відповідного магазину програм вашого потокового пристрою та знайдіть "Plex".

Після налаштування як на ПК, так і на потоковому пристрої потрібно лише додати файл AVI до бібліотеки Plex на ПК. Щойно ви додасте фільм, він повинен з’явитися у програмі Plex на вашому потоковому пристрої. Потім просто натисніть кнопку відтворення!

Відтворення файлу AVI з флешки

Якщо у вас немає Plex-сумісного потокового пристрою, у вас все ще є варіанти. Наприклад, ваш телевізор, мабуть, може відтворити файл AVI чудово самостійно.

Спочатку знайдіть флешку. Припускаючи, що у нього достатньо місця для зберігання вашого відео AVI, підключіть диск до комп’ютера і перетягніть файл AVI на флешку. Список телевізорів, на яких можна запускати файли AVI, буде занадто довгим, щоб включити його сюди, тому ми спробуємо щось швидше: просто підключіть його. Якщо у вас є нещодавно HDTV, який був побудований за останнє десятиліття, він, ймовірно, обладнаний з кількома портами USB на задній або бічній панелі.

lg-65eg9600-oled-tv-review-hdmi-800x533-c

Підключіть флешку. Далі, за допомогою пульта дистанційного керування телевізора, ви захочете відкрити диск. Зазвичай він відображається як опція введення, але зверніться до посібника вашого телевізора для отримання точних деталей. Деякі телевізори мають меню зовнішнього накопичувача, в якому будуть перелічені всі підключені запам'ятовуючі пристрої.

Якщо ваш телевізор перераховує флешку як порожню, можливо, вам доведеться записати файл AVI на DVD. Якщо так, ми вас охопили. Прочитайте і переконайтеся, що у вас є трохи часу, бо це може зайняти деякий час.

Запис файлу AVI на DVD

Тепер, коли ми вичерпали всі інші можливості, запишемо цей файл AVI на DVD. Візьміть стопку чистих дисків, яку ви отримали від Costco більше десяти років тому, і підтягніть стілець.

Спочатку вам потрібно перетворити свій відеофайл у формат, сумісний з DVD, а потім записати його на DVD. З метою забезпечення крос-платформного рішення ми пропонуємо вам використовувати DVD Creator iSkySoft для всього процесу. Це займе більше часу, ніж ви могли б звикнути, але це нормально. Програмне забезпечення збирається перекодувати та записати відео одночасно.

Крок 1: Перейдіть на домашню сторінку iSkySoft і завантажте безкоштовну пробну версію DVD Creator для Windows або MacOS. Завантаживши та встановивши програму, запустіть її. Це повинно виглядати приблизно так.

DVD Creator iSkySoft

Крок 2:Клацніть Створіть новий проект і виберіть файл AVI (або файли), який потрібно імпортувати.

Додайте файли AVI

Крок 3:Нарешті, ще раз перевірте файли та клацніть чорно-зелений значок внизу, щоб розпочати запис диска. У цьому останньому меню обов’язково перевірте стандарт телевізора, який відповідає вашому регіону. Якщо ви перебуваєте в Північній Америці, перевірте NTSC, якщо ви перебуваєте в Європі - PAL. Пам’ятайте, що для перетворення відеозаписів знадобиться трохи більше часу, ніж для звичайного DVD-диска, оскільки ви конвертуєте відео та записуєте відео одночасно. Це могло зайнятигодин якщо на вашому комп'ютері немає весняної курки.

Зберегти як DVD-диск

Ну, це має зробити це! Сядьте, розслабтесь і зачекайте, поки ваш DVD закінчить запис. Намагайтеся нічого не робити на своєму ПК, поки диск записується - просто нехай він робить свою справу.

Останні повідомлення