Як пряма трансляція в Instagram

Пряма трансляція в Instagram є невід’ємною частиною платформи соціальних медіа. Як і трансляція на Facebook або Twitter, перехід на Instagram Live - це чудовий спосіб зв’язатися з послідовниками в режимі реального часу та задокументувати своє життя, як це відбувається. Хоча вихід в Інтернеті звучить як щось, що може бути залученим процесом, насправді це дуже просто.

Жінка робить Instagram Live відео Дарія Шевцова / Пекселі

Крок 1: Увійдіть в Instagram на своєму мобільному пристрої

Незважаючи на те, що ви можете використовувати настільну версію Instagram для перегляду та коментування фотографій, ви можете переходити в прямому ефірі лише з мобільного додатка. Якщо у вас ще немає облікового запису Instagram, ви можете створити його в додатку або на веб-сайті Instagram. (Дивіться наш остаточний посібник із використання Instagram, який допоможе вам запустити і запустити.)

Крок 2: Перейдіть до камери

На головній сторінці торкніться значка камери у верхньому лівому куті екрана або проведіть пальцем праворуч від будь-якого місця у вашому каналі. (Це та сама камера, якою ви додаєте фотографії до своєї історії.)

Крок 3: Запустіть своє відео в прямому ефірі

Пряма трансляція в Instagram

Потрапивши в камеру, проведіть пальцем по меню під кнопкою камери, поки не дійдете до Прямий ефір. У цьому меню ви також знайдете параметри історії. По лівому краю екрана ви побачите варіанти, як додати заголовок до вашого відео або перетворити відео на збір коштів. Коли ви будете готові розпочати пряму трансляцію, торкніться кнопки камери.

Крок 4: пряма трансляція

Після швидкого тесту на з’єднання, який відбудеться автоматично, ви будете в прямому ефірі! Instagram надішле повідомлення деяким вашим фоловерам, повідомляючи їм, що ви розпочали пряме відео. Кількість глядачів та коментарі з’являться внизу екрана.

Якщо ви хочете додати коментар, торкніться Прокоментуйте, введіть повідомлення та натисніть Опублікувати. Натискання та утримання коментаря дозволить вам закріпити його вгорі, щоб глядачі могли легше побачити його. Щоб вимкнути коментарі, торкніться трьох крапок праворуч від Прокоментуйте і виберіть Вимкніть коментування. Якщо у вас увімкнені фільтри ключових слів, вони застосовуватимуться і тут.

Також є кілька піктограм в області коментарів, які вмикають функції, якими ви можете користуватися під час відео. Ви можете додати гостя, надіслати сповіщення друзям, що ви в прямому ефірі, переглянути питання екрана, увімкнути камеру та додати фільтри.

Крок 5: Завершення прямої трансляції

Закінчивши запис, торкніться Кінець у верхньому правому куті. Над стрічкою камери з’явиться непрозорий екран із повідомленням про те, що ваше відео в реальному часі закінчилося. Звідти ви можете зберегти відео у рулон камери, видалити його або поділитися ним на IGTV.

Як ви переглядаєте чужі відео в прямому ефірі?

Щоб переглянути чуже відео в прямому ефірі, торкніться зображення його профілю у верхній частині стрічки. Їх малюнок з’явиться з кольоровим кільцем навколо та словом Прямий ефір якщо у них є відео в прямому ефірі. Майте на увазі, що будь-хто інший, хто переглядає відео, може бачити, коли ви приєднуєтесь, коли ви коментуєте відео або подобається йому.

Пряма трансляція в Instagram - чудовий спосіб взаємодії та спілкування з людьми. Це веселіше та неформальніше, ніж сфотограмована фотографія в Instagram, і надзвичайно просто в реалізації. Щасливої ​​трансляції!

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found