Скільки коштують AirPods? Повна розбивка цін на кожну модель

У популярному асортименті Apple AirPods є три моделі: базові AirPods із зарядним чохлом, дебют яких відбувся у грудні 2016 року; середньочастотний AirPods 2 з бездротовим чохлом для зарядки, який з’явився на полицях у березні 2019 року; та флагманський AirPods Pro, який вийшов на ринок у жовтні 2019 року. Але чим ці варіанти відрізняються і скільки коштує кожен з них? Давай дізнаємось.

По-перше, якийсь контекст

AirPods with Charging Case - це найосновніший справжній бездротовий досвід, який може запропонувати Apple. Незважаючи на те, що вони виглядають так само, як новіші, більш високого класу AirPods 2 з корпусом для бездротової зарядки, всередині розповідає іншу історію: вони озброєні старим чіпсетом, який забезпечує час розмови на дві години (на годину менше, ніж AirPods 2) і не підтримує виклик "Гей, Сірі".

Крім того, у комплекті зарядний чохол не є бездротовим чохлом для зарядки, як у AirPods 2. Це означає, що його запас потужності поповнюється за допомогою основного кабелю блискавки - немає можливості залишати це робити на зарядному килимку з підтримкою Qi , бездротовий. Інші помітні вдосконалення включають більш швидке, плавне підключення та покращене шумозаглушення за допомогою AirPods 2.

На чолі столу сидить AirPods Pro з меншим, більш стриманим дизайном, шумозаглушенням та стійкістю до поту. Вони також забезпечують кращу якість звуку, ніж AirPods та AirPods 2, а також мають коротший, ширший чохол для бездротової зарядки. Решта майже те ж саме, що і AirPods 2 - обидва підтримують функцію "Гей, Сірі", і тривають подібний проміжок часу.

Ціноутворення, розсічене

Отже, скільки коштує кожна з них? Ну, AirPods із зарядним чохлом продається за 159 доларів, AirPods 2 із бездротовим зарядним корпусом коштує 199 доларів, а абсолютно новий AirPods Pro сидить на полицях за 249 доларів. Хоча, колишнім і середнім людям не чужа поява в улюбленому сміттєвому кошику зі збитою великою сумою (в середньому 10–50 доларів).

МодельЦіна
AirPods із зарядним чохлом$159
AirPods 2 із зарядним чохлом$199
AirPods Pro$249

Якщо вам трапиться загубити стручок або зарядний чохол, вам не доведеться спокійно розкладатися. Ви можете замінити кожен пошкоджений елемент на те, що Apple називає "позагарантійною платою". Однак майте на увазі, що це недешево, оскільки самотній AirPod коштує 69 доларів, а AirPod Pro - приголомшливих 89 доларів. Натомість зарядні справи починаються з 59 доларів, а максимальні - 89 доларів.

Замінна частинаЦіна (кожна)
AirPods$69
AirPods 2$69
AirPods Pro$89
Зарядний чохол для AirPods$59
Чохол для бездротової зарядки для AirPods 2$69
Чохол для бездротової зарядки для AirPods Pro$89

Запасні частини обмежуються 29 доларами за штуку для клієнтів, які мають передплату на AppleCare +.

Останні повідомлення