Ось як використовувати контролери PS4 або Xbox One на Apple

Завдяки оновленням програмного забезпечення в 2019 році власники PlayStation 4 та Xbox One тепер можуть використовувати відповідні контролери консолі для гри в ігри на пристроях Apple.

Оновлення iOS дозволяє легко підключити DualShock 4 або вибрати контролери Xbox One через Bluetooth із улюбленими продуктами Apple, включаючи iPad, Apple TV або будь-який інший пристрій із встановленим програмним забезпеченням iOS 13.

Хоча немає обмежень щодо того, які ігри можна використовувати з будь-яким контролером, нове оновлення ідеально підходить, якщо ви багато граєте Fortnite на своєму телефоні або хочете перевірити пропозиції, доступні на Apple Arcade.

Що стосується налаштування контролера разом із пристроєм, це неймовірно просто. Однак процес сполучення буде відрізнятися залежно від ОС кожного продукту та контролера Apple, яким ви користуєтесь.

Крок 1: Переведіть контролер у режим сполучення

Незалежно від того, який контролер ви використовуєте, вам потрібно буде перевести його в режим сполучення.

Для DualShock 4 одночасно натисніть і утримуйте як кнопку “Поділитися”, так і кнопку головного екрана PS (центральна кнопка під тачпадом). Ви дізнаєтесь, що контролер готовий до сполучення, коли індикатор у верхній частині пристрою почне блимати.

Для сполучення контролера Xbox One спочатку потрібно переконатися, що він готовий до сполучення Bluetooth. Цікавим у контролерах Xbox One є те, що ви можете швидко визначити, який контролер пропонує Bluetooth. Контролери, які підтримують Bluetooth, мають пластик навколо кнопки Xbox, який має той самий колір, що і основний колір контролера. Контролери, які не мають Bluetooth, легко помітити, оскільки пластик навколо кнопки Xbox має колір, який відповідає бамперам, як показано на фотографії нижче.

Контролер Xbox One Bluetooth проти не Bluetooth

Якщо у вас є контролер Bluetooth Xbox One, утримуйте кнопку у формі логотипу Xbox One у верхній частині контролера, поки підсвітка логотипу не почне мерехтіти.

Крок 2: Підключення контролера до пристроїв iOS та Apple TV

Коли ваш контролер готовий до з'єднання, перейдіть до налаштувань на вашому пристрої Apple і торкніться Bluetooth. Це один із перших варіантів, який ви бачите у своїх налаштуваннях. Після натискання Bluetooth, ви повинні побачити перелік контролера. Залежно від того, з яким з них ви створюєте пару, він відображатиметься Бездротовий контролер DUALSHOCK 4 або Бездротовий контролер Xbox One. Клацніть відповідний контролер, і ви готові до роботи. Якщо ви хочете використовувати контролер для гри, просто натисніть символ кнопки контролера (символ Xbox One або символ PlayStation). На цьому етапі виберіть гру, в яку хочете пограти, і ви будете готові використовувати контролер замість сенсорних елементів керування.

Налаштування Apple TV дуже схоже, але з невеликими відмінностями. Завантажте Apple TV і перейдіть до налаштувань. Прокрутіть вниз, поки не знайдете Пульти та пристрої. Як тільки ви там, ви повинні побачити Bluetooth варіант. Натисніть на це, і будь-який контролер повинен з'явитися в Інші пристрої. Потім натисніть на відповідний контролер, що відображається, і ви будете офіційно налаштовані.

Крок 3: Роз'єднання контролерів

Щоб відключити контролер від пристрою, поверніться до опції Bluetooth у налаштуваннях Apple і натисніть на i поруч із відповідним контролером. Потім клацніть Забудьте про цей пристрій для роз'єднання, як це було б зроблено з будь-яким іншим пристроєм Bluetooth.

Майте на увазі, не всі ігри мають підтримку контролера. Однак ви можете перевірити, чи підтримує гра контролери, знайшовши їх у магазині додатків. Коли ви знаходитесь на цільовій сторінці гри, прокрутіть униз, під Підтримує розділ. Тут ви можете сказати, чи дозволить гра використовувати вам контролер.

Останні повідомлення